IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lussyy23
8. črc 2013

Holky nevíte za jak dlouh se embryo uhnízdí po transferu?

pavlina1976
8. črc 2013

@lussyy23 ahoj, taky mi zbylo jen jeden mimi 😉 , měla jsem 9 foliků a dvě vajíčka zralá, myslela jsem že mě odvezou, já jsem to obrečela ještě v caru na opu. Oplodnila se obě, ale do finále také došlo jedno mimi. Nakonec jsem pro něj jela už 4 den, chtěli jeden den ho ještě nechat na PK, ale já jsem ho tam prostě nechtěla nechat samotnýho, když brácha to vzdal 😉 . Takže jsem na et byla 2.7., to čekání je děs co? 😉 Kolikátý ivf? já druhé.

pavlina1976
8. črc 2013

@lussyy23 záleží kolikátý den a jak velká jsi si nechala dávat, ale zhruba 5-6 den začíná 😀

janice_opice
8. črc 2013

@pidisek ty foe to jsou dalnice!gratulacèeeeeeeeeeeeee🙂

pavlina1976
8. črc 2013

@janice_opice děvče ty jsi nám tu rozjela krásnou vlnu // 😀 . Teda pidisek to jsou dálnice viď? Já už se nemůžu dočkat pondělka, ale to víš, že budu mít tep 300 až budu čekat co se tam objevví 😀

lussyy23
8. črc 2013

@pavlina1976 nenechali jsme si prodlouženou kultivaci, když jsem tam volala, tak mi to nedoporučili, já jsem pro něj jela taky 4 den. byla jsem na IVF 6.7. Jako jo to máš pravdu to čekání je opravdu děs. Já mám první IVF a budu doufat, že poslední 🙂

lussyy23
8. črc 2013

@pavlina1976 4 den po oplození, na IVF jsem byla 6.7, takže kolem 10.7? nějaké příznaky mám pociťovat?

pidisek
8. črc 2013

Holky díky moc ja jsem z toho úplne paf......

pidisek
8. črc 2013

@pavlina1976 ja se klepu jeste teď...

janice_opice
8. črc 2013

@lussyy23 jestli jsi mela Pk tak jsi mela blastocysty a ty se uhnizdujou do 3 dnu.ostatnim to trva dele ale 7.den by mely byt uplne zavrtane

tygrisek09
8. črc 2013

Dobrý večer, děvčata. No, to jsou mi úžasné novinky.@pidisek Tobě gratuluji a doufám, že budeš už o něco klidnější, protože mrňouskům to opravdu nesvědčí

lussyy23
8. črc 2013

@janice_opice Pk je prodloužená kultivace? tak tu jsem neměla

brsh
8. črc 2013

@lussyy23 u jednoho vajicka ji delaji jen neradi, miminu je u Tebe lip 😉 neboj a pekne odpocivej, prisla jsi mezi nas prave vcas, kdyz je tu nova vlna // 😉

lussyy23
8. črc 2013

Doufám, že je to nakažlivý 😀

janice_opice
8. črc 2013

@pavlina1976 no ani nevim holka asi z toho nic nebude, měla jsem nějakej divnej pocit tak jsem před chvílí testla a duch sotva vidět, asi to odchází:(

akdar5
8. črc 2013

@janice_opice neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! zkus to ráno...to bude určitě tím,že je to takhle večer,ne? ☹

janice_opice
8. črc 2013

@akdar5 no zkusím, ale moc tomu nedávám....

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ne to urcite ne podle me mas hodne zredenou moc... nemaluj certa na zed a testni rano 🙂

pavlina1976
8. črc 2013

@lussyy23 ne 5-6 den po oplození....Víš s příznaky je to těžký 😀 , je to jako když máš dostat ms, bohužel žádný velký rozdíl...... 😒 , takže trošku vždycky překvápko no 😉 . Já budu testovat v po to bude 14 dní, tak jsem zvědavá, je to dlouhý týden, někdy mám pocit, že je to tam, někdy zase že ne 😀

akdar5
8. črc 2013

třeba ještě není tak zle....ježiš, to mě sere..pardon... 😒 ach jo, já věřím,že to dopadne dobře 😉 budu na tebe myslet 😉 musí to dopadnout dobře 🙂

akdar5
8. črc 2013

@janice_opice to poslední bylo samo pro tebe... 😉

trefulka
8. črc 2013

@janice_opice Nech to na ráno, přes den toho přeci jen víc vypiješ. Hlavně nestresuj, prosím!

janice_opice
8. črc 2013

@akdar5 uvidíme ted jsem se ještě chytla s muže fakt paráda:((( no nic jdu se někam zahrabat... Holky hezký večer

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice nestresuj se.. sice to ti radi ta prava ale u tebe to bude urcite jen zredenou moci.. 🙂

pavlina1976
8. črc 2013

@janice_opice nebázni, nejsi tak dlouho, takže je vždy lepší ještě ta ranní moč, než se to pořádně rozjede 😉 , to víš teď odpol co bys čekala, nech je taky si trochu vorazit ty Vikingy. Mě se tenkrát chytli taky obě mimi a měla jsem 14 den ducha a pak až se to rozjelo 😉 . Buď v klídku a neblázni 😉

akdar5
8. črc 2013

@janice_opice tak se opatruj a neboj, určitě bude vše v pořádku... 😉 drž se, holka naše 😉

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 ty budes testit v pondeli??

hhani
8. črc 2013

@janice_opice Janiii to tak nebude,neplaš prosíííííííííím ..ty ne ty to dáš ........... zvládneš to 😉

pavlina1976
8. črc 2013

@petulak1988 jj v pondělí, bude to 13 den od et a jsem domluvená se sestřičkou, že bych rovnou zajela na krev 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 tak to jo tak to mas super... ja nevim jestli se odhodlam...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru