IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

go
4. črc 2013

@janice_opice dobre ranko, uz na Tebe moc myslim a drzim pesti, at na Tebe cekaji same uzasne zpravy v Caru 😉 . V kazdem pripade je to jen pro rezervu, ty uz mas sve dva bojovnicky u sebe 🙂

tygrisek09
4. črc 2013

Dobré ráno, děvčata, jak se dnes daří?

pidisek
4. črc 2013

@absti ano dnes 8 den 🙂 a ty?

absti
4. črc 2013

@pidisek
a to ještě netestujes? Ptám se protože já jsem hroznej nedočkavec a proto jsem začala testit od 5 dne od ET a už jsem měla na testu ducha 😵
Kdy se chystáš testit???
Já už jsem po ETu asi 19 dní a mám těhu potvrzené z krve i z ultrazvuku.

go
4. črc 2013

@pidisek ja se take divim, ze netestis, ja vydrzim max do 7 dne 😉

go
4. črc 2013

@absti jeeee, krasna zprava, velka gratulace 🙂

janice_opice
4. črc 2013

@absti neblazni to se stava malokomu,ze 5.ty den uz neco ma na testu.moc nas tady nestresuj cece!!.taky u kazde je to preci jine a navic ne kazda mela blastocystu.prumer je tak od 10.dne. ted yu budou vsechny ve stresu,ze nemaj jeste ducha!!jinak ti samozrejme moc gratuluju a at je vse v poradku.

pidisek
4. črc 2013

@absti ja jsem posera....bojím se chci tu naději mít trosku dýl...popáté si to aspon trošku chci užít......🙂

pidisek
4. črc 2013

@go holka bojím bojím bojím......

absti
4. črc 2013

@janice_opice
jo je fakt, že jsem měla blastocystu AA .. ducha jsem měla vidět brzo, ale krásné dvě čárky byly až později... všechno mám v albu.
nechtěla jsem stresovat, ale spíš obdivuji ty co vydrží netestovat 😉

absti
4. črc 2013

@pidisek
a příznaky??

janice_opice
4. črc 2013

@absti 🙂 hlavne si uzivej tehu.ja jsem si puvodne rikala,ze to jeste na podzim jednou prubnu,ale nevim zda se nesmirim uz s tim,ze proste uz jsem si sve vybrala a muz bude bez vlastniho ditka.

go
4. črc 2013

@pidisek ja vim, taky moc bojim, bojim. Kdy to zkusis? 😉 Ja se tesim moc na ty Tve // 🙂

janice_opice
4. črc 2013

@go no uvidime.spis myslim,ze ne nikdy jsem na mrazacky nemela stesti.ale uvidime.....🙂

pidisek
4. črc 2013

@absti nic...furt břicho jak na mrchu.....☹ a prsa taky....

go
4. črc 2013

@janice_opice nebudou potreba 🙂

pidisek
4. črc 2013

@go byl by to zázrak holka.....asi bych se zblaznila fakt....

go
4. črc 2013

@absti to je super 🙂 Muzu se zeptat kam chodis do Caru a jaky jsi rocnik? Pokud to neva 😉

go
4. črc 2013

@janice_opice co to ctu, v zadne pripade, Ty budes ted tehu a basta 🙂 Nic jineho se zatim nepripousti 😉

go
4. črc 2013

@pidisek tak se asi zblaznis 😀

absti
4. črc 2013

@pidisek
tak to jsem měla taky. Prsa mě bolela a pak na pár dní přestala bolet, pak zase začali.. a teď třeba o nich dva dny nevím..
A pocit jako kdybych to měla dostat + občas nějaké nepříjemné píchnutí/dloubnutí mám od ETu do teď. V Caru mi říkali, že je to z toho jak se roztahuje děloha 😉 😉 😉

janice_opice
4. črc 2013

@go uvidime ale dik 🙂

absti
4. črc 2013

@go
jasně jen se ptej 🙂 . Je mi zatím 28 let. V srpnu mi bude 29 let a chodím do Gennetu na Letnou k doktorce Vykysalé.

pidisek
4. črc 2013

@go 😀 😀 😀

pidisek
4. črc 2013

@go ja radši počkám na mrchu bez testu....

pidisek
4. črc 2013

@absti to jsi mlada a nás spouuuuuustuuuuuuuu casuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

absti
4. črc 2013

@pidisek
jo to asi jo, ale vždycky jsem chtěla do 30 let dvě děti. Ve 25 jsem měla mimoděložní těhotenství, pak jsme se půl roku nesměli snažit a pak se 2,5 roku nedařilo. Takže teď moc doufám, že ve 29 letech budu maminkou 😵

tygrisek09
4. črc 2013

Co tady všechny vyhrožujete mrchou? To jí tak všechny chcete tak moc? :-P

pidisek
4. črc 2013

@absti budes uvidíš !!!! Ja měla taky mimodelozni ve 32 a pak 4 ivf a rozvod... A po peti letech zlousim znovu...🙂

go
4. črc 2013

@absti dekuji 🙂 Tak to by bylo , aby takova mladoska nebyla tehu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru