IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
24. kvě 2013

já bych potřebovala nějakou spací injekci,abych se probrala až tak 8.6. 😀

jaka17
24. kvě 2013

@lucavka IVF se může dělat do 49, ale je otázka , jestli se to týká i těch , které nemají žádné dítě, tj. primagravida ...u mne mi říkali, že mne vezmou jen díky tomu, že už mám 2 děti a jsem úplně zdravá...záleží na doktorech...

jaka17
24. kvě 2013

@jaka17 jo a pochopitelně jako samoplátce....

janice_opice
24. kvě 2013

@jaka17 jojo máš pravdu.....

lucavka
24. kvě 2013

@janice_opice @jaka17 - aha, tak to mě nenapadlo že když si to člověk zaplatí tak může i později... No mě je třicet takže ještě chvilku mám i kdyby mi žádnej z mrazáčků nevyšel a já musela pracovat a zase vydělat penízky...

janice_opice
24. kvě 2013

@lucavka mno akorát je to teda strašná raketa všechno to platit, fakt šílená!!

lucavka
24. kvě 2013

Jinak teď taky budu řešit kdo mi pomůže se synátorem až budu příští měsíc "zahryzávat" mimísky. Prvně měl manžel dovču, takže pohoda. Teď bude v tu dobu sám v práci navíc závěrečky ve škole takže mi vůbec nemůže pomoct. A babičky budou taky makat. Snad pomůžou tety...

jaka17
24. kvě 2013

@lucavka no, je to náročný s hlídáním, to já už neřeším, ale zas bych chtěla 😀

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice no ranec holka, fakt šílené kolik by za to nechtěli, kéž by u toho byl kromě ceny jistý i ten pozitivní konec 😖
což bude samozřejmě teď tvůj případ 😉

janice_opice
24. kvě 2013

@lucavka to znám, i když Kubovi už bude v červenci 12 tak se hlídá sám, hlavně by chtěl hlídat mimino říkal, brášku nebo sestřičku 😀 ale myslim, že by ho to hodně rychle přešlo 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 děkuju já jsem se sama se sebou dohodla, že to prostě ted vyjde!!!!!!!!! 😀 😲

martas14
24. kvě 2013

@ratatooy jo vidíš to mi vypadlo, no i tak co by za pár prášků a jehliček nechtěli darebáci 😉 ale když se zadaří jak tobě, tak člověk do sekundy neví, že ho to něco stálo, to je fakt

hhani
24. kvě 2013

ty jo holky dnes se náš pes chová nějak divně...pořád se na mě lepí,chce se mazlit a je mi v patách což normálně nedělá..je to spíš závislák na páníčkovi..jakoby mi dával něco najevo...tak snad pozitvního 😖

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice no výborný, takže už tomu nestojí nic v cestě, já už snad ty tvoje dvě // úplně vidím 😉

janice_opice
24. kvě 2013

@hhani no jasně to je dobrý znamení psíci na to mají čuch🙂 😉

jaka17
24. kvě 2013

@hhani No, taky jsem si všimla, že ty naše dvě mrchy za mnou furt lezou, ale brala jsem to tak, že si užívají, že jsem doma....no, každý dobrý signál se hodí...

martas14
24. kvě 2013

@lucavka ty se holka nezdáš, nejdřív dvojčátka, pak výhra ve sportce, pak šupem pro další.....není nad to když si někdo ten život umí naplánovat 😀 😀 v každém případě ti ve všech třech bodech fandím a držím palec 😉
já zatím plánuji, že výjde ten KET a pak nějaká dovolenčička u moříčka by se taky rozhodně šikla 😅

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 ty jo to teda vidíš pěkně daleko když začnu se stimulkou cca kolem 11.6. tak do konce června by mohl být ET aspon doufám, že bude..takže // vidím v červenci 😎 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 no vidíš dovolenčičku u moříčka mám v srpnu🙂 ale obávám se že dovolenou v Mexicu to nepřekoná - i když to bbyla jako hodně poznávací zápřah a tohle bude napůl válečka🙂 Letadlo by nemělo vadit ne?

jaka17
24. kvě 2013

@lucavka jo, tak z tohoto hlediska jsou ty naši mimísci po limitu pojišťovny fakt za všechny prachy.... 😖

janice_opice
24. kvě 2013

@jaka17
@hhani Já to na našem zvěřinci nepoznám,jelsti jsem nebo ne, všichni za mnou lezou totiž furt 😀 😀 😀 😀 tuhle sj em přišla z práce, jen jsem si tak na chvilku natáhla do polosedu na postel a hned jsem je tam měla všechny tři - 2 kočky a psa..ještě že ty andulky jsou v kleci a pes je furt přilepenej už ted kam se hnu páč je strašnej citovej závislák...

janice_opice
24. kvě 2013

@jaka17 mno však říkám, nás to tentokrát s tím vším vyjde na cca 70 tisíc..:/

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice to neva to je pořád na dohled 🙂 když ty začneš se stimulkou, tak já půjdu možná zrovna na KET, takže to spolu rozjedeme a přidáme se k té pozitivní vlně co na nás holky teď budou valit

hhani
24. kvě 2013

takhle tady u mě sedí a ted si ustlal...nechápu 🙂

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 jo no to je super a kdy to tak vypadá v půlce června na KET?

janice_opice
24. kvě 2013

@hhani jéééé ten je krásnej a jak skvěle čumííííí taky Vám sem přidám ty naše blbíky🙂

hhani
24. kvě 2013

@janice_opice 🙂... jen dávej alespon se na chvíli změní téma...

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice no tak teď jsi mě dostala, já Mexiko miluju a hned jak přestanu šetřit na všechny umělka, tak se pouštím do šetření na dovolenou tam 🙂 a kde jsi byla, co jsi viděla....polahoď mému ucho-oku 😀
a kam se chystáš v srpnu? S tím letadlem nevím, ale myslím, že by vadit nemělo v počátku ....já to vidím spíš autem do Itošky, protože kvůli malé bych ráda byla sjízdná rychle domů, kdyby něco....

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice jo jo zítra začínám lepit estrogen a KET říkali tak za šestnáct až osmnáct dní 😝

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 jéé to je na dlouho - projeli jsme asi 11 států a viděli toho mraky,ale už snad konečně dám fotky na rajče o víkendu tak sem pak hodím odkaz a můžeš se kochat bylo to opravdu krása fakt super nejlepší dovča,kterou jsem zažila nádherná příroda a lidi a památky a všechno...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru