IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

allmeyo
14. črc 2013

Ahoj holky mám na vás dotaz ...jestli-že je někdo těhotný v začátcích má normálně MS takže to že je těhotný neví a začne brát antikoncepci co se pak jako může stát. ? Dnes se mě na to ptal přítel a já sem mu na to fakt neuměla odpovědět,protože nemám s antikoncepcí vůbec žádný zkušenosti. 😠

brsh
14. črc 2013

@cudkamicudka gratuluju a jen tak dal 😉 ja v CARu jako tehotna vubec nebyla. Jen na krvi a pak gyn. Urcite ti nikdo hlavu neutrhne!
@pavlina1976 - tak zitra, at uz se ukazou 😉 drzim palce! Ja mela dokonce ctyrbunku 😀 je to.moje hrdinka/muj hrdina

brsh
14. črc 2013

@allmeyo ahoj, ja myslim, ze to min poskodi plod, prip vyvola potrat.... Proto by mela byt jistota, ze neni zena tehotna, pokud chce zacit antikoncepci brat.

allmeyo
14. črc 2013

@brsh děkuji za odpověď 😉

coralin
14. črc 2013

@lucavka o tom mi vyprávěj, taky jsem si to malovala, protože mi skončila smlouva a došlo k nějakým změnám organizačním, v práci, takže jsem byla ráda, že mám PN ..všichni mi vyšli vstříc a udržela jsem se na ní 6 měsíců a myslela jsem si jak mi to vyjde a přejdu rovnou na riziko, celou dobu jsem dodržovala vycházky, tedy až na některý dny...no a teď mi to skončí. Taky nevím jestli někam pojedeme na dovču. S Duffy bych byla ráda, i na chatě, ale pořád je to tam po povodni divný.. i když louka a les naproti nám jsou v pohodě.. u nás to ještě nějak není ono a příroda se vzpamatovává pořád po povodni. Na výlet je to fajn, na práci.. pomoct, ale třeba na týden si to nějak nedovedu představit. Příští týden jdu na kontrolu a zítra na kontrolu imunologie, tak jsem taky zvědavá co mi řeknou a jaký jsou hodnoty... ale teď hned do minimálky jít nechci, potřebuju si odpočinout od těch léků. S tím špiněním je to blbý a nedá se s tím něco víc udělat????

brsh
14. črc 2013

@coralin drzim zitra palce, Kaci! V ut vecer jedu na den do Phy; tak pisnu 😉

coralin
14. črc 2013

@brsh dík Báří, tak se těším..🙂
uvidíme.. jsem zvědavá jak budou vysoký, ale bojím se, že třeba za měsíc to bude všechno v háji, když už vysazuju metypred, ale je mi líp, i když večery jsou ještě .......

coralin
14. črc 2013

@janice_opice Ahoj Jani, taky jsem už s hubnutím začala a postupně vysazuju léky, trochu mi splasknul obličej, za co jsem sice ráda, ale za to miminko bych byla raději i když bych byla jako vorvaň..🙂já ti psala, že dorazí a vidíš, dočkala jsi se🙂

lucavka
14. črc 2013

@coralin no doktor mi k tomu zatím víc neřek. Jednou to odsál, teď zkusíme snížit léky a v nejhorším zkusí dalši hysteroskopii a pořádně to prozknoumat...

brsh
15. črc 2013

@coralin ja vim, je to hruza ☹ ale vydrz. Porad verim, ze je na konci tyhle strasny jizdy mimino. Ted splasknes, zmizi ten skvost na krku a hned, jak imuno dovoli, budes zase trosku puclik, ale se zdarnym koncem 😉 Lefty me na chate nenecha spat, kazdy rano vstavam mezi 6,30 - 7,00, ze chce pustit aspon na terasu. Hajzlik 😉 tak jdu vencit.

janice_opice
15. črc 2013

@brsh tak nakonec na akci FOE jedeme🙂

janice_opice
15. črc 2013

@coralin no já začínám dneska, včera jsem si dala ještě véču na zahrádce- iscve rybičku,lae zalila jsem ji pivem a dneska začínám!!!!!🙂)))) Holka snad budeš brzo už konečně těhotnět- ale co víš, třea vysadíš prásky, dostaneš se do pohody a přijde to at samo anebo s pomocí lékařů🙂

janice_opice
15. črc 2013

@lenkafel no jako radost z ní nemám to zase ne,ale doufám, že to bude aspon za mnou...strašně jsem se upnula na tu dovču a už bych tam nejradši byla....chybí mi tu syn tentokrát víc než obvykle...strašně mě mrzí, že bude zklamanej, že mu nepřibude sourozenec:((

brsh
15. črc 2013

@janice_opice - Jani, ja mam byt ve Frydlantu v ty dobe. Ale kdyz mi bude dobre, tak.mozna dorazim na vylet. Budou tam.vsechny holky kempovat s detma v karavanech 😉 btw: tohle je muz moji sestrenice 😀

pavlina1976
15. črc 2013

Ahoj Děvčata, tak zázrak se nekoná ani u mě ☹ , v noci jsem to dostala....Přesně na termín. Musíme si nechat před tím posledním pokusem udělat genetiku, protože to bylo jako přes kopírák jako poprvé....Určitě se mimi chytlo cítila jsem to a stejný příznaky jako poprvé, ale 8 den jako když utne, přestaly mě bolet prsa atd. Tak jsem to měla i před těma dvěma lety, kdy se to v 8 týdnu přestalo vyvíjet, tak teď to samé. Je to na prd no, ale jsem ráda, že to skončilo hned bez těch //, než jako poprvé, to jsem to měla vlastně jako Jaka17 ☹ . To byla fakt hrůza!
Všem těhulkám přeju aby bylo vše OK 😉 a my ostatní se tu potkáme na podzim 😉 . Budu sem občas chodit, sledovat co je nového 😉 . Písnu jak jsme dopadli s genetikou a kdy jdem do toho posledního pokusu 🙂

janice_opice
15. črc 2013

@brsh já vim, že tam někoho máš,ale myslíš jako přímo toho na té fotce? Já znala právě prezidenta FOE, ale už tam není:( má dost smutnej osud respektive mu nějakej úchyl zabil jeho bývalou ženu a on zůstal s malou holčičkou sám a ted má koisek od neratovic tuším někde u trati směrem z Líbeznic do Nerataovic takový malý vetešnictví a opravuje tam motorky🙂

lenkafel
15. črc 2013

@janice_opice já vim, že bys raději,aby nedorazila, ale myslela jsem to tak, že tím že dorazila, tak je to jakoby za tebou......jojo a to máš velkýho kluka, kterýmu to tak nějak vysvětlíš.....mýmu Kubovi bude v září 5let a špatně se mu to vysvětluje....ale dovolenou chápu, tam se odreaguješ

cudkamicudka
15. črc 2013

@brsh no mě dr řekla že mi udělají test z krve pak ultrazvuk aby kontrolovala dr. jestli je vše v pořádku a pak půjdu ke své dr. Tak nevím a jak dlouho jste čekali na výsledky z krve v car ? Jinak jsem koukala do papíru a tam mám že po 14 dnech se dostavit na krev a když je pozitivní tak od krve 3 týdny počkat a pak se teprve objednat na ultrazvuku. Jj to máte vy mě to přijde že to je za dlouho.! ☹ to bude strašné čekat

jaka17
15. črc 2013

dobre ranko z Italie, musela jsem se na vas kouknout, tak jsem si zaplatila internet v recepci .Moooc vsechny zdravim a gratuluju novym tehu...
ostatni holky hezke pozdravy a tesim se zas z prahy.
@pavlina1976 skoda, bylo to tak nadejne, tak na podzim uz to dame...myslim na tebe...posilam slunickovou energii.. 😅 😅

janice_opice
15. črc 2013

@pavlina1976 pavlíííííí to je mi lítooo:((((( ani nevíš jak.....tak koukám, že jsme na tom stejně, mně taky dorazila mrcha včera večer........Já zase ted půjdu na imuno a uvidíme, pokud to vyjde tak ti slibuju, že tě na podzim aspon podpořím tou minimálkou slibujuuuu juu?? tak se Pavlí drž holčičko!!!

pavlina1976
15. črc 2013

@janice_opice @jaka17 děkuju holky moc, je to prostě tak, že tady jak víme co to obnáší, tak se umíme podpořit nejvíc 🙂 . Jaka pořádně si užij sluníčko, úplně cítím tu sluníčkovou energii 😀
Janinko jj je to život no, ale tak se mi líbíš 😉 , moc ti přeju aby ti imuno vyšlo úplně IA a na podzim se budeme zase podporovat a pojedem v tom všechny a všechny taky najdeme ty // ať sminimálkou nebo s IVF 😉 . Jsem moc ráda, že to ještě zkusíte! A co myslíš s tou genetikou? Asi je to dobrý nápad viď?

janice_opice
15. črc 2013

@pavlina1976 hele já být tebou tak si udělám veškerá vyšetření než se vrhneš dál ---my máme genetiku dobrou a ted mi na jednom foru primář jednoho CAR doporučoval PGD nebo jak se to jmenuje......ale to stojí 40.000,- a na to fakt nemáme to už by nás to IVF vyšlo na 120.000,- jedno a to teda nemáme.... Spíš si myslim, že to bude fakt těma hnusnejma bunkama, který vražděj miminka, který se mit am chtěj uhnízdit..no proberu to s doktorkou..
Jinak založím asi nové téma IVF v září-listopad, co ty na to?

janice_opice
15. črc 2013

@lenkafel já to vím jaký to je- Kubovi to vysvětluju už od jeho 2 let,že to prostě nejde:((( jednou dokonce ve školce všude rozhlásil jak jsem těhotná a že bude mít bratříčka nebo sestřičku no........takže ted to sice líp chápe,ale když on je hodně citlivej..

pidisek
15. črc 2013

@pavlina1976 ahoj zlato.... Mrzi me to ... Achjo... Ale určitě to vyjde věřím tomu.... Ja budu mít jistotu az zítra tak nechci zatím nijak skákat...

@janice_opice
@pavlina1976
Jinak imuno bych udělala v každém případe doktor Madár v Podolí je i uzasnej psycholog úplne te nabije..neuvěřitelně... Ja to mám za sebou tak se kdyžtak holcicky ptejte na cokoli...a na sliznici mi pomohlo i jist chilli v kapslich a kouzelný je caj na otěhotnění Báby Radnické - ale musí to byt fakt originál....!!!!!

petulak1988
15. črc 2013

@pavlina1976 holka moje to me mrzi..moc jsem u tebe tomu verila ☹ tak zacneme spolecne vsechny na podzim a to uz musi vyjit.. ja jdu zitra na imunologii a ve ctvrtek mame oba odbery na genetiku....jeste musime vyplnit ty dotazniky...

janice_opice
15. črc 2013

Holky tak jsem založila nové téma IVF září - listopad (zatím,ale samozřejmě myslím na Martínku naší i s tou zimou a případně předělám...)

janice_opice
15. črc 2013

@pidisek já imuno právě mám, jen musím zase na nějaké kontrolní odběry...

pavlina1976
15. črc 2013

Děvčátka děkuju 😅 , tak si necháme i imuno to taky určitě nemáme....Tak víš co to asi nikdo moc neřešil když jsem hned po prvním IVF otěhotněla.....Tak teď to všechno uděláme, než půjdeme na ten poslední pokus 😅 . To je dobrej nápad, že jsi Janinko udělala nové téma, tak máme chodit už tam? Nebo jak to myslíš 😀 . Nakonec mě nahnali ještě na krev, tak teď jsem byla na krvi a už jen špiním, tak mě dr vzala na utz a říkala, že sliznici zatím mám pěknou, že odkrvácená není, takže uvidíme jestli se mi to rozjede a hlavně zítra z krve bude úplně jasno....To je fakt blázinec, tak mi zase daly trochu brouka do hlavy 😨

pavlina1976
15. črc 2013

@janice_opice Janinko a genetika a imuno je zadarmo? a co to obnáší?

janice_opice
15. črc 2013

@pavlina1976 jj myslim, že jo - už si to moc nepamatuju, je to strašně dávno co jsem dělala genetiku asi těch 12 let....🙂 manželovi jí dělali ted a to ti akorát odeberou krev , imuno tobě krev, manžovi spermouše a vyzpovídají vás

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru