IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
16. dub 2013

@brsh Sestra si ty testy nechala na základě těch mých výsledků dělat taky a prokázala se rovněž. A to byla 2 měsíce po císaři, strážný anděl asi musel hodně zamakat 😉

brsh
16. dub 2013

@jednalucka - já toho o schvalování moc nevím. Protože jsem byla na hysteroskopii a vlastně celý šestinedělí po hysterce se nic nedělo. Tak předpokládám, že to už budu mít schválený.... ale max to trvá snad tři týdny

@meyryen - jj, ségra to má taky 🙂 dědičná potvora, takže i my to předáme dál... Já myslím, že to není tak horký s tím těhotenstvím. Protože to má spousta lidí a vůbec o tom neví. Ale je lepší ředit, než aby byl třeba tromb v pupečníku, který vyvolá potrat 😒

meyryen
16. dub 2013

@brsh člověk jde jednou k doktorovi a to se dozví najednou věcí 😀

jednalucka
16. dub 2013

@janice_opice Tak ať se Ti zítra v novém CARu líbí 🙂 a všechno se pak ubírá ke zdárnému konci 😉

janice_opice
16. dub 2013

@brsh no já ti budu držet taky palce, já myslím, že tak půjdeme asi stejně, nevím,jeslti mě nechají stimulovat už ted od května.... uvidíme po prohlídce......... jinak to spíš vidím na červen, že začnu..🙂))) ale aspon se něco bude dít🙂

malinka_02
16. dub 2013

@jednalucka uz ti holky odpovedeli co to je 😉
@meyryen my byli na bolavy srdce loni v Italii a ted v Rime, ale pak u to prestane zabirat..
@jednalucka ja bych dvojcatka brala vsema deseti ale pri ivf musim dat jen jedno abych neprisla o 4 pokus..myslela sem ze ho nebude treba ale mam za sebou 4 transfery a nic tak jednou budu rada za 4 ivf..

Jinak ja mam mutaci mthfr..

malinka_02
16. dub 2013

@janice_opice to je super!

brsh
16. dub 2013

@meyryen no přesně - kam vlezu, tam něco najdou 😀

@janice_opice - zítra si dáme vědět 😀 Já půjdu z tý folikulometrie a dá mi výsledky toho hormonálního profilu, tak se tady vzájemně poinformujeme 😉

@malinka_02 - a ty taky musíš píchat heparin v těhotenství? Já myslím, že tu MTHFR v heterozygotu neřeší... já ji mám taky, ale honí mě kvůli Leidenu... 😠

malinka_02
16. dub 2013

@brsh ja ji mam prave homozygotni, poprve v caru rikali ze budu pichat a pak mi nic nedali, ptala sem se na to u ketu a pry se to nemusi resit.. Ale vsichni i na tule mutaci pichaji.. No a kdyz nevysli 2 kety volala sem do trombocentra a tam mi rekli at to neresim ze se s tim otehotni. Jenze o ivf moc nevedeli..

brsh
16. dub 2013

@malinka_02 fakt jo? To je teda zvláštní - já chodim dvakrát ročně na krev na hematologii na Bulovku a v každý zprávě mám, že hned jak zjistím, že jsem těhotná, tak se mám okamžitě hlásit do trombocentra... Na otěhotnění to vliv nemá, ale na donošení - protože se může udělat ten tromb v pupečníku a vyvolat potrat

meyryen
17. dub 2013

@brsh Souhlas, mám tedy heterozygotní, což je tedy oproti homozygotní ta lepší varianta. Ale jakmile začnu stimulovat, tak začínám píchat nízkomolekulární heparin. Do trombocentra jdu poprvé v srpnu, jsou tam hrozné čekací lhůty, ale kdyby se povedlo IVF tak mě vezmou hned přednostně a co jsem tak slyšela, tak se chodí 1xza 14 na krev na kontrolu.

meyryen
17. dub 2013

@malinka_02 Bý Tebou, tak bych se možná poptala ještě jinde, protože je to hodně zvláštní. Během těhotenství si píchají i ty co otěhotní přirozeně....

jednalucka
17. dub 2013

@malinka_02 moje dvě kamarádky, které mají problémy se srážlivostní a otěhotněly přirozeně, tak si píchaly něco na ředění krve celé těhu + ještě asi do šestinedělí...

brsh
17. dub 2013

@meyryen To je pěkně dlouhá čekačka ☹ Ale tak alespoň při všech těch patáliích máme někde výhodu 🙂 Určitě se kontroluje ten quik - hlídají tu hladinu. Teď je můj strejda skoro rok na warfarinu, měl a má trombozu v noze a taky pořád dochází na testy...

Holky, tady je k tomu nějaká skupina určitě. Zkusím ji najít 😉

Jinak já za chvíli odjíždím na tu folikulometrii, tak jsem zvědavá, co se dozvím. Odpo poinformuju 😎

brsh
17. dub 2013

@malinka_02 - to je hlavně pro Tebe, aby sis početla 🙂 https://www.modrykonik.cz/diskuse/me-zdravi/tro...

meyryen
17. dub 2013

@brsh Mamka se chtěla nechat taky otestovat, protože se mutace prokázala u obou dcer a lékař jí odmítl s tím, že už to nemá cenu když je jí už 60 😠

meyryen
17. dub 2013

@brsh Na folikulometrii jdu za 14 dní a hlavně podat žádost o IVF a domluvit se na lécích. Se hrozně už těším 😀

janice_opice
17. dub 2013

Ahoooojjjjj tak v cervnu zacneme stimulovat na paty pokus!!!!!!

meyryen
17. dub 2013

@janice_opice Hustýýýýýýý tak to jste teda fofrníci 😀

janice_opice
17. dub 2013

@meyryen jojo ještě si musím vyžádat protokoly, příští MS půjdu na horm. profil a v červnu tradááá naposledy do toho
@brsh
@malinka_02

holky chodím do IVF CUbe - tedey dnes jsem tam byla popré, paní doktorka mě zpovídala skoro hodinu a byla velmi milá 😀 navíc pěkné prostředí

brsh
17. dub 2013

Ahoj holky, tak já jsem doma a moc pozitivních zpráv jsem si teda nepřinesla 😒 Hormonální profil - nevyšel dvakrát ok, mám dost vysokej FHS hormon (asi je to tím mým umělým půlročním přechodem) - znm. že jsou vaječníky líný. Folíky - mám čtyři vpravo (standard velikost) a jeden vlevo (je hrozně velkej - nebo dr říkala: velmi dominantní) a tím jsem skončila. Má obavu, aby se z něj ve finále nevyklubala cysta ☹ Takže hormonální stimulace bude dost silná, jestli vůbec bude. Mám si zavolat 1 DC v květnu (cca za tři týdny) a ještě mi vše přeměří a druhý začnu stimulku. Jestli vše bude ok. Tak teď vysílám veškerou pozitivní energii do břicha, aby to klaplo. Kam vlezu, tam něco najdou 😒
@janice_opice - tak to mám velkou radost, že máš z toho takhle super pocit! A gratuluju k pokroku 😉
@meyryen - tobě budu držet palčáky, ať dopadneš na 1* 😎

meyryen
17. dub 2013

@brsh Jeden dominantní folikul je přeci správně, ne...tedy myslím 😕

brsh
17. dub 2013

@meyryen To je, ale ne takový monstrum ☹ Tak uvidíme. Jdu ven načerpat sílu. Jsem z toho naštvaná, jak se pořád všechno hroutí

jednalucka
17. dub 2013

@brsh tak snad to vyjde a bude všechno OK, abys mohla začít stimulovat.

@janice_opice Super, dobrej pocit je určitě dobrej začátek 😀 a moc moc držím palečky, aby to vyšlo!!!!!!!!!

Já se letos moc moc těším na čarodějnice, až začne stimulační cyklus... a jestli budeme mít na výběr, tak jsme se s drahým mým dohodli na dvojčátkách 🙂 i díky vašim názorům 😀

janice_opice
17. dub 2013

@brsh jéééje ale to bude dobrý uvidíš.. taky ti posílám pozitivní energiii do bříšká at to klapne, já musím ještě do června vdržet:/// no ale v sobotu si jedu pro motrku novou jupíííííííííííííí tak budu měsíc jezdit at mi to uteče🙂 😀

janice_opice
17. dub 2013

@jednalucka já pokud to půjde tak si nechám určitě zase dvě a kdyby šlo si tam nechat dát tři tak tři🙂tak budu držet pěsti🙂
@brsh nic se nehroutí to bude dobrý - hele kamarádka měla jedno jediný vajíčko a její manžel 00 prd spermií a čekaj zdravýho kluka!!!!!!!
tak doufám, že tu se mnou v červnu některá budete aspon ukazovat testíky🙂)) a pak, že založíme nový téma s mimoušema🙂

meyryen
17. dub 2013

@janice_opice Tak na mimoušský téma se těším ze všeho nejvíc 🙂

meyryen
17. dub 2013

@brsh Příští cyklus může být zase jiný, uvidíš, že to bude ok. Já měla poovulační cystu, tak taky hrozilo, že se stimulovat nebude. Ale nakonec se vstřebala těsně před začátkem ms. Každopádně já ten květen vidím pozitivně 😎

jednalucka
17. dub 2013

Holky, květen bude dobrej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už se na všechno strašně moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 ♥♥

janice_opice
17. dub 2013

@meyryen
@jednalucka
Červen taky, že? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru