IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
4. črc 2013

@pavlina1976 jj ja mam jen utrogestan a mas pravdu po KET jsem k tomu brala i estrofem a nedostala jsem to ale po prvnim ET kdy to nevyslo jsem to dostala... tak uvidime a moc ti drzim pesticky

janice_opice
4. črc 2013

@pavlina1976 ahoj tak to jsi krasavice!ja bych mela testovat 12.7. Dle sestricky. Ja dostavam mrchu I pres utrous a dokonce posledne uz driv prave prisla. Ted mam agolutin misto utrouse tak uvidime.Ten treti to bohuzel nedal dle predpokladu.......

hhani
4. črc 2013

@janice_opice ty jo tak to me mrzi ☹ ..ale o to vic budou vikingaci bojovat 🙂

petulak1988
4. črc 2013

@janice_opice too je mi lito ale urcite ho nebudes uz potrebovat 🙂 mrnouskove to zvladnou

coralin
4. črc 2013

@martas14 on je metypret, to co mi sedí nejvíc, i když to má taky svoje vedlejší účinky, ale třeba po prednisonu jsem měla šílený změny nálad a občas jsem měla pocit, že už to nemůžu vydržet..... brala jsem ho taky dlouhodobě, po pendometru jsem zase strašně zvracela, to bylo hrozný a ten metypred se mi snáší nejlím, i když mi narostlo cosi na zádech....:( blbý je, že když to vysadím tak to může vylítnout třeba po měsíci pauzy.... a pak pojedeš zase na novo a budeš do sebe cpát léky a čekat až budou hodnoty někde v normálu.... jenže ani pak není vyhráno, protože doktorka říkala, že i když se to povede dají se do normální hladiny nemusí se to povést, jako teď nebo i když se povede, mohu potratit.. moje tělo se totiž chová, jako že má v sobě vetřelce, kterého se musí zbavit, tak fungují vysoké hodnoty NK buněk:( to víš, ale že nad tím přemýšlíme a řešíme co dál....a chci nad tím vším vyhrát a užít si tu radost....tím, že máme 2 letou neteř, která je na mně hodně fixlá, tak je super, si tyhle věci užít, ale vlastní by bylo lepší..
je dobře, že máš takovou radost, to se bude líp regenerovat.... ale chápu Tě, já mám večer hrozný změny nálad, jak mě to vnitřně bolí a jsem strašně protivná...( tak doufám, že to brzo přejde. Hody jsem zažila v Brumovicích a v Němčičkách, je to moc hezká akce a ty rodiny kam jsem jezdila tak chodili i v krojích... takže jsem zažila i páteční akci,kdy se sejde celá omladina, stavění máji a všechny ty hezké věci kolem..... je to moc fajn.
To je blbý, že budeš zejtra sama, ta samota je nejhorší, jak pak člověk přemejšlí... já tohle mám právě hodně večer...

coralin
4. črc 2013

@go to se nedivím, máš klid a nemusíš se v práci stresovat, mě to taky nevadilo, ale teď už je po všem, tak si trochu oddychnu, a uvidíme jak to bude dál.. třeba mě ta žena v domácnosti začne bavit.... 🙂 je fakt, že když si užiju léto, tak se vůbec nic nestane.. no a jak to vypadá? jak je?

pavlina1976
4. črc 2013

@janice_opice hmmmmm, to je škoda, vím, že jsi to předpokládala, ale stejně no 😉 . My ty mrazáčky nějak ne a ne viď? No to bude asi tím, že už je fakt možná nebudeme potřebovat 😀 . Ty jo teď jsem trochu rozčílila s babkou, bydlí s náma v baráku, je jí 86 to víš je to o nervy, já jsem fakt už někdy na konci svých sil. Je to bába zlá, sobecká, má celé 2+1 pro sebe, všechno má dělá si co chce peru jí a ona jen prudí, pouští mi ven kočku a já jí musím nahánět, aby neutekla. Je to papírák, jezdíme s ním na výstavy a právě není vykastrovanej, takže to by asi nepřežil s venkovníma bitkařema 😀 ale už jsem se uklidnila, říkala jsem si nerozčiluj se nestojí ti to za to...... 😀

janice_opice
4. črc 2013

@pavlina1976 já vždycky říkám doma - než tohle tak mě radši zastřelte!!!!!! My máme dva kočičí blázny..... ale ten mladas ještě nikdy nebyl venku, koupila jse mu vodítko a obojek tak to jsem zvědavá na tu show. A máš pravdu nerozčilovat se.
My se ted vrátili a já mám takový řeče jako prase a i v zádech, že nemůžu pomalu stát bud je to mrcha anebo mám nějakej zánět nebo co......ted jdu dělat karboše a fakt nemůžu ani stát jak mě bere kříž..

petulak1988
4. črc 2013

@janice_opice anebo to jsou mimisci 🙂

pavlina1976
4. črc 2013

@janice_opice taky jdu dělat karboše 😀 , myslím na tebe zlato, jsou to miminové 😉

pidisek
4. črc 2013

@janice_opice ja to měla včera....

pidisek
4. črc 2013

Tak zase bolest briska na mrchu jak sviňa odpo a ted zas nic... Kde jste všechny??? 🙂 Vary dobrý, ale uz chci domů......

coralin
4. črc 2013

@pavlina1976 to je škoda, já měla babičku zlatou, která byla jak kamarádka a mohly jsme spolu všechno probrat🙂 to je pak na prd, když člověk řeší tyhle věci a ještě se musí rozčilovat s rodinou....:(

jaka17
4. črc 2013

Dobrý večer, holky..zdravím všechny, balím, uklízím a šílím, zítra mizím na chalupu s rodinou, takže mimo dosah internetu..opatrujte se mi, v úterý jsem zpátky a budu číst a číst, palce držím všem stále a přeju samé krásné zprávy ...

coralin
4. črc 2013

@lucavka holka drž, se, vím jak ti je.. já už mám po mrše.(na co budeš brát tu antikoncepci??? asi blbej dotaz....,co?sami to nezkoušíte? s tou rodinou je to na prd... a je to hrozná škoda... já mám teď trochu problém s komunikací s mamkou.. prostě to přešli jako že nic a řešej jen sebe a ani se nezeptá jak se mám nebo jak se cejtím... to mě docela mrzí, nemůžu to přejít jako, že nic.... ono to časem přebolí.... ale znáš to.... ale je fajn, že vás podpoří zbytek rodiny...

coralin
4. črc 2013

@jaka17 krásně si to užijte a hlavně ať máte super počásko🙂

coralin
4. črc 2013

@pidisek tos měla dobrý vzrůšo ve Varech🙂 koho jsi potkala? 🙂

coralin
4. črc 2013

@janice_opice náhodou je to dobrej přístup, počítat s nejhorším a pak se těšit z nejlepšího....🙂 držím palce Jani a doufám, že se ti to nerozjelo...

coralin
4. črc 2013

@go takhle brzo? 7 den?? tak to jsem zvědavá a držím pěsti. No a jak se cejtíš?

malinka_02
4. črc 2013

Ahoj holky teda vas docist to je! Ale zadne novinky tak furt drzim palce! My vse v poradku ufff!

pavlina1976
4. črc 2013

@coralin jj, druhá babička byla taky bezva, ale tohle to je fakt síla......Snad se tvoje mamka vzpamatuje, rozumím tomu, že to fakt zamrzí 😒

pavlina1976
4. črc 2013

@pidisek To zní nadějně 😀

pidisek
4. črc 2013

@coralin Travoltu 🙂 ten byl neeeej !!!!!!!!!!!!!!!!!

coralin
4. črc 2013

@pavlina1976 holka, to by bylo fajn, ale myslím, že to nechají přejít, jako že se nic neděje a nebude se o tom mluvit.. tak pevný nervy z babi....

coralin
4. črc 2013

@pidisek tak to je dobrý zpestření.. v tomhle čekacím období... čekáš, jak to dopadne nebo jak to máš? Koukala jsem, že Gott se nacpal na Rock of People.. to je fakt drsný... nějak si ho tam nedovedu představit 😀

tygrisek09
4. črc 2013

Hezký večer, děvčata, jak jste se dnes měla?

pavlina1976
4. črc 2013

@tygrisek09 já jsem byla u holiče 😀 a pak jsem vařila, taky jsem chvilku ležela na sedačce.....pohoda 😉

pidisek
4. črc 2013

@coralin ja netestuju bojím se...... Počkám na mrchu.....Gott je fajn mám ho rada

pidisek
4. črc 2013

@pavlina1976 myslíš? 😀

pavlina1976
4. črc 2013

@pidisek ty jo taky testovat asi nebudu, až toho 19.7. když teda nepřijde mrcha dřív 😉 , doufám, že ne. Dopol mě dloubalo trochu v břiše, teď už tolik ne, tak doufám, že se nepřestal bobísek hnízdit 😉 a jak je tobě? To jak jsi psala vypadá dobře 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru