IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
1. črc 2013

@go mno,ale hele ted nám to vyjde tak šetři na oblečky a na kočár🙂)

petulak1988
1. črc 2013

@go jj sem spokojena..je tu uznavany docent.. a proste vsechno je tu v pohode... 🙂 maji i perfektni vysledky.. 🙂 uz jsem nejak vyrostla z toho si rikat co je soukrome je lepsi...hodne me vylecil i Pronatal a tak

go
1. črc 2013

@janice_opice bohuzel me doktor nechal zaplatit 2x900ml Puregonu a nakonec z toho druheho jsem si dopichla jen 5ml, tak ho mam cele v lednici od dubna, ale to uz je asi k nicemu, ze? Pekne me nastval, vyhozeno 10000Kc z okna , to byla posledni kapka ke zmene Caru.

janice_opice
1. črc 2013

@petulak1988 pokud jsi spokojená ty sama tak to je nejdůležitější...

petulak1988
1. črc 2013

@pavlina1976 kam chodis do Caru??? Kdyz mas hrazene pojistovnou proc tolik za leky?? a za prodlouzenou kultivaci jsem take neplatila ...

petulak1988
1. črc 2013

@janice_opice jj jsem a moc.. 🙂 pristup je tam uzasny... neni to jak na bezicim pasu ale snazi se ti pomoci jak jen muzou..

go
1. črc 2013

@petulak1988 Pronatal je sileny, to souhlas 😉

janice_opice
1. črc 2013

@go to je pěknej idiot teda!!!!!! já vždy dokupovala postupně... dle toho jak to vypadalo..
Holky jdu ven ulovit něco k jídlu a do tý lékárny a zkusit nehtíky
páááá zatím a těhotněte....

petulak1988
1. črc 2013

@go jo to je silenej a s tema lekama to je pekny blbec..me vzdy dali radsi mene a pak kdyz jsem jeste potrebovala jsem dokoupila nemusim ani kupovat 900IUI ale i min

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 PK je nadstandard všude ne?

pavlina1976
1. črc 2013

@petulak1988 Protože si ve státním.....Chodím do Pronatalu do Budějovice, myslím, že cenově je to v pohodě, že to tak vychází v soukromých carech i když máš hrazeno pojišťovnou, státní jsou levnější, ale to bohužel v Budějovicích nemáme 😒 . Jsem s carem taky spokojená, komunikce perfektní, jen ta Praha to byl fakt děs, tam bych taky nechodila 😉

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek ne to neni ja ji mela v minulem cyklu a nic jsem za ni neplatila... ted jsem koukala na cenik napr GESTU a tam maji skoro vsechno az dvojnasobne drazsi nez tady... a nepocituji ze jsem ve statnim...pece uzasna

go
1. črc 2013

@janice_opice presne 🙂 je to by me bavilo, moc 😀

go
1. črc 2013

@petulak1988 urcite co je sokr. nemusi byt lepsi. Bohuzel statni porodnice , nemocnice bojuji s pojistovnama o kazdou korunu a pristroje na IVF si nemohou dovolit uplne novinky a take nemou zaplatit treba ty nejlepsi embryology ☹ . Nedes se, ale nejdulezitejsi je pohoda, duvera a to, ze ty sama si spokojena. Vsechno ostatni neni tak dulezite 😉

go
1. črc 2013

@petulak1988 PK se plati vsude, tedy co ja vim...

petulak1988
1. črc 2013

@go proto jsem stastna ze tu je uznavany docent i embryologove...nemenila bych za nic.. 🙂 Apolinar je samm o sobe vyhlaseny i jako porodnice...

go
1. črc 2013

@pidisek presne. taky myslim.

petulak1988
1. črc 2013

@go ja ji opravdu neplatila...vim co platim...

go
1. črc 2013

@janice_opice idiot, taktak , bohuzel jeho debilita nas stala 10t.. Opatruj se a uzij si den 🙂

go
1. črc 2013

@petulak1988 to taky byla posledni kapka k odchodu. 10t. neni mala castka a pak jsem jeste mela kvuli nemu hyperstimulak ☹

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja vim, Apolinar je super. Mam tam znameho, ale ja jestli jednou budu rodit, tak stejne v Podoli 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go no tak to se ti nedivim...me tady kontroluji kvuli prvnimu hyperstimulaku takze vice UZ a ke konci zmena leku aby dozrali jen ty nejvetsi... 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go proc v Podoli??

go
1. črc 2013

@petulak1988 myslim, ze je to min. 50 procent uspechu pokud jim veris. Duvera a klidek je nejvic 🙂 Moc ti drzim pesti, at s Janinou nastartujete smrst // 🙂

go
1. črc 2013

@petulak1988 zvlastni, ale verim ti 😉

pavlina1976
1. črc 2013

@go no to je fakt ale debil!!!! Jojo vždy je to o lidech 😉 Holky tak nevím, mluvila jsem s carem a informovala jsem je jak se ti embrouškové větví, zase mi dali brouka do hlavy jestli si nemám nechat dát obě, že je větší šance, ale když si dám dvě tak už třetí pokus kdyby to nevyšlo tak nemám nárok na pojišťovnu, měla jsem poprvé taky dvě. A na mrazáčka mi nic nezbude ☹ . No uvidím jak to bude, třeba stejně z těch dvou na mrazení bebude nic....Ach jo, je to prostě rozhodnutí no 😉

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja mela kvuli tomu ted i jen munimalku a stejne jsem mela 10 vajicek, takze to stacilo 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go v cem mi veris...jj presne tak maji uspesnost velikou a pristup uzasny...

go
1. črc 2013

@petulak1988 za me nejlepsi pristroje pro narozene deti, pokud by se neco stalo.

petulak1988
1. črc 2013

@go no ja 12foliku ale jen 7vajicek...jinak jich tam bylo vcetne i mensich 43 na UZ co priblizne spocital i p 75IUI na den a tak zmenil lek ktery stopne vyvoj tech mensich a podpori ty dominantni

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru