IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

zimka
23. kvě 2013

@martas14 nám ICSI nedělali, protože jsme měli sperimie takový chudáky, že by mohly jedině na paraolympiádu, tak je nechtěli trápit. 😀

jaka17
23. kvě 2013

@zimka No to my máme dvě feny a jednu jsme byli nakrývat v den odběru vajec.Takže nějaká miminka se snad urodí tak jako tak....

zimka
23. kvě 2013

@martas14 My jsme na Unice, na Obilňák jsem slyšela dobrý zprávy, bohužel až poté, co jsme začli na Unice - ale tam jsme taky spokojení. Jen je to možná zbytečně drahý, nevím. Líbily se mi jejich webovky - že to bylo o rodičích a dětech, zatímco třeba ty od Heliosu o klientech a službách.

zimka
23. kvě 2013

@jaka17 🙂 a rasa?

martas14
23. kvě 2013

@zimka né né tak se přemýšlet nebude, protože to určitě výjde 😉 takže budou dvojčátka a k tomu borderka, no obojí dost na lítání 😀

zimka
23. kvě 2013

@martas14 Potřebuju hubnout a po dvojčatek extra, takže se to bude hodit. 😀

martas14
23. kvě 2013

@zimka no pokud jste neměli ICSI tak jste museli mít spermoše přímo do televize, protože to se právě dělá, když jsou špatné nebo málo, že se aplikuje jedna spermie přímo do vajíčka 😉 což jsme potřebovali my, ale u nás z toho byla holčička 🙂

zimka
23. kvě 2013

Jo, do televize, ale do pořadu pro handikapované. 😀 No každopádně embryjka prý máme pěkná, tak snad se jim i bude chtít na svět.

martas14
23. kvě 2013

@zimka hmm tak to my to měli naopak, byli jsme první na Unice, kde nás odradili řečma o dárci, aniž by pořádně ještě něco dělali nebo vyšetřili, což na první konzultaci kdy si člověk neuvědomuje kde vůbec je a co se děje mi přišlo přímo brutální😠
no a pak jsem se náhodou na netu našla leták, že bude na OBI den otevřených dveří, takže jsme se šli juknou a rovnou se stavili i za docentem na takový pohovor a to bylo úplně něco jiného, no a pak to byl mega fičák, čtyři dny po dnu otevřených dveří jsem dostala MS pak krátký protokol a přesně do měsíce od prvního vstoupení na OBI jsem uviděla na testu // 😉 tak ať nám teď všem to dopadne stejně

martas14
23. kvě 2013

@zimka no já myslím, že při kombinaci vražedné trojky v poklusu, budeš raz dva i poloviční 😀

martas14
23. kvě 2013

@zimka a jakou jste měli kvalitku? nás čekají dvě jedničkové morulky a jedno menší a to samé jsme měli i při IVF

lenkafel
23. kvě 2013

ženský na je to srdíčko, objevilo se mi nahoře vedle jména???

zimka
23. kvě 2013

@martas14 Tyjo tak to byla rychlovka! Nám o dárci neříkali nic, a to spermio byla fakt bída, nic s pohybem vpřed, v podstatě nic se správným tvarem. Jsou milí, ale je to holt byznys a stejně musíš věřit tomu, co ti řeknou. Uvidíme, teď jsou mimka kde mají být, tak to bude teď na nich.

meyryen
23. kvě 2013

@brsh Fraxík 😕

meyryen
23. kvě 2013

@zimka Tak tohle mě úplně rozsekalo 😀

jaka17
23. kvě 2013

@zimka máme Welsh corgi, to je takový divný plemeno , co má britská královna... 😀

zimka
23. kvě 2013

@martas14 Já právě nevím, nám neříkali to značení, to jsem objevila až tady - ale teď říkali že zavádějí jednu blastocystu a jednu rozvinutou blastocystu, předtím, to co na pozdim nevyšlo byla jedna hatchující a jedna rozvinutá. Ale ty A a B a jedničky a dvojky, to mi nikdo neříkal.

martas14
23. kvě 2013

@zimka asi jste se jim víc líbili, tak vás nechtěli strašit 😀 nebo už mají jiný systém, ale nás teda tenkrát šokli dost.....ale jak říkáš hlavní je aby byly embroušci zpátky u mámy a tam už to je na nich, protože do OPU bojují mámy a od OPU už musí děti sami 😉

jaka17
23. kvě 2013

@lenkafel Ahoj, taky jsem tady četla, že si můžem posílat srdíčka, ale taky to nepobírám....

lenkafel
23. kvě 2013

@jaka17 no já právě taky ne... 😒

martas14
23. kvě 2013

@zimka no nám to u prvního řekli a bylo to pak i napsáno i ve zpravě co mi dávali.....ale o tom co máme zamrazeno jsem nevěděla jaká je to kvalita, ale psala jsem si embryoložce, kde zadáš takový kód co mám na kartičce od mražení a ona mi to napsala 🙂 a kolik vás to stálo? u nás by KET s AH měl být za 7500,-

brsh
23. kvě 2013

@lenkafel To je pro štěstí, někdo Ti ho poslal, kdo Ti drží zítra palce 🙂

brsh
23. kvě 2013

@meyryen že bych šla taky do něj, když nebolí?! 😀

martas14
23. kvě 2013

@zimka a kdy máš podle nich vlastně testovat?

lenkafel
23. kvě 2013

@brsh aha, tak děkuji za info

meyryen
23. kvě 2013

@brsh fakt nebolí, ale to píchání není nic moc...má to fakt hrozně tupý jehly....takže se nám to jednou podaří výborně a jindy ta aplikace zabolí....jednou přítel vrazil málo, takže musel znovu...podruhé vrazil moc, takže mu jehla vylítla zase zpátky a opět znova...ale párkrát se mu to už povedlo uplně na jedničku 😀 Ale když to někdo fakt umí, tak to nebolí vůbec......

brsh
23. kvě 2013

@meyryen - tak to nevim, co je lepší. Kolegyně mi tu zase píše, že měl Clexane taky tupý jehly - a to mi zase tak nepřišlo. Ale jestli je to srovnatelný s Fraxíkem a do toho to pak nebolí po aplikaci...dost přemýšlím, že se poptám na jiný rozpuštědlo :D Mně to právě nechce nikdo píchat :-/

zimka
23. kvě 2013

@martas14 Co je AH? 🙂 Asi to vyjde na stejno, my platili 7370,- se vším všudy.

zimka
23. kvě 2013

@martas14 Až 5. 6. Asi to zkusím i dřív, ale ne o moc, minule jsem testovala od 7. dne a bylo to docela psycho, protože tam pořád nic nebylo a pak, když jsem hooodně dobře koukala, tak se mi zdálo že jo (to asi vysvětluje to "minule to trochu pozitivní bylo, ale potřebujeme víc").
Zkusím vydržet co nejdýl, protože pak propadám děsným stavům tak raději ať to vím hned jasně, jestli jo nebo ne.

kamisb
23. kvě 2013

@meyryen, @brsh ..taky mám ten fraxiparin...sem tam se natrefí i na ostrou jehličku 🙂 já bych si to asi od manžela píchnout nenechala se bojí aby mi něco neudělal tak buhví kam by to zabodnul ;) je to fakt asi o praxi 🙂 ze začátku to byl boj samá modřinka a ted už to zvládám i bez nich ..ale dost si na něj holky na jedný diskuzi stěžovali a někoho i prý dost pálí tak nevím :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru