IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
11. črc 2013

@janice_opice uvidis, Jani. Ted si to oplakej a pak uz bude jen hezky. Krasna dovolena s tema dvema nejlepsima chlapama :+) telo si odpocine, das se dohromady a budes krasne stihla 😉 a prijedes za mnou na motorce, to uz bude dobre!

go
11. črc 2013

@janice_opice Dobre rano, Jani, moc jsem na tebe celou noc myslela, spatne jsem spala. Moc me to mrzi, stve ta nespravedlivost ☹ .Chtela jsem se zeptat zda nechces zkusit tu minimalku, je to opravdu neco, co me mrzi, ze jsem nezkusila uz driv. Jak jsem tady psala, minimalni nezatezujici stimulace, telo ji snasi mnohem lepe, vajicek jsem mela stejne jako pri IVF a naklady polovicni. Nechces zkusit alespon tohle?Drz se prosim, ver, ze vim jake to je.

go
11. črc 2013

@jaka17 dobre ranko, moc dekuji za doporuceni na Ricanskou nemocnici. Ted jsem se vratila z krve, o vysledky volam po 10...., i kdyz ja uz je vim ted ☹ Uz balis k moricku? 😉

go
11. črc 2013

@pidisek dobre ranko tehulko, jak se dari. Musis nas motivat alespon ty. Ted jsou ty dobre zpravy tady zatim jen na tobe 😉

janice_opice
11. črc 2013

@go ahoj, to mě mrzí, že jsi kvůli mně špatně spala......... no ted jsme se o tom s mužem bavili po telefonu, mně akortá špatně uzrávají vajíčka tak uvidíme co mi na to řekne doktorka, čekám na telefon z CAR jak mám vysadit léky a jeslti si mám dojít na endokrinologii kvůli té štítně anebo mám euthyrox vysadit nebo co bude....... Hele já to věděla už včera tak jsem si to včera řádně ořvala, takže dneska jsem tak jako otupělá, snažím se ted myslet na dovču a na to, že chci zhubnout....Už bych ráda, aby dorazila mrcha at to mám z krku!!!! O víkendu si vypláchnu hlavu na nchatě se sousedkama a budu malovat zahrádku a plánovat tak snad to bude lepší....Ty se dej dokupičky a hurá pro mimino🙂 😉

pavlina1976
11. črc 2013

@janice_opice Ach Janinko, myslím, že je to taky nic moc, skoro mě nebolí břicho ani prsa......Taky myslím, že bylo, a že se to podělalo.....No do pondělka vydržím na testování, ale taky mám takovej pocit ☹ .

janice_opice
11. črc 2013

@pavlina1976 ale no tak no tak co to je jako???? nemusíš mít žádné příznaky přeci🙂 vždyt to tělo je nadopované - dej tomu raubířovi šanci - ne každej má tak zasranou smůlu jako já přece 😀 hele budu mačkat palce - ted jááááá a pořádně a chci tu vidět // v pondělí jasný!!

go
11. črc 2013

@janice_opice vrhnu se to to podobne jako ty, cvico, dostat se do formy, dovca. Urcite si jeste pobrecime, ale to neni na skodu. Hlavne to zkus zvazit a nevzdavat, jsi proti me jeste mladoska, tak to jeste zkus 😉 . Ja se chystam, ze do toho vlitnu hned dalsi menzes, max. ten dalsi, ze bych si uzila leto. Doufam, ze tu spolu zustaneme a opet zabojujeme, jeste se nedame zlomit 😉

janice_opice
11. črc 2013

HOLKY JÁ JSEM VÁM VŠEM MOC CHTĚLA PODĚKOVAT, ŽE JSTE MI TAK DRŽELY PALCE A PODPOROVALY MĚ, BYLO TO MOC KRÁSNÝ A DOJEMNÝ. ROZPOSLALA JSEM VÁM SRDÍČKA PRO ŠTĚSTÍ VŠECHNA, KTERÁ JSEM MĚLA A DOUFÁM, ŽE VÁM štěstí přinesou!!!!!Kdybych jich měla víc tak bych je nejradši poslala všem snažilkám na světě!!!!!!!
Děkuju 🙂 a všem držím palce at to prostě dotáhnete do zdárného konce a je jasný, nevzdávat se!!!! 😉

go
11. črc 2013

@janice_opice Moc dekujeme, ze te tu mame, za srdicka a vecnou podporu. Jsem moc stastna, ze jsi napsala NEVZDAVAT SE 😉 Plati to pro nas vsechny. Holky jednou to dame vsechny 🙂 Janicko, opatruj se, uzivej si zivota ve spolecnosti dvou super chlapu 🙂

janice_opice
11. črc 2013

@go ale jo, ale fakt 7 cyklů komplet IVF s velkou stimulací fakt bylo moc..proto mě mrzí, že jsem nikdy neměla mrazáčka, hele uvidíme, ted je moc brzo cokoliv plánovat a říkat, když ještě ani z těla neodešlo to současné:(((((..
Je to správný přístup, dát tělo do kupy a odpočinout si.... 😉

trefulka
11. črc 2013

@janice_opice Doufám, že se tady někde potkáme 😉 A koukej sem pak hodit nějaké fotky z Kréty, chci vidět ženskou, co si tam s rodinou pořádně užila 😀

renca1978
11. črc 2013

@janice_opice Ahojky Jani, tak to tady cely ctu a je mi to velice lito ☹ zkus si uzit leta a jak tady jedna holcina psala, treba v zari zkus tu minimalku.............telo ani finance tak moc nezatizi, a treba prave to by bylo to prave a spravne pro tebe..............Preji hodne sily, pevny nervy a hlavne vydrz!!!!jednou se musi i na Tebe prece usmat stesti 😉 drz se, papapa

pidisek
11. črc 2013

@go tak coooooo???????

janice_opice
11. črc 2013

@renca1978 renčo děkuju moc!! 23.7. jdeme na konzultaci do CAR tak uvidíme, nezrušila jsem utz jen jsem místo toho dala konzultaci - věřím že paní doktorka mi dobře poradí a nabídne možnosti! 🙂 jsi hodná, že jsi si na mě vzpomnela🙂

pidisek
11. črc 2013

@janice_opice uzij si moře, a jak uz jsem psala, me Kréta pomohla psychicky moc a v kostelicku ve vesničce Myrthios nad letoviskem Plakias jsem pred dvema lety poprosila... Nejsem věřící ale nevěřící taky ne...je to proste energie, bůh nebo dědeček na obláčku....proste cokoli, ale je.... Kdyz bys tam jela na výlet, zkus to taky . ..je úplne malinký, a vidíš odsud na kraj světa.....

go
11. črc 2013

@pidisek ja nic, testy negativni a vysledky krve jeste nema. Za 10min.. Co ty? 😉

renca1978
11. črc 2013

@janice_opice tak moc drzim palec a neztracej viru 😉 a nakonec treba to prijde casem samo, bez doktoru............takovych pripadu znam hodne, 🙂 Jani, moc ti to preju 🙂

pidisek
11. črc 2013

@go no ja uz netestovala radši tak snad je vse ok....občas pichne, dloubne, zabolí.....nekdy dost.... V po půjdu do caru tak snad tam budou i u nich // a snad mi udělají utz.....

janice_opice
11. črc 2013

@pidisek jasný to máme stejně s tou energií, já už na Krétě prosila v kostelíku se svíčkou tolikrát🙂)) uvidíme no jak to bude... třeba se fakt ještě odvážím do té minimálky, hodně záleží co mi řekne MUDR.

pidisek
11. črc 2013

@janice_opice určitě zlaticko zkus protože mimisek na tebe čeká...🙂

go
11. črc 2013

povrzeno, vysledky z krve negativni - 0.8 ☹ Tak hura zitra na vikend do penzionu s priznacnym nazvem V NEBI.

trefulka
11. črc 2013

@go ☹ Na tyhle zprávy nikdy není moc co říct.

go
11. črc 2013

@trefulka tak, tak 😒

janice_opice
11. črc 2013

@pidisek hele to mi sice můžeš říkat po těch 12ti letech,ale moc to nezabírá 😀 ale děkuji🙂

janice_opice
11. črc 2013

@go moc si víkend užij a odpočin si a načerpej síly holka, mrzí mě to:(

janice_opice
11. črc 2013

@renca1978 děkuju, ael u mě to bohužel nehrozí, nejsem panenka Maria víš, já technicky normálně otěhotnět nemůžu....ale díky

meyryen
11. črc 2013

@go Je mi to moc líto, užij si víkend co nejvíc to půjde...kamarádka byla V nebi na víkendu asi před pěti lety a žije z toho ještě dodnes 😀

go
11. črc 2013

@janice_opice dekuji moc Jani. Ja na to byla pripravena, spise ted myslim na tebe. Uzij si take pekny vikend a uzij si take nejakou tu sklenicku 😉

go
11. črc 2013

@meyryen jsou dva penziony V Neby, tenhle v Prichovicich , ale opravdu nema v Cechach konkurenci. Jezdime tam pravidelne, ted asi po pul roce a moc se tesim. Prijdu na jine myslenky, doufam 😉 Dekuji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru