IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
13. črc 2013

@pidisek pidi neboj určitě bude všechno v pořádku, takové koleje značí přinejmenším dvojčátka, takže budeš mít o zábavu postaráno 😀 😀 to pak plynule přejde ze strachu - do hrůzy ...kolem mimísků 😀 😀

martas14
13. črc 2013

@cudkamicudka téda to jsou tak krásné příznaky, to tam musí být někde schovaný mimouš, to by snad samostatný utroš nezvládl 🙂 no budu držet i tobě palečky, abys to tam v pondělí našla......

pidisek
13. črc 2013

@martas14 děkuju 🙂 je to fakt velký zázrak....kdyz uz nám není dopřáno mít děti klasicky, tak o to víc su toho dokážeme vážit....a děkovat osudu.....

pavlina1976
14. črc 2013

Dobré ránko děvčata🙂, dnes jsem netestovala, nechám to až na zítra 😉 , ale moc s tím nepočítám 😒 , prsa mě nebolí vůbec a v břiše občas píchne a zdá se mi, že začíná bolet na mrchu. Dnes bych to měla dostat, tak uvidíme. Ale drží to ten utroš. Ach jo, je to na prd. Tak si z vás vezmu příklad statečné ženy 😀 a přidám se k vám na podzim no, bohužel se nás tu sejde zase dost co 😠 . Tak na podzim budou všem ty // padat!!!! A Martince samo v lednu!!!!

pavlina1976
14. črc 2013

@janice_opice@go holky vysvětlete mi prosím co je to ta minimálka, chci se o tom taky pobavit s dr, neb teď jsem měla gonal a menopur a všechno možný a měla jsem zralý jen 2 vajíčka z 9 foliků.....A to ten menopur by měl podporovat dozrávání vajuch ne? Před dvěma lety jsem měla jen gonal a byly 4 vajucha oplodnění a došly do finále, ale bohužel nebyly k mrazení ☹ . Ach jo, děsně mě štve, že to budeme muset absolvovat celé znovu...

cudkamicudka
14. črc 2013

@martas14 tak holky nevydržela jsem neudělat test i když jsem se dost bála že mě nikdo uvidí. A dopadlo to nad me očekávání mám // strašné moc vám děkuji za vaší podporu.! Díky vám jsem to zvládla bez takového šíleného stresu! Ani už jsem nevěřila že budou dvě. Takže i když se vám neukaýou jako mě až do 11 de tak fakt neves hlavu.! Já mám až dneska 11den a mám ducha včera ještě nebyl. Děkuji moc za podporu.!

pidisek
14. črc 2013

@cudkamicudka no super gratuluju ti tak uz tu nejsem sama!!!! V pondeli jeste pavlínka 🙂 Sup sem fotku!!!!

pavlina1976
14. črc 2013

@cudkamicudka Moc gratuluju 😀 , krásný!!!!! 😀

pidisek
14. črc 2013

Holky ja jdu v úterý k dr a fakt se bojím to je hrozny.....dřív me vzít nemohli mají plno....... ☹ .....

cudkamicudka
14. črc 2013

Až budu doma vyfotim a dám fotku. 😉 jinak děkuji za gratulace ! Jj držím ji moc palecky aby ji to také vyšlo.! Jinak tě středu ráno jdu na krev tak uvidíme. 😉 ale mám dobrý pocit. Trošku jsem tam popichuje v břiše a špatně od žaludku je každý ráno horší. 😉

pidisek
14. črc 2013

@pavlina1976
@cudkamicudka
No holky me špatně není vůbec ☹ ☹ ☹

janice_opice
14. črc 2013

@pavlina1976 Ahojjj, ale uvidíš, že na tebe zítra vykouknou!!!!!!!!!!🙂))))))) Já o tom furt přemýšlím, jestli to ještě zkusit nebo se už nemám trápit, už toho bylo asi opravdu dost a to tělo je fakt zhuntovaný....takže ted nejsem ani pro u minimálku..navíc když vidim kolik nás ted všechno bude stát, ta asi budeme šetřit každou korunu..takže je dost možný že do toho na podzim nepůjdu...Mrcha furt nedorazila, dneska jsem 39DC a na to fakt nejsem zvyklá, to se mi rpostě nikdy při \IVF nestalo a je mi dost blbě...jsem jak v pátým a třest mi už třetí den hlava(a to na to netrpím) Ale já to vím, moje hnusná mrcha čeká jen an to, až zítra uvidí ty tvoje // a pak dorazí🙂)

janice_opice
14. črc 2013

@pidisek hele co se fut zkoumáte, každá ty příznaky máme jinak a některá nemá žádné --když jsem byla těhotná tak jsem neměla žádné, vůbec mě nic nebolelo ani prsa ani nic, nebylo mi zle od žaludku nic...takže.....prostě jsi těhotná a myslím, že je to fajn, že ti není špatně než prozvracet 3 měsíce --takhle mi kamarádka skončila na kapačkách jak jí byo zle, tak bud ráda!!! a hlad si pupík!!!a dávej jim ta nějaký dobroty🙂 a čekám na zprávu, že tam jsou 2🙂)))

pavlina1976
14. črc 2013

@janice_opice Bylo by to nádherný překvapení 😉 , teď jsme se zhádali s mužem docela dost, je toho už na mě nějak moc ☹ , takže depka jak vyšitá. Mám velký problém taky s tím, že kdyby si našel nějakou jinou tak by to měl raz dva...Asi ho to taky trápí, ale nějak to neumí asi říct no 😒 . Ach jo, jsem na zítra zvědavá, už to taky budu mít za sebou to čekání, doufám, že se zázrak bude konat 😉

pavlina1976
14. črc 2013

@janice_opice Hele Janinko, uvidíš na podzim 🙂 , ono se to samo nějak vytříbí a třeba se ty penízky fakt najednou najdou 😉 , moc ti přeju, aby jsi do toho ještě jednou šla a vyšlo to!!!! Kurňa jak říká Martinka, měly bychom to tady už pomalu rozpouštět ne 😀

pidisek
14. črc 2013
janice_opice
14. črc 2013

@pavlina1976 Pavlí tak to máme s mužem stejný úplně fakt!!!!! taky o to asi trápí a neumí to říct a to o té jiné ženské jsem mu říkala několikrát......nezapomen, že ty hormony s námi cloumaj....!!!holt lítostivé nálady a bezmoc je blbý no...já přemýšlela že bych zkusila nějakýho léčitele, ale nevím bez IVF se mi stejně nepodaří otěhotnět tak jako tak,,,,,a ty peníze se fakt nenajdou, naopak .....ted budeme vydávat a fakt hodně a prostě dalšícch 80 tisíc fakt nenajdem.... o té minimálce jsem sice uvažvala, ale prý je tam jen malinká naděje tak zase nevím, zda se do toho po tom všem pouštět.....
Zítra ráno se sem přijdu podívat!!!! a chci vidět ty //🙂

janice_opice
14. črc 2013

@pidisek no tendle smajla se mi líbí fakt víc!!! 😀

pidisek
14. črc 2013

@janice_opice ono je to az takový zázrak ze člověk furt nevěří ..... Tak blbne.....

janice_opice
14. črc 2013

@pidisek hele já myslím, že to fakt chápu!!!!!!!!! ale zase tu musí být někdo kdo tě bude usměrňovat no nééé? Abys z toho nezcvokla 😀 😀

pidisek
14. črc 2013

@janice_opice to jo jeste ze te mám 🙂 muzu se te Prosímte zeptat, nezlob se... Jak silnou ty jsi tu druhou / měla ten 12-13 den cca?

pavlina1976
14. črc 2013

@janice_opice Janinko, léčitele jsem zkoušela a nic, dala jsem za ty jeho přírodní ňamky 10tis.....Alternativní metody mi určitě nevadí, ale u tebe nevím no. Víš s tou pravděpodobností je to těžký, u minimálky je malá naděje, ale zrovna by to třeba vyšlo 😀 , víš, že je to nevyzpytatelný, některá má krásný blastocysty a nic a některá má 6ti buňku a je to tam 😀

janice_opice
14. črc 2013

@pidisek no takovou dalnici jako ty ne

sanda12
14. črc 2013

Ahojky holky, chtěla bych se připojit k vám do konverzací. Jaké máte zkušenosti s CAR v Brně na Obilním trhu??? S manželem tam docházíme. Mám za sebou odběry, ultrazvuk a test na průchodnost vejcovodů, který si myslím že nedopadl moc dobře :,(. 30 jdeme na konzultaci a dam se dozvím co dál, ale bojím se že budu muset jít na laparoskopii což nechci. Nevíte kdy na ní posílají a tak???
díky

cudkamicudka
14. črc 2013

@pidisek to buď rada že ti není špatně. Akorát teď přemýšlím jestli musím do gennetu na krev nebo jestli si mohu zajít ke své doktorce. Já to mám cca 60 km do gennetu a k doktorce 5 minut. Tak nevím. Myslíte že musím do car ???

lenkafel
14. črc 2013

ženský já mám po těch hormonech žravou to je strašný 😖

janice_opice
14. črc 2013

@lenkafel jo ja to mela taky.to je des.🙂.
Jinak mne dneska dorazila mrcha........od zitra zacinam hubnout a cistit se.

janice_opice
14. črc 2013

@cudkamicudka ja myslim,ze urco muzes ja byla na krvi v laborce akorat jsem to platila coz ty bys u sve doktorky nemusela

lenkafel
14. črc 2013

@janice_opice to je snad poprvé v zivotě, kdy se ti ulevilo, že jsi to dostala viď 😒 , to je dobře, jen se hezky připrav na to mimčo, kterýho se určo dočkáš.....jinak jsem to tady četla tak nějak průběžně a rozumim ti, že nevíšjak to bude s financema a že je to náročný fyzicky a psychicky, úplně ti rozumim

lenkafel
14. črc 2013

@cudkamicudka gratulace, ale zatim jen tak potichu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru