IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
9. črc 2013

@petulak1988 Tak to jste proti nám ještě mladíci 😀 Mně je 33 a příteli 41 a žádný z nás ještě dítě nemá. A starší muži mají prý chytré děti 😉

go
9. črc 2013

@petulak1988 me je 41, manzelovi 42 a take nemame zadne ditko ☹

orin77
9. črc 2013

Dobré ráno děvčata.

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice ja byla v Plakias na jihu - nejkrásnější moře a klid...nádhera...

go
9. črc 2013

@janice_opice ne , ja jsem dnes 9 den a ani duch, sice mam jen nejake noname testy, ale i tak znam se , 7 den uz mam ducha. Zkusim jeste testnou zitra, ale jen pro jistotu, abych mohla vysadit leky ☹ Poslu ti mailik do zpravy a posles prosim info o dovce? 😉

janice_opice
9. črc 2013

@go hele to by bylo skvělý já bych fakt ráda, aby tam někdo jel a užil si to----staroušci nemůžou jedou do Chorvatska v té době...... a máš nějakéhop mejlíka?

janice_opice
9. črc 2013

@go hele vždycky mám ducha tak to ted může být jiné já bych vysadila teda až po krvi holka a já ted měla ducha 10. den 🙂)
Je to hotel s bazénem a tři schody a jsi rovnou na pláži.....já tam byla asi 3 x a už bych an krétu asi jinam nejela!!

petulak1988
9. črc 2013

@brsh mamatest ale tycinka co vcera pidisek a rano z ranni moci

go
9. črc 2013

@janice_opice mailika jsem ti poslala do zpravy, mam ho s celym jmenem, tak proto🙂. Jela by s nama neterinka, tak by to bylo super. Jen jeste ta manzelova dovca 😒

brsh
9. črc 2013

@go @petulak1988 - holky, ani 9ty a ani 12ty den od ET preci nezaruci ducha na testu. Nektery holky ho.maji az 18 dentreba. Jeste nehazejte embouse do zita!

petulak1988
9. črc 2013

@go
@meyryen pritel uz dite ma je mu 22let 🙂 a ted to nejde

pidisek
9. črc 2013

@go 9 den je ale fakt brzo ......

pavlina1976
9. črc 2013

@petulak1988 je mi to líto moc, chtěla bych tě nějak potěšit, ale vím, že to nejde 😢

go
9. črc 2013

@petulak1988 Petulko, to me mrzi, na to neni co napsat, znas to☹Vim jak se citis, jsem na tom stejne ☹ . Budes bojovat dal a jak?

go
9. črc 2013

@janice_opice ja zase miluji Rhodos, ale Kreta nas take laka 🙂

pavlina1976
9. črc 2013

@janice_opice No vidíš, taky jsem hned zapla pc aby jsem věděla co s tebou 😉 ,bude to dobrý!!!!!Tak už si to užívej a neplaš! 😉

go
9. črc 2013

@pidisek neni☹(

go
9. črc 2013

@petulak1988 aha, tak u nas nema dite ani manzel , ani ja. Nemame nikoho, ja ani rodice a manzel nefungujici rodice, takze jako by je take nemel ☹

pavlina1976
9. črc 2013

@janice_opice jo je mi fajn. V noci vůbec nemůžu spát, přes den už mě prsa tolik nebolí, ale v noci když se otočím úplně mě v nich mrazí 😉 . Tak doufám, že tam v po uvidím dvě, že se mimi uhnízdilo, břicho mě taky teď už moc nebolí, ale v noci bolelo.....To víš no, člověk se snaží se nepozorovat, ale tomu se neubrání asi žádná 😀 , to víš, že se pozoruju 😀

janice_opice
9. črc 2013

@go máš to v mejlíku🙂

petulak1988
9. črc 2013

@go no budeme to je jasne mame jeste dve IVF ve ctvrtek jdu na konzultaci... vemu papiry a jsem si volala i do tech lazni a po nich 3.IVF

brsh
9. črc 2013

Holky, ja miluji Recko proste a je mi jedno kde 😀 ale nejkrasnejsi more je na Lefkade. Tam bych se chtela teleportovat 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@brsh za mě je právě nejkrásnější moře na Krétě...... jezdili jsme dřív hodně po Řecku a já miluju Krétu prostě🙂)))

janice_opice
9. črc 2013

@pavlina1976 ale jo to je ten druhej čáp přece!!!!!!!!! Princezno 😀 😀 😀

brsh
9. črc 2013

@janice_opice ja jsem na Krete byla dvakraz a taky se mi tam.libi, ale s tim jonskym morem je to nesrovnatelny 😉 Ty jsi byla v Mexiku a takovy more jako tam je na Lefkade. Ale zalezi, po cem jdes. Kdyz i po pamatkach, tak.je Kreta nej 😉

janice_opice
9. črc 2013

@brsh 🙂 Myslíš jako Karibik? Tak vzdáleně se to srovnat dá , to máš pravdu🙂) Mně se právě na Krétě moc líbilo i to moře tady v té části tedy - Byla jsem vždy jen tady na tom místě a pak jsme cestovali, ale moře a pláž prostě fajn🙂) Nejméně z Řecka se mi líbilo na Peloponésu.....

brsh
9. črc 2013

@janice_opice my jsme Kretu hodne projeli s pritelem. Kazdy den jezdime na vylety a kolem ty Chanie je to krasny. Ale Lefkada je fakt evropskej karibik 🙂 me zase nenadchl Rhodos... Ale ted bych brala cokoliv. Evropska perla je pro
me Slovinsko, tj hrozna pecka 😉

orin77
9. črc 2013

@janice_opice My sice tento rok k moři nejedeme, ale můžeš mi dát typ kde je tak hezky? Já byla v Řecku hodně dávno na Korfu, jiank to vůbec neznám, ale ráda se poučím pro roky nadcházející 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@brsh tak pojedeme společně s dětma ne? 😀 😀 😀

janice_opice
9. črc 2013

@orin77 🙂) tak za mě Kréta v okolí Chanie a za brsh Lefkada🙂))))) a za obě Slovinsko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru