IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
20. kvě 2013

@martas14 me mela sliznice 8mm, staci 7 myslim, a ja tedy dala vzdy vsechny (2,1,1) pri ketech a stejne nevyslo nikdy nic tak ja bych dala vzdy vsechny, nekdy nestaci ani 6..
@brsh no me uz svrbi ruka na test, kor jak me stvou v praci sem si rikala ze kdyby to vyslo ze bych se snad hodila zas marod, mam uplne strach ze vseho ale zase vim ze sem se 4 setrila v praci a nic z toho..

hhani
20. kvě 2013

@brsh holky,ale super,že jste tak pozitivní..kde jste nechali ty nervyyyyy 😀

kamisb
20. kvě 2013

@brsh jj píchám do břicha za poslední dva roky se mi udělal pěkný špíček, takže je kam 🙂 ještě aby zmizely ty modřiny od cetrotidu (či jak se to jmenovalo) a bude zase víc místa. Ten fraxiparín má ale příšerně tupý jehly, takže nejhorší je prostě pořádně zatlačit a propíchnout kůži, pak už to je v pohodě. Je to všechno v hlavě to je jasný, musíme být statečné ;)
Taky bych chtěla vydržet do tý středy, ale znám se 😠
No mě to nevadí, že to kolem vědí, ptali se jen když jsem byla na OPU a ET jak se cítím atd, v práci jsme super banda a prožili se mnou všechno takže mě drží nad vodou, když mi je zle. Ale je pravda, že většinou čekají co já řeknu než že by se vysloveně vyptávali. Jsou fajn.
No na začátku července už budeme mít potvrzený srdíčko takže to bude dobrý 😉 Bohužel na čem jsi nebudeš vědět 100 % nikdy dokud nebudeš mít prcka v náručí.

jaka17
20. kvě 2013

@brsh no, taky už jsem si všimla, že to čekáním na 2 čárky nekončí..dokud si to mimi nepochováš, je to ve hvězdách..
no a s tím, kdo to všechno ví je to taky děs, hlavně v práci, tam všichni čekají, co bude, jestli si půjdu lehnout na rizikáč, nebo zas budu za tahouna...a to mám fakt hodný spolupracovníky...a všíchni se ptají -tak co???

hhani
20. kvě 2013

@jaka17 jj v tom jsme všechny stejný 😀 ..Pořád stejně,žádná změna jen ten krk už celkem ustupuje tak už bude líp 🙂..A co u tebe?

hhani
20. kvě 2013

@jaka17 jo to je i u nás..všichni se furt ptají..holky volají z práce a prožívaji to jako své vlastní..já je snad tím ještě nakazim a půjdem na mateřskou všechny 🙂

jaka17
20. kvě 2013

@hhani Já docela v pohodě, jen ty nervy a po obědě mi bylo blbě, ale to je asi z těch hormonů....koupila jsem si testy a závidím těm, co už budou testovat, já si ráno prubla testík jen tak, měla jsem starý test do 5/13, tak mi manžel podal na wc skleničku, ale bylo to pochopitelně moc brzo...aspoň vím, jak to vypadá negativní ... 😎 už mne to snad nevyděsí 🙄 😕

brsh
20. kvě 2013

@malinka_02 - mohla jsi vydržet doma, takhle se nervovat zbytečně. Mně můžou vlézt na hrb 😀 ale zase se trošku uvolníš od těch nervů doma. Asi jsou obě varianty v pohodě - s testíkem ještě počkej 🙂
@hhani - máme je všechny, ale s legrací jde všechno líp 🙂
@kamisb - přesně, taky mi teprve mizí nějaký modřiny ze stimulky. U clexane jsou většinou jehličky ostrý, ale taky se mi stalo, že jsem fakt musela břicho prorvat, teda tu kůži - např včera (až třetí pokus úspěšnej). Ti mohli dát clexane místo fraxiparinu. Mě bolel nejvíc Pregnyl, ale praskla mi ampule s vodou, tak mi to míchala i píchala sestra na pohotovosti - hurá pro mě 🙂
@jaka17 a @kamisb - jsem to nemyslela tak, že budu v klidu. Ale aspoň už se budu těšit jako každá jiná těhule 😎

hhani
20. kvě 2013

@brsh njn bez toho bychom se zbláznili... 😀

hhani
20. kvě 2013

Holky kdo má kolik dní po ET?..Už se v tom nějak ztrácim a chci vědět s kym na tom testování budu tak nastejno ....prosíím 😉

jaka17
20. kvě 2013

@hhani já byla 15.5. ,tak nevím, jestli si mám počítat 6 dní včetně, nebo jen 5.30.5, by měla dorazit Mrcha, a tu já mám fakt přesnou... 😝 takže pak už mi budew asi jasno definitivně...jak ty??

hhani
20. kvě 2013

@jaka17 já 16.5. a moje mrcha by měla přijít taky tak jako tobě,ale pevně doufám,že nedorazí 😠 ...někdo tady psal,že den ET se nepočítá až ten následující,ale nevim jak to je...

kamisb
20. kvě 2013

@hhani já byla 18.5.
@jaka17 den transferu se nepočítá, prý

malinka_02
20. kvě 2013

@brsh no ja nemam zastup takze by stejne volali me a delali bych to z domova ale zadarmo..Znam to.. No byla jsem uz na 4 transferech a nepomohlomlezeni ani klid takze o tom to asi neni..
@hhani ja byla 14.5. Takze dnes 6 den po et.

jaka17
20. kvě 2013

@malinka_02 tak o to víc držím palce teď 😀 když jsem viděla fotky na profilu renča1978, tak možná zkusím už 9 den, to už tam byl duch, ale určitě nevydržím dýl než do 10 dne....jsem hrozná

hhani
20. kvě 2013

@jaka17 jj renča1978 je pro mnohe velikou inspirací a nadějí 😉

martas14
20. kvě 2013

@ratatooy ahojky předem tiše gratuluji k mimiskovi v bříšku, tak ať je všechno dobré a jste oba v pořádku......takže ty jsi ani na kontrolním nebyla? a jaké pak léky jsi dostala? já mám ty náplasti a pak na ten UTZ že by mi asi i něco ještě píchli kdyby nerostala jak má....
takže ty jsi šla do obou 😉 já s tímto hrozně bojuju pořád nevím.... já bych chtěla taky dvě, ale manžel se bojí, kartářka mi jednou předpověděla dvojčata 🙂 navíc taky říkají, že prý když se dá jedno, tak že je prý větší naděje na uchycení, než když se zavádějí dvě.....no mám z toho hlavu jak balón ☹ i když stejně nemám jistotu, že se vůbec rozmrazí a budou

malinka_02
20. kvě 2013

@brsh no hele pro me teda tohle cekani nejhorsi a ty dotazy to me taky stve, reknunze za 2 tydny a oni se stejne furt ptaji.. Ve stredu budes kolik dni po et?
@magdous neni zac 😉

lenkafel
20. kvě 2013

@hhani já byla 9.5.na ketu

malinka_02
20. kvě 2013

@martas14 dve jsou vetsi sance nez jedno ale ne zas o tolik.
@jaka17 to ja taky nevydrzim 😀

martas14
20. kvě 2013

@malinka_02 jejda takovou krásnou sliznici jsi měla a stejně se nezakousli ☹ to je teda nespravedlnost....tak držím palce aby to tentokrát vyšlo na // dálnice
a jaké jsi prosím tě brala léky u toho KETu? a jak velké ledňáčky ti dávali, jestli se můžu zeptat?

malinka_02
20. kvě 2013

@martas14 ja mela 3 kety vzdy sliznice 8mm a proto leky zadne jen anopyrin a prednison jako po et a mela jsem blastocystu+morulku a pak dve blastocysty jednotlive..

lenkafel
20. kvě 2013

@malinka_02 my jsme to vyřešili tak, že to ví jen rodiče a nikdo jiný, abych nemusela každý den všem odpovídat, že je ještě čas a pak popřípadě vysvětlovat, že se něco nepovedlo

martas14
20. kvě 2013

@malinka_02 ¨no mě to asi tak hlodá, protože při IVF jsem taky dala dvě a chytlo se jen jedno a teď si člověk říká, co kdybych zrovna to nedala, ale tak to jsou takové ty teorie o ničem, že 🙂 člověk musí brát, že se to prostě povede tak jako tak 😉

renca1978
20. kvě 2013

@jaka17 doufam, ze to bude v pohode........... 🙂 dekuju 😉

martas14
20. kvě 2013

@malinka_02 no tak to vážně nechápu, jak to nemohlo vyjít, takové krásné vyhlídky 😖 je to opravdu všechno hrozně nevyzpytatelné, ale tentokrát už to musí být tutovka, po tom co jsi si už přeskákala, tak je už opravdu na tebe řada, mooc držím palce holka 😉

brsh
20. kvě 2013

@hhani na to je nejlepší mrknout d tý tabulky, tam to máš krásně černý na bílým (kdo, stimulka, opu, et, ket atp.) 🙂
@malinka_02 - jo, takhle jsem to taky měla v práci. Tak to je fakt lepší tam jít a makat aspoň za mzdu 😒 Já myslela až příští středu, byla jsem na transferu teď v sobotu 😉

malinka_02
20. kvě 2013

@lenkafel no u nas rodice a ma nej kamaradka a stejne se furt ptaj..

@martas14 no me nezbyva nez verit ze na kazdeho jednou dojde..To vim ze tuhle ne 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@martas14 tak to je hrozny, s tim zmrazenim v parte sourozencu! jak te muzou o necem tak zasadnim neinformovat...jako to tvoje rozhodovani ted..to je teda hnus, fakt. vzdyt bys teoreticky mohla mit tri kety a takhle budes mit jeden a kdovi:/
my pri ivf taky davali dve...ale ani jednomu se nechtelo a ted mame uz jen toho jednoho, ale je sestidenni, tak mu verim, ze zabojuje, brachove byli dvoudenni. beru estrofem, pilule. o tech naplastech tady holky hodne pisou, asi to predepisuji v soukr. carech, u nasich dinosauru to asi neznaji🙂

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 ja sem brala estrofem na sliznici,pak 3injekce orgalutranu kvuli ovulaci,pak 2injekce pregnylu abych odovulovala a pak 20injekci agolutinu na udržení těhu a pak už jen utrogestan

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru