IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy jo tak to by bylo fajn, ty dva dny nebo tak nějak se dá vydržet, to si může vzít dovču můj, horší by bylo kdyby dýl, malá už má skoro deset kilo, takže to už není sranda, tak to jsi mě uklidnila, ale jak říkáš každý má něco...tak snad to nebude vadit ani našim ledňáčkům.... 😉

adrialee
21. kvě 2013

@malinka_02 no,všechna ne..ale jelikož po dnešním odběru,kdy bylo sice 16 folikulů,ale v nich jen 3 vajíčka a zralé jen jedno,tak asi budou ještě nějaká vyšetření..
Teď se jen modlím,aby se to jedno oplodnilo a hlavně se vyvíjelo jak má..modlím se..
protože bych asi nedala,kdyby ani nebyl transfer :( a hlavně další šance nejdřív za čtvrt roku :(

sasanka033
21. kvě 2013

@adrialee drzim palce!!!!!!!

jaka17
21. kvě 2013

@adrialee i s jedním vajíčkem se dá otěhotnět, moc štěstí 😀 já už tu na fórech četla takový příběhy, hlavně věřit....

martas14
21. kvě 2013

@adrialee též držím všechny palce co mám, určitě si to vybojuje, když je jediný, tak bude nejkvalitnější a to pravý 😉 tak se drž holka a ono se tě bude držet taky

brsh
21. kvě 2013

@adrialee ahojky, neboj, dobře to dopadne! Taky mě tu holky podporují - byla jsem ve čtvrtek na OPU, tři folikuly a jen jedno vajíčko. Nejvetší nervy jsem měla, jestli se oplodní...a od soboty je ve mně 🙂 Takže držím pěsti: Tobě, mně i nám všem 😀

malinka_02
21. kvě 2013

@hhani a ty si kolikaty den?

malinka_02
21. kvě 2013

@adrialee to me mrzi.. Ale urcite se to jedno oplodni a bude to bojovnicek! Jak tu vidis tak nekdy jeden bojovni staci a nekomu nestaci ani 20..

hhani
21. kvě 2013

@malinka_02 já byla 16.5 na ET takže 5 DPO

malinka_02
21. kvě 2013

@hhani no sem zvedava jak te za dva dny bude svrbet ruka na test 😀

hhani
21. kvě 2013

@malinka_02 první dám až o víkendu .....nebo možná v pátek 😵

malinka_02
21. kvě 2013

@hhani ja chci v patek at si muzu dat vinko kdyztak ..

jaka17
22. kvě 2013

@hhani Ahoj spolubojovnice..... 😵 už jsem taky nedočkavá, já možná zkusím ten 8 po ET počítáno bez dne transferu..., to bude u mne ve čtvrtek...ale zase si říkám, abych si zbytečně nezkazila den, když tam nic nebude, možná lepší si dělat naděje dýl...
tobě to vychází koukám na ten pátek...no držím všem palečky

jaka17
22. kvě 2013

@malinka_02 Koukněte na forum-Kolikátý den po ET se vám ukázaly // a jdeme na to 😎 neeee...bojím bojím

kamisb
22. kvě 2013

@jaka17 dobré ráno, taky bych testila, ale já mám ještě tak týden čas 😠 nějak to vubec neutíká.
Ale dneska ráno jsem se vzbudila a bylo mi zle do doby než jsem se nasnídala, ale bojím se že to je jen sugesce a možná to včerejší přežr... při večeři 😎

renca1978
22. kvě 2013

@brsh To vyjde, je to silnej jedinec 🙂 Mas to stejny jako ja, uz se tesim na tvoje testiky, tfuj, tfuj, tfuj..... 😉 😉 😉

janice_opice
22. kvě 2013

já nemůžu normálně dospat do zítra co mi doktorka řekne, ted jsem byla na krvi kvuli té štítné a už se nemůžu dočkat na zítra, už bych nejradši začala:D

janice_opice
22. kvě 2013

@brsh hele už úplně vidím jak ti ten pupík roste, to dopadne dobře, uvidíš!!🙂))

renca1978
22. kvě 2013

@adrialee ahoj, ja mela 7 folikulu, z toho jen jedno vajicko a vyslo to, taky jsem se bala, ze nedojde ani k transferu, proplakala 3 dny.............Urcite je kvalitni, jedno ti staci 🙂nestresuj se,znam osobne vice holek co mely jen jedno vajicko, a uz jsou z nich maminky, Drzim palce 🙂

brsh
22. kvě 2013

@renca1978 a @janice_opice - a dyk jooo, holky 🙂 Díky, no musí (mělo by) to vyjít. Po všech těch operacích a lécích, taky už bych ráda. Jedu se zabavit na chvíli do DM (musím pro šampon atp) - jak jsem u mámy a nemám tu všechno svoje, tak jsem nesvá. A dneska jsem si udělala radost a objednala jsem si cestovní kosmetickou tašku (mám u mamky všechno po igelitkách a jsem z toho nepříčetná 😀 ) Takovou velkou i na sprcháče atd, na zavěšení. Pro mě značka ideál, teď vůbec nejsem doma. Bydlíme v pátým patře bez výtahu....takže pořád na cestách mezi mamkou a chatou 😉
@janice_opice - Jani neboooooooooooooj, dobře to dopadne! Běž uklohnit nějakej obídek raději, ať se rozptýlíš 😉

kamisb
22. kvě 2013

@janice_opice ..to už vydržíš hezky se dneska něčím zabav a zítra přeji samé pozitivní zprávičky aby jsi od pana doktora slyšela.

malinka_02
22. kvě 2013

@jaka17 // se ukazuji uz od 5 dne to problem neni ale ja mam za sebou 4 neuspechy tak uz se tak nehrnu do toho testovani..
@janice_opice a co vsechno ti v cube delali? Premyslim ze necham mrazaky kde jsou a pujdu tam..

jaka17
22. kvě 2013

@janice_opice Já už ani nevím, kdy jsem byla v klidu , furt na něco čekám a to je asi vlastně dobře, ne....že máme pořád tu naději 😀 čekat na mimčo...a vidíme, že to i někomu vyjde,třeba rence 1978.

jaka17
22. kvě 2013

@malinka_02 ani já to vlastně radši nechci vidět, a to jsem na prvním IVF. Tak ať to tady všem vyjde.... 😅

aranel6
22. kvě 2013

Prima dopoledne všem,
nestíhám ani dočíst co jste za pondělí večer a včera toho nakecali 😀

malinka_02
22. kvě 2013

@jaka17 no tak ja uz jsem vic nohama na zemi..

aranel6
22. kvě 2013

@magdous: Moc mě to mrzí,že to tentokrát nevyšlo a chápu,že vůbec není lehké znovu začít uvažovat pozitivně a jít znova do boje

aranel6
22. kvě 2013

Jinak vítám všechny nové příchozí 🙂, jo a dopsala jsem se teda do tabulky, aby v tom byl pořádek 🙂

aranel6
22. kvě 2013

Já si minulý test furt říkala,že nevydržím čekat a testnu hned jak to bude možné a po víkendu mě to totálně přešlo a testu se bojím jak čert kříže ☹

aranel6
22. kvě 2013

Jinak moc držím pěstičky všem co se chystají testovat-mě k tomu kamarádka taky furt svádí 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru