IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
1. črc 2013

@go jj to mas pravdu

go
1. črc 2013

@pavlina1976 radeji bych dala jedno, at mas jeste vratka na dalsi pokus. Jen muj nazor, je to tezke rozhodnuti ☹

go
1. črc 2013

@petulak1988 verim, ze jsi nic neplatila za PK, i kdyz jsem o tom nikdy neslysela.

petulak1988
1. črc 2013

@go tak se zeptej znameho opravdu jsem neplatila nic

go
1. črc 2013

@petulak1988 je to super, vzdy to potesi, pokud je nekde neco hrazene, co jinde ne. V pohode, fakt verim, ze to mozne je a prijde me to super.

pavlina1976
1. črc 2013

@go Přesně taky si říkám, napadlo mě kdyby jedno bylo horší dát to horší a krásný zamrazit, noooo nejideálnější stav obě krásná a jedno do mrazáčku. Budu to muset nechat na intuici až si pro ně pojedu, jsou věci, co člověk stejně nevymyslí co 😀 . Je to příroda..... 😉 , věřím jim a nám, že Janinka nám rozjede tu // vlnu a my se po ní svezem 😀

petulak1988
1. črc 2013

@go jj je to super.. 🙂 platila jsem jen zamrazeni a rozmrazeni a ICSI no a leky ale to jsem si mohla vybrat jestli plne hrazene nebo puregon

go
1. črc 2013

@pavlina1976 presne, Janinu budeme nasledovat 😀 . Budes do Caru volat kazdy den, jak se bojovnikum dari? Ja to tedy vidim tak - obe krasna a jedno k tobe z druheho nanucka 🙂

go
1. črc 2013

@petulak1988 u nas je i to mrazeni drazsi - 5t. 😒 , ale to se neda nic delat.

petulak1988
1. črc 2013

@go ja za mrazeni 2300.. a rozmrazeni 3000kc...jj ale ja moc ani v tomhle ohledu neohlizim zatim na penize... dam za mimicokoliv

go
1. črc 2013

holky nevite, zda mohu prvni den po ET lezet venku na lehatku, na slunicku? 😉

petulak1988
1. črc 2013

@go no rekla bych ze ne..rikali mi aspon 5dni se neslunit ale at jeste povi holky

go
1. črc 2013

@petulak1988 takze vubec nemohu sedet na terasce? ☹

petulak1988
1. črc 2013

@go no ne na primym slunicko jinak tam sedet muzes... rikali mi nesaunovat neslunit a nesexovat 😀

petulak1988
1. črc 2013

@go hele tak ptala jsem se kamaradky co take chodi k apolinari a ta prodlouzenou kultivaci platila...proc ja ne???Zavadeli mi 4den morulu a pry po PK...tak to je hodne divny ...

petulak1988
1. črc 2013

@go tu terasku ti zavidim....koukame take po domecku...🙂

tygrisek09
1. črc 2013

@petulak1988 taky jsem měla 150 jednotek Gonalu a oproti předpokladům opbylo jen 5 vajíček a 3 se oplodnit se

pavlina1976
1. črc 2013

@go to bych asi nedělala, to horko na bříško není moc dobrý, abys je neuvařila 😉 , do stínu hezky a odpočívat to joooo 😀

petulak1988
1. črc 2013

@tygrisek09 tak to jsi mela akorat..ja mela pri techto jednotkach 41vajicek a ted pri 75IUI jednotkach bych mela to same ale zmenil mi docent na konci lekdy jak uz jsem tu psala a bylo jich jen 7 z toho se 5 oplodnilo ale zustali 3 a jedno mi zavedli a ty dve nebyli na zamrazeni..

pavlina1976
1. črc 2013

@tygrisek09 něco na tom je, že něky méně znamená více. Mě tentokrát dali gonal a k tomu ještě menopur aby hezky vajucha zrály a měla jsem 9 folikulů krásných a z toho dvě zralá vajíčka-oplodnila se obě 😀 , ale byl to šok, to víš, že jsem to obrečela. Minule jsem měla jen gonal a 6 vajíček. Je to prostě zvláštní co 😉 a ty jsi 4 den po ET? Nějak se mi to plete 😉

tygrisek09
1. črc 2013

@petulak1988 my chodíme od začátku do Podolí a jsme zatím spokojeni

hhani
1. črc 2013

@go u Apo se treba neplati AH,ale proč to tady psala @akdar5 už si to nepamatuji..Je pravda,že nám sice 1 pokus nevyšel,ale zaim bych tedy taky neměnila...Vybírali jsme opravdu dlouho a přes všechny známý i lékaře jednoznačně doporučili Apolináře..Opravdu mi nezáleží kolik za to všechno dám,ale když jsem viděla kolik holky zaplatili za jeden pokus tak mi přecházel zrak..někdy mám pocit,že ty soukromé cary prostě účtují i to co nemusí a to je to co mě od nich odrazuje...vydělat a výsledek nepodstatný ☹ .. a na sluníčko si lehnout určo ne 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@pavlina1976 drzim ti na stredu pesticky at se spravne rozhodnes 🙂 budeme tu pak tehulkovat vsichni spolecne

petulak1988
1. črc 2013

@hhani mam na to uplne stejny nazor jako ty...uvidime jestli ted bude pokus uspesny nebo ne ale urcite za to nebude moc car pokud to nevyjde a jsem naprosto spokojena.. 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@tygrisek09 to je take statni vid?? rozhodovali jsme se mezi Podolim a Apolinarem a u nas zvitezil Apolinar

hhani
1. črc 2013

@brsh dám za všechny,ale abych to potom rozchodila 😀 ,ale všechny tady za to stojíte 😉 ..hlavně bud v klídku ted už budeš jen krásně těhulit Baru,tak žádný nervíky 🙂
@janice_opice Jani nestresuj uvidíš,že tentokrát to vyjde a bude nádherný těhulení 🙂 Všechny jsi nás vždy dokázala psychicky povzbudit tak sebe musíš taky... Držim i to co nejde a moooooc štěstííííí,vikongové si to už 100% vybojovali 🙂

go
1. črc 2013

@hhani taky myslim, ze slunicko nebude to prave, takze pekne do stinu 🙂 . Pravda je , ze hodne Caru taha z holek jen penize, smutne ☹

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja teprve pred rokem a pul premluvila manzela odejit z domecku v Praze do baracku kousek za Prahou a jsem tady maximalne stastna 🙂

go
1. črc 2013

@petulak1988 tak to ber jako bonus, prijemne 🙂

hhani
1. črc 2013

@petulak1988 jj..už se těšim na září až bude další pokus a určo uspěšný 🙂..Tobě přeju at se pěkně zavrtá a maminky už nepustí...tedy pustí,ale až za 9 měsíců 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru