IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice ja mám nanuky tri, kdyby to šlo tak to ho dám.....

martas14
10. črc 2013

@janice_opice ahoj moja, co to tady čtu 😕 ať si testy píšou co chtějí nevěřím tomu.......a už vůbec né aby to jeden večer bylo a ráno né.......vím, že se nechceš chytat stébla (i když celé IVF je takové tahání stébla) ale ráno prostě potvrdí hcg a basta, jinak se naštvu a půjdu jim tam domluvit ručně stručně........
držím vše co mam i jazyk za zuby hlavně ať je to zítra jak má 😉

janice_opice
10. črc 2013

@pidisek jen si je schovej třeba budeš mít vlastní mateřskou školku 😉 ale děkujuuuuuuu 😲

janice_opice
10. črc 2013

@martas14 no přinejhorším až pojedeme do šiklandu tak se u tebe stavím na pivo či víno!!! 😉 martinko děkuju, ale víme svý, jsi stejná víš ?🙂))

martas14
10. črc 2013

@janice_opice podivej vína je dost, vo tom žádná a není nikdo s kým se ho napila raději, ale fakt né teď ....já jsem skromná,takže si na pohárek s tebou klidně rok a půl počkám 😉
tolik holek ti tu drží palce, když jsem to pročítala, tak jsem úplně viděla, jak jsi pomáhala před tím nám a jak teď všechny stojíme se staženýma půlkama a moooc tlačíme i očima zítra tu tvou krev a že je nás pěkná armáda, to prostě nevidím jinak než dobře a to víš, že já jsem ten zasranej realista, ale nezapomeň co to vidí růžově 😅

janice_opice
10. črc 2013

@martas14 😀 😀

janice_opice
10. črc 2013

Dobrou noc snad usnu ....

martas14
10. črc 2013

@janice_opice určo jo, jen to převalování bude ze začátku hrůza.....tak dobrou holka, taky na to půjdu.....zítra jsem s tebou, sice se sem dostanu až večer, ale mé palce jsou tvé už od rána 😉 (jo a to budu vstávat o půl čtvrté, takže něco i předeženu 😀 )

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice 🙂 myslím na tebe

orin77
11. črc 2013

Dobré čtvrteční ráno všem.

pidisek
11. črc 2013

Dobré ranko, snad bude plne dobrých zpráv 🙂

janice_opice
11. črc 2013

Krev 6.0 haha asi se snazili ale neco jim to prekazilo a to na me sestra v dobrem ze je to pozitivni hodnota a ze je to na zacatku atd.vim ze to myslela dobre.co se da delat....

pidisek
11. črc 2013

@janice_opice zlaticko a co to znamená? Kdyz tam není 0 myslíš ze sestra kecá? opravdu myslíš, ze uz není naděje???

brsh
11. črc 2013

@janice_opice Jani, ja ti tu vcera jeste psala takovej povzbudivej vzkaz a ocividne se neodeslal... Kocicko, je mi to tedy hrozne lito. Ja myslela, ze treba odesel jeden ☹ treba to prehodnotite s muzem, vyprdnete se na rekonstrukci chaty a nakopne vas to jeste do pokusu! Moc me to mrzi, kazdopadne. Zadny slova Ti stejne asi nepomuzou ☹

trefulka
11. črc 2013

@janice_opice Jani drž se, taky jsem na tebe myslela, i v noci se mi zdálo, že ti to nakonec dobře dopadlo. Vím moc dobře, jak ti je 😖

pidisek
11. črc 2013

@janice_opice achjo...mrzí me to...neboj, mimčo si te najde....ja uz taky neverila, a snad našlo...moc ti to přeju, tady jsi všem dodávala naději a sílu, všechny ti držíme pěsticky a myslíme na tebe........ :-*

janice_opice
11. črc 2013

@pidisek ne je vidět, že tam něco bylo a odešlo to, měla bych mít hodnotoy v krvi kolem 400-500

janice_opice
11. črc 2013

@brsh kdepak, chata už je v procesu, podepsaný smlouvy a musí se to udělat nebo spadne na hlavu navíc je plná azbešstu a to musí pryč...Další pokus už ne, už je toho moc, jak zdravotně tak finančně bohužel...

janice_opice
11. črc 2013

@pidisek děkuju, lae já už do dalšího fakt nejdu, nemám na to ani sílu, ani zdraví a ani peníze víš... tobě držím pěsti at máš za chvilku ty dvojky u sebe v náručí..🙂)) opatruj se

janice_opice
11. črc 2013

@trefulka no já to prostě věděla, že se něco stalo,lae vím, že to tam prostě bylo, ale asi se jim tam nelíbilo no...

trefulka
11. črc 2013

@janice_opice Já to měla podobně, nejdříve šílená radost, plány do budoucna a pak se ve mně najednou rozhostil podivný klid 😒 A pak už nic nebylo, jen smutek.
..
Odpočiň si, těš se na dovču a třeba za rok budete mít zase něco naspořeno 😉

janice_opice
11. črc 2013

@trefulka no právě asi ne, ted máme čerstvě hypotéku a rekonstrukci chaty rozjetou..:( ono 80 tisíc není moc legrace

pavlina1976
11. črc 2013

@janice_opice Janinko, je mi to tak líto fakt, slzičky mi tečou a je mi smutno 😢 . Hodně sil ti přeji, ať už se rozhodneš jakkoliv. Myslím na tebe.

ninahlav
11. črc 2013

@janice_opice Moc mě to mrzí, tolik jsem tě to přála 😢 Ale jsi silná holka, myslím že to ještě zkusíš, třeba za rok, nebo za dva 😉 Tobě to prostě musí vyjít 😉

jaka17
11. črc 2013

@janice_opice Myslím na tebe, pořád mi to hlava nebere , ale to je u mě poslední dobou normální....doprčííííc

janice_opice
11. črc 2013

@pavlina1976 hele Pavlís ty neřvi máš tam miminko a miminko to nerado ten pláč tak koukej být veselá!!!!!!!! 😉 at ti ten pupek pořádně roste!!!

janice_opice
11. črc 2013

@ninahlav Myslím, že už asi ne, opravdu mi to hodně rozhodilo zdraví a ty finance fakt nebudou..:(

janice_opice
11. črc 2013

@jaka17 No jo holka, neudělám s tím už nic, ted se opřu do hubnutí a vyčištění těla.....a navrhnu si tu zahradu na chatě a tak a užiju si to moříčko

hhani
11. črc 2013

@janice_opice Je mi to strašně líto...tolik moc jsem ti to přála :,-( ...vůbec neni žádná spravedlnost a až mi zase někdo bude tvrdit,že tam nahoře někdo je tak ho pošlu někam...Jani strašně se drž,naber síly u moře a třeba se ještě jednou rozhodneš a nebo kdo ví třeba moře ti dopřeje úspěch samo 🙂 ..

janice_opice
11. črc 2013

@hhani holka u mě to bohužel samo nejde víš, mám pouze možnost IVF to je na tom ještě to strašnější, že i kdybych se nuvolnila a vypustila to tak přirozeně neotěhotním není tam vůbec žádná šance, bohužel...a mrzí mě , že sjem tě na to moře tak navnadila a nakonec nic, i když ty jsi říkala vlastně, že poletíte tak i tak - tak polette ve stejném termínu a někam blízko nás a dáme si drink 😉 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru