IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jednalucka
23. kvě 2013

@zimka Já slyšela, že z ET bejvaj holky, že se rychleji vyvýjí a z KET kluci 🙂 ale je pravda, že znám 2, co mají dvojčátka z IVF a obě mají 2ks 😉 holčiček 😀 Tak kdo ví, kde je pravda 🙂

malinka_02
23. kvě 2013

@brsh me teda vubec nevadi pichat injekce ale to cekani ted je nekonecny.
@amadores a kolikaty si den?

lenkafel
23. kvě 2013

@malinka_02 zítra jdu na krev, tak uvidím

jednalucka
23. kvě 2013

@lenkafel Zítra? Budu Ti držet pěstičky 🙂 ať to dobře dopadne a máme tu další // 😉

renca1978
23. kvě 2013

@lenkafel mela jsem to taky tak, silene mne bolely prsa, porad jsem si myslela, ze to je z tech hormonu.....a nebylo.....u mne to byl jasnej priznak tehu, a poznala jsem to diky tomu, uz den pred testovanim 😉 A bolej mne doted 🙂 Tak drzim palce, je to na dobry ceste 😉

lenkafel
23. kvě 2013

@mispulina912 uvidíme no, snad to pro všechny z nás dopadne dobře 🙂

lenkafel
23. kvě 2013

@renca1978 no bolí mě fakt hodně,hlavně je mám tak o číslo větší, mám problém sije srovnat do podprsenky, jak mě bolí

ratatooy
23. kvě 2013

@lenkafel no ja sem mela pregnyl v den transferu pak už ne ale nekomu se drží v tele i 10dní

malinka_02
23. kvě 2013

@zimka me se oplodnilo 6 embryek 5 zmrazilo a vsechna rozmrazila i kdyz teda nechytla tak neverim ze by to byli samy holky 😀
@lenkafel tak jestli te az takhle boli prsa tak to je super znameni!
@barakara to je dobre jestli se ti to picha lip..

Holky me tak dnes boli bricho na ms ze mozna ani testovat nestihnu..
@mispulina912 neni imunologie a genetika je uplne jiny.

ratatooy
23. kvě 2013

@jednalucka mi mame po ivf kluka a ted po ketu si myslim zatim že to bude holka

lenkafel
23. kvě 2013

@malinka_02 no snad, zítra budu vědět víc

renca1978
23. kvě 2013

@lenkafel tak to je skvele 🙂 ja si porad rikala, ze to neni mozny, nemohla jsem vubec spat na brichu, na boku taky bolely i pri chuzi, taky se tak o cislo zvetsily......opravdu to muze znamenat tehu. 🙂 tak tfuj, tfuj, tfuj...... 😉

zimka
23. kvě 2013

No, nakonec nejsem ještě ve fázi řešení "co to bude" 🙂 - tak ať je to co je to.
Aby bylo veseleji, pořizujeme kromě miminek v červenci i štěně.

janice_opice
23. kvě 2013

tak mi držte palce, odplouvám do CAR...snad nebudu moc zklamaná🙂

lenkafel
23. kvě 2013

@renca1978 jo přesně takhle to mám....nemůžu se jich ani dotknout, no snad to bude těhu 🙂

zimka
23. kvě 2013

@janice_opice Držime!

renca1978
23. kvě 2013

@lenkafel 😉

amadores
23. kvě 2013

@malinka_02 8.den

malinka_02
23. kvě 2013

@lenkafel tak zitra moc drzum palce!!

martas14
23. kvě 2013

@zimka já mám zatím jen ty náplasti Estrahexal, mám si to lepit každý třetí den na břicho a mezi devátým až jedenáctým dnem jít na kontrolní UTZ kvůli sliznici, jinak nic dalšího zatím nevím -))) Máme zamrazené taky tři, tak uvidíme kolik přežije, ale mám doma roční holčičku, tak mám z dvojek strach, ale bojím se zároveň i dát jen jedno, protože u IVF jsme taky dávaly dvě embrya a zůstalo jedno.....už mám z toho fakt hlavu jak balón 😒
vidím že jsi z Brna, kam chodíš? My jsme na OBI a spokojenost veliká i s přístupem doktorů i celkově, není to tam moc velké, tak mi to příjde takové domácí 🙂

malinka_02
23. kvě 2013

@janice_opice drzime palce!
@amadores no ja jsem 9. A mam taky pocit ze to dostanu..

lenkafel
23. kvě 2013

@malinka_02 děkuji, zítra dám vědět 🙂

martas14
23. kvě 2013

@zimka tuto teorii jsem neslyšela 🙂 ale co jsem četla různé statistiky tak tomu moc nevěřím, protože jsem viděla i hodně kluků z KETu.....spíš se říká, že když se dělá ICSI kde vybírá spermie embryolog, tak že bývají kluci, protože mužská spermie se pod mikroskopem jeví rychlejší a víc živá než ženská, ale že prý zas při zavedení do dělohy víc přežijí ženské embrya protože hold ženské jsou držáci a mají větší životaschopnost 😎

amadores
23. kvě 2013

@malinka_02 ale jestli máš jen lehké bolesti na MS,tak to vůbec nic negativního neznamená..tohle u mě už je něco jiného 😒

martas14
23. kvě 2013

@zimka to s tím pejsek je taky fajne, to budete mít doma pořádně veselo 😀 a co chcete za rasu?

brsh
23. kvě 2013

@malinka_02 To tě ale nebolí břicho z příchodu ms, ty jedna 😀 A jinak, ta aplikace mě taky nebolí, ale jak se to rozlejvá do břicha...jau, to nesnášim 😉

meyryen
23. kvě 2013

@brsh Tak to já to mám zase jinak....mě bolí jenom aplikace a pak už ne 🙄

brsh
23. kvě 2013

@meyryen ale ty máš Fraxík, viď? Nebo Clexane? Už mám v těch ředidlech hokej 😀

zimka
23. kvě 2013

@martas14 border kolii, už máme zamluvenou fenečku. Právě, já si říkám, kdyby nic, tak bude aspoň psí radost.

malinka_02
23. kvě 2013

@amadores malo to bolelo vcers..dnes to sou fakt krece jak pri MS..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru