IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
9. črc 2013

@lenkafel budu ti moc držet palečky, tak hlavně, že dorazila potvora jedna🙂 Já ti děkuju, ale zatím ještě neemám nic potvrzeno, zítra ráno skočím na krev a 23.7. jdu na UTZ🙂strašně se bojím, aby to prostě vydrželi ti moji VIkingové a neodešli mi pryč....

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice dam dnes late a zítra sup pro bezkofeinový... Ty jo ja se taky bojím aby se udrželi pidískové 🙂 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek http://your-embryo.blogspot.cz/ tak se koukni jak ted vypadá🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek je to hrůza a to už bude celý těhotenství.....ten strach

lenkafel
9. črc 2013

@janice_opice děkuji, no snad to tentokrát dopadne dobře, budeme dávat dva mrazáčky, tak snad to bude dobrý.... a neboj určitě to ti bojovníci vydrží......musíš se o ně pěkně starat, aby se jim v bříšku líbilo 🙂

janice_opice
9. črc 2013

mně je akorát divný, že dneska nejsem vůbec ospalá,,,jen mám šílenej hlad a strašně mě píchá jakoby kromě břicha i v pipině🙂)) a ve tříslech

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 lázně jsou moc fajn nápad já si Františkovy strašně užila 🙂

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice jj zacinam se tesit snad vyjdou....ted jsem na testu vykoukala nadprirozeneho ducha ktereho vidim jen ja tak ho jdu rychle vyhodit...nic tam neni

janice_opice
9. črc 2013

@lenkafel ale to víš že dopadne, snad se ted posunula fronta o mě a o
@pidisek takže už jsi u okýnka 😉 😉 😉 dva mrazáčci to budou dvojky jak vyšitý!!

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 hele tak počkej a zkus testit třeba v pátek, zatím nemáš mrchu a to je dobrý...třeba to tomu mrnouskovi prostě dýl trvá, stává se to🙂

lenkafel
9. črc 2013

@janice_opice no doufám, že aspoń jedno se chytne 🙂 , manža je z představy dvojčat teda celkem vyděšenej 😀

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice no moc si to nemyslim testnu jeste ve ctvrtek nez pujdu k doktorovi pro ty papiry pro lazne...ale uz jen aby byla stopro jistota...bude to 14den po

janice_opice
9. črc 2013

@petulak1988 já vím měly jsme stejně Et tak ti moc přeju,aby se překvapení konalo!!!!

janice_opice
9. črc 2013

@lenkafel no to můj manžel taky 😀 😀 😀 😀 hele jedno nebo dvě, hlavně at je/jsou a je/jsou zdraví 😉 😉

petulak1988
9. črc 2013

@janice_opice no dekuji ale vis co uz tomu neverim..jeste nic nezvedam a tak beru utros ale nadeje uz je za horama

hhani
9. črc 2013

@janice_opice jani je ta Kreta jeste aktualni?

lenkafel
9. črc 2013

@janice_opice jasně to je pravda, hlavně ať je všechno v pořádku.....tak snad se povede nám všem tady //

janice_opice
9. črc 2013

@hhani no jasně, že jeeeeee

janice_opice
9. črc 2013

@hhani chceš poslat infošku? do mejlíku

janice_opice
9. črc 2013

@lenkafel hlavně v klídku, hodně odpočívat a pozitivně myslet--já jsem sii udělala pěknej den pro sebe po ET 🙂

hhani
9. črc 2013

@janice_opice jj pošli mailika mam na FB ,děkuju 🙂 ,,

hhani
9. črc 2013

@janice_opice pisla jsem ti ho na FB at to nemusis hledat

pavlina1976
9. črc 2013

@janice_opice hlavně že tam je!!!! Je to skvělé, jsem zvědavá na tu tvou hladinu hcg, myslíš, že na utz uvidí už jestli jsou tam dva? A kdy vlastně jdeš? Ty injekce to je hrůza co, mám taky některý ty jehly tupý jak blázen....ale je fakt, že se muž zdokonaluje 😀 . Jinak mě je fajn, pobolívá břicho a prsa a taky mám velký žíly jak jsi o tom taky psala 😉 . Jak se blíží po tak mě začínají svrbět ruce 😀 , ale když nepřijde mrcha tak se to budu snažit vydržet 😀 . Hezky si to užívej 😉

janice_opice
9. črc 2013

@hhani jj máš to v mejlíku 😉

janice_opice
9. črc 2013

@pavlina1976 no ty žíly jsou 3D to je děs🙂 🙂 🙂 čárka je trohu silnější i přes to, že jsem testovala před chvílí tak snad se to bude jen zlepšovat🙂strašně moooc ti držim palečky ale ten čáp to bylo jasný znamení vlastně dva 😎

pavlina1976
9. črc 2013

@janice_opice bylo by to úplně dokonalý!!!! 😀 . Věřím tomu a myslím, že je to tam, tak snad no 😉 . Já budu v nervu než mi řeknou, že je tam srdíčko, pak se mi uleví 😉

janice_opice
9. črc 2013

@pavlina1976 holka já jsem v nervu z krve a jestli nemizí čárka jsem totálka je to strašně křehký a mám strach ...ale já si říkám, když už se chytli tak tam prostě přeci zůstanou!!! a srdíčko taky do 12.týho týdne to bude psycho

pavlina1976
9. črc 2013

@janice_opice jj, až se překlopí 10tt a bude vše ok tak si myslím, že už je to v poho 😀 . Bude to chvílema na blázinec co 😀 . Ale bude vše dobré nesmíš se moc stresovat, vezmi si, že když jsem čekala Pavlínku, tak mě ani nenapadlo tohle řešit, ani mě nenapadlo, že se něco může stát 😉

jaka17
9. črc 2013

Dobrý večer, holky..
@janice_opice nááádhera, potichu gratuluju, ale myslím, že vikingové se jen tak nezaleknou...hrozně bych si přála, aby ti to klaplo...úplně mne mrazí, je to nádhera jdu vás dočíst, teprve před 15 minutama jsem dorazila domů z chalupy...

pavlina1976
9. črc 2013

@janice_opice Tak si představ, že jsem se koukala na platnost testu, který mi tady tenkrát zbyl, je tam 12/2012, tak to v po risknu tímhle ne. Brsh říkala, že prošlý testy jsou šťastný 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru