IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

go
1. črc 2013

@pidisek a pak si po ET ridila domu? To jsi dobra, ale mas pravdu...muj doktor vcera rikal, ze se mam chovat uplne normalne jako vzdy 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go co zkoumaji na genetice a imunologii me je 25 tak rikal docent z meho caru ze to nejdriv vyzkousime..... musi u me odhadnout i hormony kvuli PCO

go
1. črc 2013

@petulak1988 jsi mladoucka, tak to je asi dobry postup 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go jj rikal ze udela vse pro to abych otehotnela a ze to bude na 100procent....mame teda metodu ICSI ale jinak zatim vse v poradku....no a ted kdyz se to nepovede....ale ja vim ze povede 😀 optimista,tak by se delala ta genetika a imunologie...pritel uz jedno dite z minuleho manzelstvi ma ale to uz je dlouho

tygrisek09
1. črc 2013

Dneska se mi strááášnĕ točí hlava ☹

go
1. črc 2013

@petulak1988 moc drzim pesti a super, ze jsi optimista. Doufam, ze me trochu nakazis 😉

petulak1988
1. črc 2013

@go ja vzdy byla zklesla a bala se a nevyslo to ..tak se chovam normalne a uvidime..ted uz nic nezmenime..☹ uz je to na prirode a na mimiscich aby se maminky chytli 🙂 tobe take drzim palecky a neboj....ja mam jen jednoho bojovnika...tak to musi byt silak

pidisek
1. črc 2013

@go no jo řídila, ono to jinak neslo, ale ja kdyz řídím, hlídám si kazdou díru sama a tím lip. 😀

janice_opice
1. črc 2013

@jaka17
@pavlina1976
@go ale jo ja si sla jeste natahnout.udelala jsem snidani muzovi.pustila jsem pracku,mycku a susicku.dostala jsem obvykly dobanec do zadku a pak jsem usnula az doted.uz je to lepsi.skocim do lekarny odevzdat prazdne injekce,koupim si neco dobreho na zub a zkusim se objednat na nehtiky.

pidisek
1. črc 2013

@janice_opice jo super nápad - jedu na pedikúru a basta!!!!!!

go
1. črc 2013

@pidisek pravda, taky se nejradeji vsude odvezu sama 🙂 . Kolikaty den jsi dnes po ET?

petulak1988
1. črc 2013

@go kolikaty den po ET jsi??

pidisek
1. črc 2013

@go byla jsem ve středu, takže 5. 😀 a ty?

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja prvni a ty? 😉

go
1. črc 2013

@pidisek ja prvni. Kdy se chystas testit? 😉 Co jsi delala od prvniho dne, normalka nebo jsi polehavala?

petulak1988
1. črc 2013

@go ja byla ve ctvrtek...4den po 🙂 jak si je mela stare???

go
1. črc 2013

@janice_opice to uz vse zni lepe 🙂

pidisek
1. črc 2013

Ja byla první den doma, pak den na Festivalu ve Varech/ musela jsem/ pak dny dny leháro a zítra uz zase do Varů.... Bojím se každej den tady stresuju, ze jo holky 🙂)))

janice_opice
1. črc 2013

@pavlina1976 to teda jako mi strach si zavolat to je husty!!! To jsem rada,ze jsem tam kde jsem.tak at bojovnicci bojujou a brzo jsou u tebe.tady je videt,ze kazdy CAr ma svou metodu v tom kdy bude ET.hlavne at uz je mas u sebe a muzed tehotnet 🙂

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 a jak ti je ???

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek no jeste vcera me dloubalo obcas v podbrisku a pichalo a dnes naposledy rano a ted uz citim jen vajecniky...ale jinak mi je fajn...akorat ospala z utrose.. ☹ vetsinou behem dne...ted jsem zatim cila....hodila jsem sprchu a ted pujdu snidat 🙂 jak se ty citis??? Ty jsi mela jak stara embryjka??

go
1. črc 2013

@petulak1988 dve petidenni blasticky 🙂

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 ja měla dvě blastocysty po PK a Picsi... Pry ukázkové...tak moc věřím ze se jim snad v bříšku líbí i kdyz mám pocit z ms i v bříšku i tam dole i me bolí svaly na stehnech jako každý měsíc... Proste klasika čekání...uz to ma za sebou 4x a stejně znovu stresíkuju jako poprvé 😀

go
1. črc 2013

@pidisek Vary super, uz jsem se smirila s tim, ze letos poprve po dlouhe dobe bez me pritomnosti 😒 . Moc si to uzij i za nas 🙂

pidisek
1. črc 2013

@go tak to ja taky 🙂 stejně 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go ja tridenni osmibunecne jedno embryjko... jeee to ti moc drzim pesticky...to by byli prvni miminka??

pidisek
1. črc 2013

@go uziju slibujuuuu 😀

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek neboj to je pry krasny priznak .. 🙂 me obcas taky boli jako na mrchu ale naposledy rano..ja jedno pry krasne osmibunecne embryjko 🙂 tak uvidime

go
1. črc 2013

@petulak1988 prvni, nemame zadne deticky , jen neterinku 🙂

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 pro me taky první 🙂 a asi i poslední 🙂 uz mi není 20🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru