IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
4. črc 2013

@pidisek tak super... muzeme testnout spolu.. 🙂 je to uz jistota.... ja si moc uspech nepsipoustim tak uvidime

pidisek
4. črc 2013

@petulak1988 ja taky ne.......ale priznávám, ze odvahu na test proste ted nemám

tygrisek09
4. črc 2013

@pidisek
@petulak1988 závidím vám tu odvahu 🙂 ale na druhou stranu mĕ to ani neláká

petulak1988
4. črc 2013

@tygrisek09 jakou odvahu??? testovat???No my musime u nas v centru chteji test..kdybych mohla jit jen na krev bylo by to pro me lepsi a klidnejsi

go
4. črc 2013

@pidisek zenske, ale to tady nebudu tak uplne psat. Doufam, ze alespon trochu na urovni, jinak ty platky pro zeny jsou silenost 😉 Hele, ty uz tedy muzes testit 😉

go
4. črc 2013

@petulak1988 spatne si to napsala, snad , ze si nepripoustis neuspech. Budou tam 🙂 //

petulak1988
4. črc 2013

@go 😀 joo jsem trubka... 😀 ne napsala jsem to dobre.. ale uvidime co bude..

go
4. črc 2013

@tygrisek09 ja jsem otravena, kdyz nevim na cem jsem ☹ Musim testit, at vim zda se tesit na zazrak a nebo se zhroutit a zacit sportovat, zabavit se a treba bojovat dal 😉

go
4. črc 2013

@petulak1988 zadne negativni mysleni. Smulu si tu vyberu jen ja, jsem nejstarsi 😒

petulak1988
4. črc 2013

@go ale prdlajs... povede se ti to..neboj se.. a mysli na to ze jsi tehulka a tak to zustane

tygrisek09
4. črc 2013

@petulak1988 , aha, možná že už jsi to psala, promiň. U nás naštěstí nechtějí. Upřednostňují krev před testy.

petulak1988
4. črc 2013

@tygrisek09 to by mi vyhovovalo 🙂 nemas se za co omlouvat

tygrisek09
4. črc 2013

@go hm, něco na Tvém přístupu je. Kolik Ti je vlastně let?

go
4. črc 2013

@tygrisek09 ted uz 41 😉

tygrisek09
4. črc 2013

@go Podívejte se na celebrity, u nich nejlepší věk na plození dětí

go
4. črc 2013

@tygrisek09 preeeesne 🙂

petulak1988
4. črc 2013

@go tak se mi libis 🙂

janice_opice
4. črc 2013

Tak, já mám křeče jak prase a přestala mě bolet prsa.. takže jedu pro konec nschopenky, do zahradnictví a pro dort at si zabavím!!! pak budu makat do práce tak to zase uteče a zítra se vrací synátor a víkend bude asi rozhodující.

petulak1988
4. črc 2013

@janice_opice testujes v nedeli?

janice_opice
4. črc 2013

@petulak1988 asi to zkusim nedele nebo pondělí ale hlalvně zía nebo pozítří bych to měla dostat tak uvidíme

petulak1988
4. črc 2013

@janice_opice nedostanes... !!!!!! 🙂 budes vlastne uz jsi krasna tehulka

janice_opice
4. črc 2013

@petulak1988 hele holka já jse si toho už tolik prošla, ž vím, že je pro mě lepší smířit se s krutou realitou a potom případně skákat radostí do stropu!! 😉 😉 😉 nic si nenalhávat!z toho už jsem vyrostla - každopádně to neznamená, že něco vzdávám to jako neee..

pidisek
4. črc 2013

Janice jsi statečna a zasloužis si to nejlepší.....

petulak1988
4. črc 2013

@janice_opice tak to mame stejny postoj..uz jsem tu psala ze stojim nohama pevne na zemi a vsechno co mi bylo a je pridavam k ucinkum utrogestanu 🙂 takze asi tak

janice_opice
4. črc 2013

@petulak1988 ono to chce protože to stejně člověka vezme tak i tak,ale když je na to aspon trochu připravenej, je to lepší naopak pak se může víc radovat z // 😀 😀 já jdu o víkendu se synem do kina a do ZOO, má narozky a v ondělí jede na 3 týdny na tábor tak at si ho užiju🙂.

janice_opice
4. črc 2013

@pidisek dík - to jsme tady všechny a všechny si zasloužíme to nejleší a štěstí hlavně!!! 😉

pavlina1976
4. črc 2013

@janice_opice Ahoj Jani, tak já jsem před chvilkou přišla od holiče, kráááása nesmírnáááá 😀 . Mě dloube chvílema v podbřišku a prsa to mě bolí z těch hormonů a utroše. Dr říkala, že jestli to nevyjde měla by ms přijít možná ještě dřív než normálně......Tak jsem taky napnutá, ale jsem 2 den takže mám ještě nějakých pár dnů čas. Jak se to bude blížit tak budu víc na nervy 😉. Uvidíš Jani, nemyslím si, že by to mělo něco špatného znamenat, že tě tolik nebolí prsa.....A co ten třetí dal to?

pavlina1976
4. črc 2013

Mě po ET dr řekla testovat až 19.7. to je mazec co? A to jsem si pro mimi byla teď 2.7. 🙂 a když // tak se objednat na utz, taže to vychází na nějakýho 22.7. Ale jsem radši, minule to docela hnali a pak na prvním utz nebylo vidět nic a už se báli, že je to mimoděložní......

petulak1988
4. črc 2013

@pavlina1976 MS ma prijit drive nez obvykle?

pavlina1976
4. črc 2013

@petulak1988 no asi ne každý, ale dr říkala, že se to stává, že příjde o něco dřív než normálně máme spočítáno.....Ale jak jsem četla tak některá to nedostala vůbec....Záleží i na kombinaci léků, prý kdo bere utroš a estrofem, tak ms nedostane i když se to nepovede. Ten estrofem to drží, já mám jen utroš, predniston a faraxiparin, takže tam by měla mrcha přijít když to nevyjde 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru