IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
1. črc 2013

@janice_opice no,ale ono to s tim hrazenim pojištovny taky neni všude stejné..my platili 1IVF jen 4000.- za ICSI a jinak vůbec nic a když jsem četla kolik holky platili v soukr.carech tak z toho jsem fakt nevěřila...za co všechno chtějí doplácet když máš na to nárok????Chápu,že někdo potřebuje více horm.stimulace nebo jiné,ale rozdíl 10.000.- my přijdee fakt mazec...

pavlina1976
1. črc 2013

@lucavka Tak ti zítra moc držím palce!!!! 😉

pavlina1976
1. črc 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, tak jsem dnes konzultovala zda jedno nebo dvě ještě s primářem caru a řekl, že kdyby to dělal on, tak že dá dvě 😀 , přeci jen je mi víc jak 35 a je to větší pravděpodobnost. Tak jsem se rozhodla, že se vyprdnu na to, že už mi nezbude žádný hrazený a pěkně si je odvezu oba, přece tam jednoho chudáčka nenechám....Taky záleží zda to oba dotáhnou do konce, ale věřím, že jo. Musí, moc na ně myslím 😀

lucavka
1. črc 2013

@pavlina1976 - děkuju 🙂. Ať se zadaří nám všem tu.

hhani
1. črc 2013

...holky,ale jednu výhodu to NETĚHOTNĚNÍ přece jen má 🙂

meyryen
1. črc 2013

@hhani Tak to nás tu na září bude víc 😉

janice_opice
1. črc 2013

@pavlina1976 já ti do toho nechtěla mluvit víš,ale já bych byla tay rozhodně pro dvě🙂))) 😀 😀 😀 ufffff jsem ráda, že jsi to napsala :DDD jasnýýý, že dotáhnou!!!!!!!!!!!jeden za 18 a duhý bez dvou za 20 😀

janice_opice
1. črc 2013

@hhani tssssss provokace čééče 😀 😀 ale jen si to užij a odpočívej
@lucavka držím ti palce moc!!!!at to v té krvi je!

jaka17
1. črc 2013

@go ahoj, já jsem kousek od Říčan...

hhani
1. črc 2013

@meyryen jsem ráda,že na to nebudu tady sama ..tady to vše vždycky člověk zvládá ,mnohem líp..ještě,že to tady máme 🙂

janice_opice
1. črc 2013

Holky nevíte náhodouu někdo jak jsou ty stránky kde zadáte ddatum oplodnění a ukáže vám to v jaké fázi mimouš je??? já to měa a nemůžu to najít...

go
1. črc 2013

@jaka17 jeste jsme nakonec sousedky 😀

janice_opice
1. črc 2013

Jo holky pro nově příchozí a pro staréé🙂)) pro doplněn
í https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

janice_opice
1. črc 2013

@hhani kuju, ale to není ono tamto byly nějaké zahraniční stránky a bylo to super!!!! zkusím to nějak najít🙂

hhani
1. črc 2013

@janice_opice a nebylo to to IVF jak dopadne?

lucavka
1. črc 2013

@janice_opice - moc děkuju. Ale vážně si moc šancí nedávám. Bylo by to ale krásný. Jinak zkusila jsem tady ten odkaz na termín porodu od hhani a vychází mi to dva dny po narozeninách 😀. To by byl nejkrásnější dáreček....

janice_opice
1. črc 2013

@hhani co tooo,???

janice_opice
1. črc 2013

už to máááááááááááááááááááámmmmm http://your-embryo.blogspot.cz/

hhani
1. črc 2013

@janice_opice no najdu a schvélně ti to pošlu mě při 1IVF vyšlo,že mám 25 % šanci,že se to podaří ☹

janice_opice
1. črc 2013

@hhani tak jooo pošli pošli co to je

janice_opice
1. črc 2013

@lucavka 🙂 on by o byl krásný dáreček i tak 🙂))))

hhani
1. črc 2013

@lucavka to dáš a budeš krásně těhulit ,moc držím palečky 🙂

janice_opice
1. črc 2013

@hhani podle mě je to teda blbost...to přece nejde takhle posoudit, když neví aktuální zdravotn stav a podmínky...

janice_opice
1. črc 2013

Holky jdu si chvilku dáchnout, nějak 🙂 mě rozbolela hlava a musim pak se psem🙂

hhani
1. črc 2013

no jasně podle mě taky..oni už nevědí co by vymysleli,ale každá to zkusíme vypočítat a to je záměr 😀 ..tady je k tomu článek tak koukni http://ona.idnes.cz/uspesnost-umeleho-oplodneni...

pidisek
1. črc 2013

@pavlina1976 správně 🙂 šup tam oba !!!!

coralin
1. črc 2013

@petulak1988 to je dobře, tak to ti přeju hodně síly a štěstí... nemáme... bohužel

petulak1988
1. črc 2013

@coralin mod dekuji jsi hodna 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru