IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
1. črc 2013

@go kde ted bydlis jestli se muzu zeptat???Hledame v okoli Prahy 🙂 jinak pochazim z Pribrami

hhani
1. črc 2013

@go určitě ne na to mě dr. upozornovala..teplá vana,sluníčko,sauna a j. kde se tělo může přehřívat tak opravdu ne ..

petulak1988
1. črc 2013

@hhani jeee moc dekuji...snad vrta a vrta 🙂 tobe drzim pesticky...ty jdes nejdriv do imunity a genetiky vid??

go
1. črc 2013

@petulak1988 Praha vychod, smer Pruhonice , Ricany. Mame stesti, ze to u nas v obci dost zije a je tu hodne zabavy, zadna nuda🙂

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 myslím ze dnes je jako PK brana kultivace do blastocysty.....

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek jo tak to by sedelo....🙂 to uz je ted fuk.. 🙂 ted jsem ji nemela....

hhani
1. črc 2013

@petulak1988 řekla bych,že ne,ale uvidim co mi v srpnu řeknou..zatim jeden neuspěch..na KET nezbylo nic a IUI v mém případě nejde,nepruchodne vejcovody..takže pokud bude genetika a imuno tak po 2. neuspěchu..ale pořád věřim,že ten zářijový pokus vyjde..

pidisek
1. črc 2013

@go kde mate baráček?

go
1. črc 2013

@hhani dekuji, mas pravdu, radeji se schovam. Ted jsem tedy nanosila par polstarku na venkovni sedacku a mam vycitky, ale doktor rikal chovat se normalne, mimo sauny, teple vody atd...presne jak pises.

petulak1988
1. črc 2013

@hhani jj takze stejny postup jako ja 🙂 urcite vyjde 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go jj to mame od sebe kousek...bydlim v Radotine

go
1. črc 2013

@pidisek Praha vychod, exit D1 na Velke popovice.

hhani
1. črc 2013

@go ale tak ven si sedni , jen at to do tebe moc nepere 🙂

hhani
1. črc 2013

@petulak1988 musíme věřit a vyjde 🙂 ...už ted bych nejraději zavolala do caru a objednala se na ten srpen,ale ještě musim chvilku počkat..hlavně už aby se něco dělo,potom jde všechno líp 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@hhani jj verim...moc moc verim 🙂 musi se zavrtat ....je to silak

pidisek
1. črc 2013

@go tak to ja jsem na druhé straně - u letiště 😀 taky v baráčku, zahrada, terasa pohoda...... ,

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek teda holky tak vam zavidim ty baracky se zahradkami...my orad po nece koukame ale furt nic

go
1. črc 2013

@pidisek tim smerem jezdime do nasich oblibenych restauraci, mela jsem tam i svatebni hostinu, je to tam take moc hezke 🙂

pidisek
1. črc 2013

Ja mám dum za cenu bytu v Praze / a dvakrat tak velký/ k tomu zahrada 800m2 a v centru na Václaváku jsem za necelou půlhodinu autem... Úplne ideál 🙂 uz bych nemenila...fakt zaplatpanbů za pražský venkov...i kdyz hypotéka je na hlavu občas....

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja te uplne chapu, ja s manzelem hledala skoro rok, nez jsem nasla neco podle me predstavy. Stejne to nakonec dopadlo tak, ze se nakonec vnitrek predelaval komplet 🙂

pidisek
1. črc 2013

@go ale klidne ho hned zítra někomu dam ...jen kdyz bude mimi

go
1. črc 2013

@pidisek nam se cice dum trochu prodrazil, ale nelitujeme, jsme tady fakt stastny. Na Chodove jsem za 12-15minut, centrum pul hodky a nesrovnatelna pohoda, presne jak pises 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go my chceme "novostavbu" tak asi maximalne z roku 2007 tak nejak...proste aby uz v tom pred nami nekdo bydlel....nechceme stavet a ani stavbu na klic a hlavne nic neprestavovat 😀

go
1. črc 2013

@pidisek mimi bude a bude v baracku moc stastne, tak zadne rozdavani 🙂

go
1. črc 2013

@petulak1988 to je tezke, nas domek byl stary 4 roky, tedy spis novy a stejne jsem vnitrky chtela cele vykopat, coz je nejhorsi stalo stejne penez jako koupe domu☹Fakt, ale nelitujeme. 🙂 Chtela jsem hodne atyp dum, takze take bylo hodne tezke neco najit 😒

petulak1988
1. črc 2013

@go jj to ja chci vybrat aby se mi aspon libil tak moc i ve vnitr abych nemusela nic prekopavat 🙂

go
1. črc 2013

@petulak1988 me se take libil i vevnitr, ale nakonec me to nedalo a chtela jsem si navrhout pokoje sama 🙂 . Ale ja mam profesionalni deformaci, takze ze me si neber priklad 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go jj tak to chapu...ja budu hlavne spokojena za zahradku a chceme asi 4kk

go
1. črc 2013

@petulak1988 to hledani je take hezke, me to tedy docela bavilo 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go a potrebujeme dobre spojeni busem na prahu kvuli pritelovo synovi 🙂 dela vysokou... jinak mi vsude jedeme autem

petulak1988
1. črc 2013

@go take me to bavi 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru