IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
23. kvě 2013

Holky tak sem dostala nápad. Jestli se mi tentokrát povede nastimulovat dáme ty dvojčátka a na jedno zkusíme hatching a na druhý embryoglue. 😀 . Co vy na to? 😉 . Jen musíme sehnat penízky.... Jinak chodíme do Gennetu.

hhani
23. kvě 2013

tak jsem to vygooglila a vyjelo mi to jen v Cube a Gennetu...no uvidíme jestli bude potřeba změnit car 😉

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice načetla jsem o tom nějaký diskuze a hodně lidí od toho zrazuje, že to nemá nejlepší výsledky a je to jen tahák na prachy. Si taky počti a uvidíš....

brsh
23. kvě 2013

@lucavka hehe, myslíš, že by šlo přilepit jen jedno? 😀

hhani
23. kvě 2013

@brsh ..ale aby se ti taky po 9 měsících odlepilo 😀

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh jo ona mi to doktorka rikala prave,ze neni 100% prokazanej ucinek ale i pres to do toho jdu a taky myslim,ze je to nazor od nazoru a ty 3 litry pri tom objemu co za to vyvalime fakt obetuju.navic prave jsem na to slysela opacny nazory 😉
@hhani prave ze to moc nedelaji zatim
@lucavka bezva napad 😀

lucavka
23. kvě 2013

😀 @brsh - já už prostě promýšlím všechno jak těm prckum co nejvíc pomoct aby se jim u mě líbilo. 🙂. Měli by si vzít příklad ze svýho staršího bratra 😀. Pátý den po transferu duch na testu a teď před druhýma narozeninama není o moc menší než jeho pětiletý bratránek. Od transferu o sobě dával pořád pořádně znát, zakous se a držel jak klíště 🙂 a roste pořád jak z vody.

hhani
23. kvě 2013

@janice_opice Tak já bych do toho šla určitě taky o tom žádná..ted jsem koukla na diskuzi na emiminu a tam už to holky řešili v roce 2010 tak nevim...ale spíš mi přijde,že to opravdu nabízejí až když se to poněkolikáté nepovede...

janice_opice
23. kvě 2013

@hhani taky myslim tohle psaly holky,ktere byly na 5.-8. Pokusu.kdyztak zvolim levnejsi variantu canagon. 😀

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice - důležitá je důvěra a psychická pohoda, pokud věříš, že ti to pomůže - jdi do toho, I kdyby to mělo být jen zaplacený placebo, tak sem s nim 😀
@lucavka - tak to jsme na tom všechny stejně, jak mimiňákům píchnout 😀 A Ty jsi věděla/tušila, že jsi těhotná? Když píšeš, že o sobě dával vědět už od transferu?!

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh no přesně i placebo pomůže🙂

janice_opice
23. kvě 2013

@lucavka to by mě taky zajímalo, jestli jsi to věděla už od začátku, že jsi těhu.)

janice_opice
23. kvě 2013

Novinkou v naší nabídce je transferové medium Embyro Glue. Jde o speciální transferové medium firmy Vitrolife. Tento roztok má složení podobné podmínkám v děloze. Dle dostupných údajů v literatuře je toto medium vhodné pro pacientky s opakovaným selháním nebo pro pacientky již starší. Dá se použít jak pro ET čerstvých embryí, tak pro KET. Dle výrobce je pozitivní vliv tohoto roztoku patrný právě u výše zmíněných skupin pacientek. Zdá se, že v běžném provozu není kladný vliv Embryo Glue statisticky významný. Neznamená to však, že by použito být nemělo nebo nesmělo. Rozhodnutí, zda má či nemá být Embryo Glue použito záleží na přání léčeného páru. Je třeba tak učinit již během přípravy cyklu. Tato informace je pro embryologickou laboratoř velmi důležitá. Celý embryologický proces totiž musí být této skutečnosti přizpůsoben.
Bohužel jde o poměrně drahé medium. Proto bude užití Embryo Glue zařazeno do naší nabídka za příplatek ve výši 1500 Kč

lenkafel
23. kvě 2013

já se do zítra asi zbláznim, už chci mít ten ultrazvuk a krev za sebou....a samozřejmě mít potvrzeno,že jsem těhu

janice_opice
23. kvě 2013

@lenkafel no tak tfuj tfuuujjjjj hlavně tu chci zítra vidět, že to je miminouš!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 v kolik jdeš?

lenkafel
23. kvě 2013

no děkuji a taky doufám,že to budu zítra sem psát, někdy kolem 10h mám být u doktora

janice_opice
23. kvě 2013

@lenkafel tě obdivuju, že jsi vydržela s těma testama!!!

brsh
23. kvě 2013

Holky, to je hnůj, co se děje ☹ teď jsem odkoukala tu repku o tom američanovi, co tady vyvraždil dneska svojí rodinu. Bože, kam to tady fakt spěje ☹ hrůza, hrůza

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice jj, tenhle text jsem taky našla 🙂 Placebo fungovalo do včera u mě, že cítím pořád to břicho 😀 ale dneska teda nic...

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh to byla jeho rodina??? hned zatím šla reportáž o tom jak cikáni přepadli a zmlátili a okradli mladý manželský pár 😒 😒 😒

janice_opice
23. kvě 2013

ted si představte, že se vám konečně zadaří a nějakej hajzl vás zkopea je po všem..:(

lenkafel
23. kvě 2013

@janice_opice no po loňském brzkém testování mě to odradilo, pak jsem byla zbytečně smutná a vydeptaná, jak to dopadne...tak jsem si řekla,že to prostě vydržím.....ale jednoduchý to nebylo...dneska jsem si test koupila a udělám si ho ráno, než půjdu k doktorovi

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice jj, teta s mužem a bratrancema. tj hnůj ☹

brsh
23. kvě 2013

@lenkafel Ty jsi šikula - za trpělivost bude sladká odměna 🙂

amadores
23. kvě 2013

@lenkafel držím na zítra palce, jsi dobrá, to já bych psychicky vůbec nedala...

janice_opice
23. kvě 2013

@lenkafel a nechceš s tím už počkat úplně,když jsi to takhle skvěle zvládla?? 😉

lenkafel
23. kvě 2013

ženský děkuji za podporu, možná si test udělám až to budu mít potvrzený jako na památku, doufám, že to vyjde a za to, že jsem to vydržela jsem vděčná i vám všem, co tu píšete, protože i díky čtení debat tady jsem se zabavila

lucavka
23. kvě 2013

@brsh @janice_opice - holky opravdu sem třetí den po transferu cítila jak štípe a zakousává se, pak sem začala mít čuch jak policejní pes a prsa jak Pamela Anderson a pátý den se to jen potvrdilo. Říkala jsem si nejdřív že blázním ale duch sílil a třináctý den jsem byla na krvni a HCG bylo pomalu jak na dvojčata. Malej byl opravdu od úplnýho začátku pořádnej silák, takže mě na pochybách moc nenechával. Jo a navíc se mě od samýho začátku naše čubina a tchýnin pes hrozně báli a náš koucour se mi nehnul od břicha...
Podruhý to bylo bichemický těhu. Začínalo to všechno prakticky stejně, jen slabší, ale cca 10 až 12 den to začalo všechno ustupovat...

janice_opice
23. kvě 2013

@lucavka pěkný teda, můj kluk se narodil a měl 5,83 kg a 56 cm 🙂))) ale už si nepamatuju, jelsti jsem to věděla takhle hned, že jsem 🙂

lucavka
23. kvě 2013

@lenkafel - tak moc moc moc držím palečky ať se zadařilo...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru