IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

barakara
11. črc 2013

@janice_opice Moc me to mrzi, zivot zjeba*ej.... ☹

janice_opice
11. črc 2013

@go no neboj se na chatě pěkně propláchnu🙂 jen bych chtěla,aby dorazila mrcha a měla jsem to za sebou.... 😉

janice_opice
11. črc 2013

@barakara hele mám hodnýho muže,kterýho miluju, zdravýho puberťáka, jsme zdraví, máme se rádi, máme práci, máme co jíst...... ten život není zjebanej...to ne, jen občas nespravedlivej a nepochopitelnej... 😉

barakara
11. črc 2013

@janice_opice To je dobre, tak jen virtualne posilam hodne sil at to preboli co nejrychleji...

ratatooy
11. črc 2013

@janice_opice ahoj jani to je mi lito že to tam dopadlo,ale asi to tak bejt nemá,a jestly přece jen ještě jedna dušička má přijít tak si cestu najde i bez doktorů tomu věř

go
11. črc 2013

@janice_opice taky uz ji chci mit za sebou, dnes jsem vysadila prasky, tak prijde asi akorat na vikend.

baby1984
autor
11. črc 2013

@janice_opice no Jani co to tady čtu??Ale asi to tak mělo bejt a jestli se rozhodneš jít do toho znova tak už to snad klapne,ale jak říkáš dobrej nápad pročistit tělo a zaměřit se na sebe.Budu na tebe myslet holka zlatá,už sem si myslela,že to máš v kapse ☹ zase se máš na co těšit je před váma krásná dovča a plno jiných radostí.Nezoufej nezoufej 😉

tygrisek09
11. črc 2013

U nás také nic. Ani lázně nepomohly ☹

janice_opice
11. črc 2013

@ratatooy děkuju, ale bohužel u mě to bez doktorů fakt neklapne IVF je jediná možnost. Technicky to nejde...nemám ani jeden vejcovod....

janice_opice
11. črc 2013

@baby1984 nevím no, asi už do toho nepůjdu...zkusím možná tu minimálku, ale už je toho moc, fyzicky, finančně i psychicky je toho už moc a dost mě to vyčerpává...

janice_opice
11. črc 2013

@go já vysazuju dneska , ráno mi manžel ještě píchal Agolutin, ale Fraxiparin si už večer nepíchnu...jediný co mi zůstane tak Euthyrox na štítnou a ten už asi budu brát celej život

petulak1988
11. črc 2013

tak jsem byla v centru dal mi zpravu a jedu k obv. gyndari… rovnou nam dal zadanku na genetiku obema a me na imunologii…nemusela jseem si ani rikat na oboji uz jsme se objednali a vyslo to jeste pred laznema takze super… do zar budou vysledky a v zari jdeme na dalsi IVF jj i pres utros…predepsal mi na srovnani cyklu proveru ze je pohodlnejsi ze nemusim zavadet a utros na polykani rikal ze je hodne silny a je po nem spatne tak mi dal tohle priteli jeste nabral krev na hormony a testosteron a jeste neco..byli jsme v ordinaci pres pul hodiny

janice_opice
11. črc 2013

@petulak1988 super tak to se do září zabavíš a v září hurá pro mimino🙂)) Držím pěsti at vše dopadne dobře!!!!!a máte dobré výsledky!

jaka17
11. črc 2013

@janice_opice
@go je to bohužel tak a nedá se nic dělat, mrzííííí mne to , však víte...tak hupky do normálního života, člověk zapomene...a doufám, že si zase budeme dál držet palce...není nad ženskou pospolitost, všecko se líp snáší a jsem ráda, že jsem vás tu poznala...
všem ostatrním těhulínáma snažilkám jen to dobré, já jdu balit a užívejte taky léta... 😀 😀 😀

janice_opice
11. črc 2013

@jaka17 Užij si krásnou dovolenou!!!!! akm to letíte vlastně??? Já už se taky ted strašně těšímm jak budu pít vínko a cachtat se v moři!!!!

go
11. črc 2013

@jaka17 moc dekujeme. jasne dal mackame prsty, pesti, palce 🙂 Moc si uzij dovcu, ja uz se take tesim na vinecko, cvico a relax 🙂 . Opatruj se 😉

jaka17
11. črc 2013

@go @janice_opice jedeme do Kalábrie, plavat a odpočívat, má to být na nějakém dost opuštěném místě, bungalovy v zahradě, takže klídek a moříčko, běhání na pláži...
Taky se zrelaxujte Příchovice znám, jezdíme tam s lyžákem do chaty U kostela teda s dětmi žádný relax, ale je tam krásně, no a na Krétě jsme byli loni.....u Chanie, krása...miluju ryby a jinou mořskou žoužel a řecký jogurt s medem k snídani...teda není moc dietní 😀 😀 a tuny pomerančů...

janice_opice
11. črc 2013

@jaka17 jaký Příchovice?? 😀 😀 😀 😀 Jo u Chanie je to paráda, moc se tam po tolila letech těším🙂 užij si to moooccccc 😀

cudkamicudka
11. črc 2013

Ahojky holky., omlouvám se že vám skáču do konverzace., ale chtěla bych se také rozdělit o zkušenosti a také bych chtěla posadit od vás. Koukala jsem na konverza co si pisete ale než bych to přečetla k to bych asi měla už po ještě.tě

go
11. črc 2013

@jaka17 Italii i Recko miluji, jsem zvedava kam jeste letos poletime, bude to rozhodnuti na posledni chvilku. Letos uz mame 2 dovci u more za sebou, ta posledni cca pred mesicem, tak uz nic v planu nebylo. Bohuzel se nezadarilo mimi , tak jeste neco vymyslime. Prichovice miluji, drive to byl Spidl, ale ted Prichovice na plne care. Hotel V Nebi je to sice pekelne drahe, vikend tam je cenove jak nekde u more, ale stoji to za to, alespon nam. Nic lepsiho tady u nas moc neznam 😉 . Moc si uzij slunicko, moricko a vrat se nam v plne sile 🙂

go
11. črc 2013
pidisek
11. črc 2013

@ratatooy nenajde si cestu kdyz není kudy... Ja to nám taky tak, bez ivf ani ránu.......

cudkamicudka
11. črc 2013

Chtěla bych se zeptat co si mám myslet o tom když jsem 9 den po transferu embra a začlo mě strašné bolet v podbřišku s. Doktorka mi dala utrogestan který užívaná ráno 2 a večer 2. Myslíte že je to blba zpráva..? O miminko se snažíme 3 roky

pidisek
11. črc 2013

@go
@petulak1988
@tygrisek09
holky... To me v tom necháte úplne samotnou.....??? Ale i kdyby jste nechaly ja to zvládnu a budu vám posílat těhu bacily!!!!! A myslet na vas !!!!!!!!!

go
11. črc 2013

@cudkamicudka vitej 🙂 a uz jsi zkousela delat testik? 😉

janice_opice
11. črc 2013

@go jo tááák 😀 😀 takt o joooo

go
11. črc 2013

@pidisek jsi nase motivace, opatruj se nam 🙂

pidisek
11. črc 2013

@cudkamicudka jejeeeeej to je dobrý znamení - me bolelo 9 zrovna hoooooodneeeee.... Je ti stejny jak na ms, nepoznas to bohužel... Ja tady stresovala, ze jo holky 🙂 a vyšlo to, zatím tedy potichu ale snad i krev to potvrdí..... Utroš beru taky 2-0-2 a v pohode, dává se po et vždy...držím palecky !!!!!

pidisek
11. črc 2013

@go to si pis opatruju hlavne tu zůstaňte ju????

go
11. črc 2013

@pidisek jasna vec, ze tu vydrzim 🙂 . Chci vedet jak se mas 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru