IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
17. črc 2013

Dobrè rano, tak ja se taky presunu, to jsou mi veci...clovek si chvili zalenosi na plazi a je v kelu...papa holky, mam uz abstak..

cudkamicudka
18. črc 2013

Tak dneska mi dorazili výsledky z krve a mám to pozitivní. 🙂 hc g mám 591.7 :-* jsem šťastná jak nikdy jindy . Držím tam moc paleckx aby tam to také brzy vyšlo.

pidisek
18. črc 2013

@cudkamicudka gratuluju - ja jdu na kontrolu za týden tak snad bude srdíčko... Kdy jsi měla transfer?

brsh
21. črc 2013

@cudkamicudka taky moc gratuluju 🙂 ted uz bude vsechno dobry!

malinka_02
17. srp 2013

@brsh ahojky, tak co jak je?

cudkamicudka
17. srp 2013

tak už jsem 9 tt. 🙂 vse v poradku i srdicko uz mame HEZKY VIDET a mame uz skoro 2cm... dalsi ultrazvuk az 11.9 ☹ aled to uz b udeme ve tretim mes. 🙂 jinak mam rizik. a ciktim se docela oki az na to ze furt spim a zvracim.. furt se bojim aby jsem neco neudelalla spatne a neprisla o mimco uz se tesim az prehoupneme 3 mesic to uz pak neni tak rizikove.. :.-) moc vam vsem drzim palecky aby take vse dopadlo dobre. 🙂 termin mame 26. brezna. a uz mame prukazku a jinak do gennetu uz nemusim uz jsem u sve dr. a do gennetu jen po porodu poslat půapir vyplneny co jsem dostala od dr z gennetu.. 🙂 o porosu a zdravi mimca. holky nevite kdy se dela plodovka a jestli kazdemu?

pidisek
18. srp 2013

@cudkamicudka ahoj gratuluju - pojď do diskuze Holky s termínem porodu v březnu 2014

brsh
19. srp 2013

@malinka_02 ahoj Lauri, já tu dlouho nebyla - strávila jsem poslední tři týdny na horách a ten poslední s kámoškama v Jánských lázních, bylo to náročný 😀 14 dětí a 11 matek - já měla s sebou malou od sestřenice a do toho mě zkolila střevní chřipka, takže jsem minulý týden zvracela a teď a víkendu pro změnu seděla na hajzlíčku 😒 Ale už to snad bude ok. Příští pondělí jdu na utz - jdu se mrknout do únorovek, co je novýho...a co Ty??? Jak Ti je a jak pokračujete s miminkem? 🙂

malinka_02
19. srp 2013

@brsh aha tak to si měla super, já měla 14 dní dovču, dens první den v práci a ještě o rok starší 😀 no mě furt hrozně bolí ta záda.. fakt neím už co, o te dovče člověk našel polohu ale dnes v práci zas jen sedím a už mě bolí hlava 😠 Já byla v poradně v pátek a vypadáme na kluka, já chtěla spáš holčičku, i mi všude vycházela i ten soda test, tak chvilku sem byla zaražená, ale víš jak hlavně aby bylo mimčo zdravé! No ale nevím ani kolik měří a ani fotku a na další jdu až 21 tt na velký utz..

brsh
19. srp 2013

@malinka_02 - mě zase pořád bolí palice, taky nevím, co s tím... ale musíme to vydržet, když máme ty vysněný koblížky v sobě 😉 Takhle zaražená byla i žena od bratrance, když se dozvěděla, že čekají malýho a teď je z něj vyprděná 😀 Já se cejtim hrozně na holku, dokonce se tak s ní i bavim, tak uvidíme 😀 ale možná je to taky paranoia nějaká, hehe. A jak to, že zase nemáš míry ani foto?? Tj fakt nějakej blbec, ne?

malinka_02
19. srp 2013

@brsh no ja se taky citila na holku a vsude mi vychazela a presne jak pises no a kluk asi.. Ja nevim.. Manzel se zeptal hned na to pohlavi a on teda natacel tak aby to videl pak nam to ukazoval a tak ho celeho nemeril, no a byl to utz ktery fotky nedela nebo teda spatny tak pry priste..

brsh
20. srp 2013

@malinka_02 já se momentálně necejtim nějak - zhubla jsem ty dvě kila, co jsem doteď nabrala. Neboj, všechno bude dobrý a příště budeš mít krásný fotky z velkýho ultrazvuku 😎

malinka_02
20. srp 2013

@brsh já i ze screeningu mám jen 1 rozmazanou kde je pulka hlavy a pul těla 😀 hele a velký UTZ se platí? Se máš já už mám od začátku stimulace 7 kg navrch!

brsh
20. srp 2013

@malinka_02 já vím - máš to na prd s těma fotkama ☹ Jinak s tím placením nevím. Platila jsem si balíček a mám v něm všechno už obsáhlý, takže už nic platit nebudu. S těma kilama to neřeš - u mě není všem dnům konec. Moje teta do pátýho měsíce nepřibrala nic a pak 30 kg 😀

malinka_02
23. srp 2013

@brsh byla jsem na tom 3D a super, krásný video i fotky, no nejlépe utracených 1000 Kč za celé těhu 😀

cudkamicudka
23. srp 2013

Bohužel jsem to nenašla. Holky v březnu. ☹

pidisek
23. srp 2013

@cudkamicudka Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

pidisek
23. srp 2013

A nápis tam ze chces přidat do soukromé diskuze a holky te přidají do breznovek 🙂))

brsh
24. srp 2013

@malinka_02 tak to je parada 🙂 konecne, vid?! A pohlavi vis? Predpokladam, ze je vse ok 😉

malinka_02
25. srp 2013

@brsh vypadáme na kluka i podle foteček a řekli to nezávisle 2 dr.

janice_opice
22. zář 2013

Holky tak zitra prvni utz snad tam neco roste.......

janice_opice
22. zář 2013

Jinak ahoj vsem tehu I netehu 🙂

raaaadka
17. kvě 2014

Zdravím všechny čekatelky na IVF, zajímá mě, jestli se vám některé stalo to, co mé kamarádce. Včera jí volala doktorka z CAR, že byli s partnerem vybraní, že se mohou zůčastnit nějaké studie, podstoupit IVF a nic při tom neplatit, prostě vše zdarma.

musilka
17. kvě 2014

@raaaadka to je určitě IVF Cube 😉 Tam teď běží ta studie ale oba musí splňovat určitě předpoklady ale když jim to nabídla sama tak je nejspíš splňují což je super bo IVF není zrovna levná záležitost...

raaaadka
19. kvě 2014

@musilka
Cube to není je to v K. Varech, nevím přesný název - centrum asistované reprodukce, je tam jen jedno.
Mám chuť zavolat do Genettu a zeptat se své doktrorky. Myslím, že to bude probíhat napříč celou republikou a všemi CAR.
Nevíš co je to za kritéria, která musí ten pár splňovat? To by mě fakt zajímalo. Na IVF jsem byla loni v dubnu a stálo nás to 17 tis. celkem za vše... ale nevyšlo to.

lujana0
22. kvě 2019

Ahoj.
Chtěla jsem se s vámi podělit.
Už 2x jsem byla na umělém oplodnění.
Po 1 to nevyšlo vůbec a po 2 Jsem otehotnela a byla jen 3 týdny pak potrat bylo to teď v lednu.
Říká se ze Jsou 4 pokusy když si necháte zavést jen 1vajicko.
Je tady nikdo kdo si nechal zavést 2 vajíčka na 1.
Děkuji

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru