IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lenkafel
23. kvě 2013

@lucavka tak takové příznaky mám taky od začátku mě tak jako štípalo břicho nebo jak bych to nazvala, hlavně ho mám hrozně nafouklý a ve všem mě tlačí a ten čuch to je přesný popis 😀 , tak snad jsem taky těhu

malinka_02
23. kvě 2013

@janice_opice No ze si dala ze budete mit imsi a to nez am vubec 😀
@brsh ja davala taky embryoglue uz 3x a nic.. A davaji se embryjka do toho 2 hodky pred transferem takze o to jeste muzes pozadat.

lenkafel
23. kvě 2013

@lucavka děkuji, zítra bdu vědět víc

lucavka
23. kvě 2013

@janice_opice teeeda, tak to je síla, nedovedu si představit takovýho chlapa rodit. Náš malej šel dřív císařem. Nešlo to jinak. Takže měl jen 48 cm a 2,6 kg. Ale hrozně rychle to všechno dohnal a předehnal 😀

janice_opice
23. kvě 2013

@malinka_02 jj imsi je taky, mi budeme mít picsi místo icsi a imsi je toto:IMSI – intracytoplasmická injekce morfologicky selektované spermie
Spermie jsou vybírány na základě hodnocení morfologie jednotlivých spermií. Výběr se provádí na speciálním mikroskopu při velkém zvětšení. K mikromanipulačnímu oplození jsou použity morfologicky nejlepší spermie.

janice_opice
23. kvě 2013

@lucavka hele ono nebylo o co stát ta kráva doktorka mě nechala přenášet a já měla stahy dva dny a po těch dvou dnech jsem ho už nemohla vytlačit a na císaře bylo pozdě takže šel kleštěma :(((( úplně zbytečně

lucavka
23. kvě 2013

@lenkafel - tak to je dobrý znamení 😉 . Já třeba ležela v obýváku, manžel dával do pračky aviváž a mě přišlo jako bych v ní měla úplně nos a přitom sem byla na druhým konci bytu. Až mi z toho bylo špatně. A největší zlo bylo kafe. To bych snad cítila kdyby si ho někdo udělal pět kilometrů odemně. Prsa sem měla třikrát tak velký. Z C až D jsem měla G. A to všechno opravdu pár dní po transferu.

lucavka
23. kvě 2013

@janice_opice - jak říká moje tchýně - jsou to prasata ty doktoři. Já měla štěstí že mám kamaráda anestezilologa. Jeho kolegové mě opečovávali moc dobře a on sám mi dělal epidural při císaři.

lenkafel
23. kvě 2013

@lucavka no mě se právě prsa strašně zvětšily, snad o dvě velikosti a mám je pevný tvrdý a nemůžu se jich ani dotknout a bolí mě tak jako ze stran, jako by od podpáždí, jestli mi rozumíte....a s tim čuchem to je síla, za normálních okolností miluju česnek a teď ho nemůžu ani cítit

malinka_02
23. kvě 2013

@janice_opice aha tak to vubec neznam ..

malinka_02
23. kvě 2013

Kdyz to tak ctu tak ani snad zitra netestnu 😒

janice_opice
23. kvě 2013

@lenkafel tak to je dobra zprava kolegyne mela to same dokonce i s tim cesnekem a preslo ji to az kdyz prckovi byly 3 mesice

brsh
23. kvě 2013

@lucavka ty brďo, tak to jsou ukázkový příznaky 😀
@janice_opice - no to jsou míry 😀 - ale rodit bych ho nechtěla... kor s takovým koncem. Tak snad tentorkát bude deťátko krapet drobnější 😀
@malinka_02 - někdo má a někdo nemá žádný příznaky, nenech se tím deptat a v klidu si testni 😉

janice_opice
23. kvě 2013

@lucavka no nejhorsi je ze ohrozili to tezce vymodleny dite...

lenkafel
23. kvě 2013

@janice_opice snad no, doufám, že je to opravdu těhotenstvím a ne hormonama a tím, jak moc si to mimčo s manželem přejeme, zítra podám zprávu, až přijdu od doktora

janice_opice
23. kvě 2013

@lenkafel no to musis a tfuj tfuj jeste jednou !!!!!!

lucavka
23. kvě 2013

@lenkafel - tak to jsou moc drobrý znamení 😉 @malinka_02 co jsem slyšela tak holčičky se rádi schovávají. Mojí mámě do třetího měsíce doktoři tvrdili že není těhotná a stejně jsem tu 😕

lenkafel
23. kvě 2013

@janice_opice ještě jednou děkuju

lenkafel
23. kvě 2013

@lucavka uvidíme, zítra budem chytřejší

lucavka
23. kvě 2013

@janice_opice - přesně tak, člověk si to vymodlí, v našem případě navíc sežene spoustu peněz a prodělá vyšetření a hormonální bláznění a někdo to pak ještě ohrozí 😠

malinka_02
23. kvě 2013

@lucavka doufam ze schovavat se nebude 😒
@brsh no bez priznaku a pak brz // sem uz byla 4x ☹

martas14
23. kvě 2013

@adrialee nemáš zač, od toho tu jsme čím víc palců se drží, tím víc se to musí podařit 😉

martas14
23. kvě 2013

@zimka jo jo nabodnutí 😀 ještě že už tato metoda existuje, protože bez ní by jsme my neměli šanci vůbec ....no já ty zkratky hltala před dvěma lety, ale bo to pro mě byl takový šok všechno, tak si to budu pamatovat do smrti 🙂
a my je taky nenechali závodit 🙂 protože by se do cílové rovinky neměli šanci doplácat...

martas14
23. kvě 2013

@ratatooy no my měli hatching taky už u IVF, ale dělali to jen těm co mi zaváděli, protože to byly morulky, zbytek zamrazili normálně v neporušeném obalu, jsem ani neslyšela, že by to dělali před zamrazením, a nebylo to u tebe spíš tím, že už jsi měla hotovou krásnou blastocystu, která už je úplná, tudíž se sama otevírá, takže tam už je ten hatching přirozený? No to je jedno, ale v každém případě si myslím, že to opravdu má dobrý vliv, takže to určitě připlatíme......a kolik stál tebe prosím tě KET?

martas14
23. kvě 2013

@lucavka ahojky jsem na tom úplně stejně jak ty, akorát mě ještě nekončí rodičák, ale taky jdeme na KET a pořád přemýšlím jestli dát dvě nebo jedno? Malého máš z prvního pokusu? Dávala jsi tenkrát dvě nebo jedno? My malou ano a dávali jsme dvě, proto i teď pořád váhám kolik dát, ale dvojčátka nevím jestli bych zvládla 😒

brsh
23. kvě 2013

@malinka_02 Lauri, nechej toho a nemaluj čerta na zeď. Teď jsme tu silná parta, podívej na dubnovky - prostě dobrej rok. Věř tomu! Posílám Ti sílu a energii 😉

jaka17
23. kvě 2013

@lenkafel tak držím palce mooooc 😅

malinka_02
23. kvě 2013

@brsh dekuju 😉 No to vis po 4 neuspesich je to tezky verit ☹

jaka17
23. kvě 2013

Holky, na chvilku to tu člověk opustí a už je mimo mísu...lepidlo na embrya,hatching 😨 a to všechno za tu hodinku, co jsem jela z práce domů...
Tak se opatrujte a zítra už se probudíme všechny s //.

martas14
23. kvě 2013

@jaka17 taky vždycky když se sem dostanu, tak koukám jak IT co je všechno nové a kolik se toho tu probralo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru