IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

tygrisek09
5. črc 2013

@pidisek tak z kombinace kefir+ chipsy bych neměla jen větry, ale i běh na kratkodlouhou trať

tygrisek09
5. črc 2013

@pavlina1976 dobrou též z pelechu, začalo mě pěkně tlačit břicho, když ležím na zádech

go
5. črc 2013

Dobrou a krasne sny 😉

allmeyo
5. črc 2013

@pavlina1976 no mě se právě nic takového nikdy nestalo tak snad to bude dobrý,děkuju.

pidisek
5. črc 2013

@tygrisek09 no to ja pravě chci vyvolat ale furt nic.....☹

pidisek
5. črc 2013

@go tak to jsme dnes dvě...taky si vyčítám tu turu okolo Varů..,..☹

brsh
5. črc 2013

@akdar5 a babicka je v poradku?? Ja zase testovala, kdyz jsme byli evakuovany.kvuli povodnim a pak jsem tu mela 14 dni sestrenci s detma. Jsou bezdomovci - voda je zaplavila. Uz maji pujcenou chatu a opravuje se, ale je to hruza. Jsem si takyrikala, ze jestli tohle fazole da, tak vse 😉 koukala jsem, ze na.krev jdu uz 17.7. Tak to.mam za par a.budu alespon vedet 😉
@pavlina1976 - tak to je parada. Je mu urcite lip u Tebe v brisku! 😉 ja mela dvoudenni ctyrbunku a vidis. Jinak vsechny priznaky mams, tak uz jen zbyva vydrzet to cekani. Ale to znam.taky. Vy cekate na // a my zase na vsechny testy 🙂 tak pekne odpocivej. Ja uz jsem.bez nevolnosti, coz je velka uleva 😉
Holciny, ta zvysena teplota je tehu priznak 😉 ja ji taky.mela. Drzim vam.palce!!!!

tygrisek09
6. črc 2013

Dobré ráno, děvčata, jak se dnes máte? Jak jste se vyspala?

janice_opice
6. črc 2013

@tygrisek09 ahooojjj já jsem od 6ti vzhůru, páč ten náš kocour bláznivej se snažil dostat k andulkám a shodil prázdnou lahev od sektu a sektovou skleničku,která se samozřejmě rozbila....je to blázen....🙂

pidisek
6. črc 2013

Ja spala trhane, několikrát čurání, a hlavne se mi nepovedlo porad překonat tu zacpu tak mám břicho jak v pátým..a normálne jakoby kolem dokola i bedra....fakt......jinak bolest dole ted rano není.....co vy?

tygrisek09
6. črc 2013

@janice_opice malý se vzbudil ve čtyři na mlíko, usnul a vzbudili jsme se ve čtvrt na osm. Jsem jak praštĕná.

tygrisek09
6. črc 2013

@pidisek švestkový kompot jsi vyzkoušela?

tygrisek09
6. črc 2013

Opět mě začíná bolet hlava, ach jo. A k tomu návaly. To je super.

pidisek
6. črc 2013

To jeste ne...dnes jeste musím zvládnout Vary poslední den 😀 😀 😀 ono je to možna i tím hotelem.....cizí prostředí.....

pidisek
6. črc 2013

@tygrisek09 tak to je super znamení ne???????

janice_opice
6. črc 2013

@pidisek ahoj balonku - to já si dnes poprvé za celou tu dobu od stimulky dala kafíčko teda jen takový lehký od Dolce Gusto s mlíkem....tak jsem hned pak utíkala na záchod..
Jinak taky hodně čůrám, ale já i hodně piju. Já měla nad ránem strašný křeče na MS,ale děsný že jsem myslela, ž vstanu a bude to, ale zatím nic ---moje aplikace v mobilu ovuview už na mě ránoo blikala, že dneska má přijít mrcha...
Jinak mám všechny příznaky, že dorazí...akorát mi naběhla na prsu jedna žíla, ale tak, že jí mám jak 3D......žíly mám naběhé normálně před MS,ale tahle to je fakt etxrém....

@tygrisek09 já ti tak závidím, že máš doma takové malé prtátko🙂)))

pidisek
6. črc 2013

@janice_opice ja piju kafe denne a nic....jsem imunní... Dnes nic neboli včerejšek byl hroznej....dnes je to 15 den po opu...10 den od ET ...

janice_opice
6. črc 2013

@pidisek jé a kdy chceš testovat a dát sem ty //? já jsem o den pozadu, ale 12.tý den po OPU.... 🙂

go
6. črc 2013

@pidisek dobre ranko, zadne vycitky, hlavne, ze nam to zvedlo naladu, ta je nejdulezitejsi. Me na zacpu funguje kazdy den na lacno po ranu vypit vlaznou vodu s citronem 😉

pidisek
6. črc 2013

@janice_opice ja netestuju zatím ja se bojím....porad si říkám ze třeba mrcha nedorazí, pak si zase říkám ze ji drží utroš ....fakt nevím ..... Ale určitě nedám test dřív než 14 den ...jsem prostě posera...☹

go
6. črc 2013

@pidisek uz chceme testik, at mame konecne zacatek dvoucarkove smrste 🙂 Opravdu nechces testit, ani pro nas? 😉

pidisek
6. črc 2013

@go 🙂 ja zkusila uz vse 🙂))) třeba je to priznak a pak mi nevadi 🙂 🙂 🙂 dneska jedeme na výlet na Loket, tak zase přijdu snad na jiný myšlenky 😀 co ty, jak je?

pidisek
6. črc 2013

@go bojím se...takhle mám aspon o par dní víc naděje....po 4 zklamánich jsem slaboch to přiznávám... Pro me by to byl zázrak .....

pidisek
6. črc 2013

I žáha me pálí jen po jídle, takže ☹

janice_opice
6. črc 2013

@pidisek no tak to je fakt dobrýýýý žáha furt pálí až později až mimouš začne trochu tlačit na orgány🙂 Hele bud v klidu máš všechny příznaky já kromě příznaků na mrchu a vystouplé žíly na prsu nemám vůbec nic......

go
6. črc 2013

@pidisek pak uz jedine Saratice, staci 2-3 lzicky, ta zabere vzdy, ale nevim zda se muze v tehu ☹ . Znamka tehu je to urcite, kdyz jsem byla tehu(tu chvilku) mela jsem ji take a pila svestkove piticka pro deti od Hipp. Uzij si krasny vylet. Ja se mam fajn, nic me neni, jen obcas bolesti jako na mrchu a velka unava. Jinak nic ☹

go
6. črc 2013

@pidisek ja to mam stejne, take se bojim a bohuzel na zazraky v mem pripade neverim. Chci to , ale vedet co nejdrive, at ze sebe to zklamani mohu vybehat a treba zacit planovat nejake cestovani. ☹

janice_opice
6. črc 2013

@go já to mám stejně ....

go
6. črc 2013

@pidisek pali zaha rovna se tehu. Ty jo , ty budes prvni tehulka po delsi dobe tady 🙂

go
6. črc 2013

@janice_opice ale, ale vzdyt vis , ze priznaky nemusi byt klidne ani zadne 😉 Ja bych si tak prala , at to vsechny dame, me by z toho snad hrablo 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru