IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
16. kvě 2013

@lucavka ET-embryotransfer IVF a KET – kryoembryotransfer-když máš nějaké mrazáčky a oni ti ho pak rozmrazi a zavedou 🙂

hhani
16. kvě 2013

@jaka17 tak to já zatim nic,snad ani nic nepřijde..jen jsem jak balon nafouklá ☹ taky se opatruj 🙂

amadores
16. kvě 2013

@jaka17 tak to jsme byl stejně, já byla taky včera na ET

@peta2010 hele,to je individuální,některé holčiny už maj 6.den ducha a některé nemají ještě 12.den a nakonec to je přeci jedno, který den se // objeví.důležité je ten správný konec pak.vydrž pár dní a uvidíš...takhle se přeci nemá cenu stresovat a brát si naději předčasně

@coralin tak to ti taky kleslo dobře, normální hodnoty jsou myslím do 44-45,tak v pohodě.Já byla včera na ET

@brsh já vím, je jasné, žes čekala lepší výsledek po stimulce...

coralin
16. kvě 2013

@lucavka ET je velký IVF a Ket jsou mrazíci, embryjka, který ti zůstanou zamražený z ivf🙂 jmenuje se to kryo embryo transfer🙂 nebo tak nějak

coralin
16. kvě 2013

@amadores docela jo, jen to byl běh na delší trať, no a jak je? jste 2 nebo 3?

coralin
16. kvě 2013

@lucavka v caru asi problém mít budou, to záleží jak se tam dohodneš, ale říkají, že pokud bys nešla hned do ketu a nebrala léky tak to jinak nemůžou napsat, pak jen jedině praktická nebo gyndař. A nebylo by lepší, aby tě do caru odvezl někdo jinej než se plahočit metrem a busem? Jak se vyhneš schodům? Nebo bych si vzala taxika🙂

amadores
16. kvě 2013

@coralin já jsem asi natvrdlá, jak to myslíš s tím 2 nebo 3??

coralin
16. kvě 2013

@brsh není vůbec zač, podpora je důležitá, a žádný pochybnosti..🙂

coralin
16. kvě 2013

@amadores jestli máš jedno embryjko nebo 2 a počítala jsem to i s tebou dohromady. Když jsem byla po transferu a bavili jsme se s mužem, tak jsem mu říkávala, že už jsme třeba 2 nebo 3🙂

brsh
16. kvě 2013

@coralin @amadores Asi myslí miminka 😀

amadores
16. kvě 2013

@coralin
@brsh aha, mě ten Utroš už zatemňuje i mozek asi 😀 ...tak jsme 3

brsh
16. kvě 2013

@amadores hehe, no jo, to se stává i v lepší společnosti 😀 a u nás blondýn je to velmi obvyklý jev 😀 😀

amadores
16. kvě 2013

@brsh já jsem taky blondýna, tak to už jsem jasná... 😀

coralin
16. kvě 2013

@amadores to mě taky zatěmňoval, když jsem ho brala, byla jsem jak praštěná. Je lepší ho zavádět než polykat, to jsem byla úplně vyřízená. 🙂

malinka_02
16. kvě 2013

@hhani já jsem měla ET v uterý a taky už si tu okusuju nehty.. dneska jsem měla kadeřnci doma a když sem si smývala barvu z hlavy tak sem byla strašně dlouho nakloněná nad vanou a ted mám strašně blbý pocit jestli to neublížilo..
@jednalucka no já jsem si taky myslela že nebudu 4.pokus potřebovat, ani nemám nic špatně a 4 transfery nevyšli.. a když chceme děti dvě..
@meyryen no tak pokud jen špiniš tak to není začátek cyklu..

malinka_02
16. kvě 2013

@lucavka no autobusem to určitě není nejlepší.. a navíc muže se cokoiv stát a užou ti ket zase odložit..mě ho odložili kolikrát..
@hhani já sem taky po utroši nafouklá jak balon.. hlavně od utery polehavam a dneska sem tu měla kaeřnci a smývala si barvu nad vanou a byla ohnutá a i když sem se snažila si břicho nenamoct tak to moc nešlo a ed mám blbý pocit..
@peta2010 6 den je hodně brzy, jen počkej..

brsh
16. kvě 2013

@malinka_02 Lauri, to určitě nevadí. Zase nemůžeme řešit takhle všechno, to bychom se zbláznily 🙂 Buď v klidu, dobře to dopadne 😉

malinka_02
16. kvě 2013

@hhani já sem taky jak balon 😀 😀 😀

malinka_02
16. kvě 2013

@brsh no sem zvědava na tebe 😀 😀 😀 😀 dělám si srandu.. ale říká se že první 4 dny jsou nejduležitější..

brsh
16. kvě 2013

@malinka_02 😀 no tak snad bude co řešit. Zítra se dozvíme realitu a podle toho se zařídím. Nevím ale, co vlastně pořádně dělat/nedělat. Když to bude bez PK, jestli fakt není lepší zalehnout, alespoň ten první den/dva...

misulaf
16. kvě 2013

@lucina100 Ahoj, no píchám od minulého pátku... začala jsem třemi prášky Menopuru, další den už jen dva a včera jsem začala Orgalutran a dávku Menopuru snížila jen na jeden prášek...v pondělí jdu na OPU...mimochodem dneska ten Orgalutran ku*evsky bolel 🤐 ...opravdu má tupější jehly...zlatý Menopur... 😉

lucavka
17. kvě 2013

Holky já jsem spíš myslela jestli je mezi ET a KET nějaký rozdíl co se týče postupu nebo bolesti. Předpokládám že ne. Budeme tu dopravu muset nějak pořešit. Tu neschopenku budu potřebovat, takže asi půjdem do Ketu hned...

jednalucka
17. kvě 2013

@coralin Děkuju 🙂 já jsem takovej měkoň normálně, ale tohle už je vážně moc 🙂 Máme doma německou ovčandu- 2letou slečnu. Je to moje zlato :D a jsem strašně ráda, že jí máme... ta o mě ví naprosto všechno, když mě naštve celej svět, tak jí se můžu vypovídat a vím, že to nikdy nikomu neřekne 😀

jednalucka
17. kvě 2013

@lenkafel To víš, že to bude dobrý!!! Důležitý je věřit 😀 a vyjde to, uvidíš... a tentokrát určitě to bude všechno v pořádku 😉

coralin
17. kvě 2013

@jednalucka to já to právě zvažuju, jestli pejska ano nebo ne.. jak to pak všechno zkoordinuju🙂 dneska bysme se měli jet podívat na štěně tak uvidím jestli ho paní bude ještě mít 🙂

coralin
17. kvě 2013

@jednalucka to bude dobrý.. jsou to hormony, tak nás to holt ovlivňuje🙂

amadores
17. kvě 2013

@coralin asi podle toho o jaké rase uvažujete...my máme po 10letech čekání vysněného maďarského ohaře, budou mu dva roky a už to docela jde,ale do teď si ho neumím představit, že bych třeba v době,kdy byl štěndo měla malé dítě,či byla těhu...první rok s ním byl docela fičák,opravdu náročný, to oproti tomu první rok se synkem, když byl malej byla procházka růžovou zahradou... 😀

sasanka033
17. kvě 2013

@lucavka ahoj, koukam na tvuj dotaz. mezi ET a KETem neni zadny rozdil, co se tyce samotneho zakroku. proste jde o transfer embrya. ale hlavne to neboli🙂 je to stejny, jako kdyz jdes na gyndu na kontrolu.

sasanka033
17. kvě 2013

@coralin jedete pro stene?!?🙂 ty se maaaas🙂 a jake? mne se dneska zdalo, ze mame hrozne moc pejsku, ruzny rasy🙂

lenkafel
17. kvě 2013

@jednalucka děkuji za pěknou dávku optimismu, taky věřím, že to bude dobrý

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru