IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
24. kvě 2013

Jen tak pro pobavení🙂)) není to tedy ted🙂

martas14
24. kvě 2013

@hhani no tak ten je přímo ňuchloidní, hned bych mu jednu vlepila a šimérkovala za uchem 😉

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 tak to budeš dřív, ale nevadí aspon mi řekneš, že // a mě to tak pozitivně naladí, že pak ty // taky vykouknou🙂

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice no to věřím, tam je dokonalý kde co 🙂 tak to nezapomeň určitě dát odkázek, hrozně ráda prohlížím fotky a když budou z Mexica tak si radši vezmu i kapesník na utírání slin 😀

hhani
24. kvě 2013

@janice_opice tak to je pecka..a ten chundeláč jak tam sedí a čučíí 😀...jsi si ho vůbec nevšímala tak je naštvanej 🙂

brsh
24. kvě 2013

@sasanka033 - jsem, většinou celý týden - jezdí domů jen na víkendy... poměrně na hlavu. Hlavně teď. Ale když se nic neděje, tak je to celkem v klidu 🙂
@janice_opice - to víš, že jo 😀 Jsme na tom všechny stejně, tak co bys nepřijela 😀
@hhani - já bydlím v Nuslích, ale teď jsem napečená u mamky na Proseku. Pomáhá mi s venčením toho mýho telete. Aby mě netahal na vodítku 🙂

lucavka
24. kvě 2013

😀. Krásný fotky. Holky to je divný, mě těhu hlídal akorád kocour. Pesani ty se mě normálně báli. Naše princeznička by si hlavu ukroutila aby se na mně nemusela ani podívat 😕

janice_opice
24. kvě 2013

@hhani chundeláč je momentálně ostříhanej a máš pravdu byl naprdlej🙂 😀 je snima sranda, hlavně pes, když se "kočkuje" s tim mladym kocourem černym--to je zvěř - včera už tot eda přeháněli, tak jsem na ně zařvala: Co děláte!!!!!!???!!! tak zahrabali oba na místě a rozprchli se každej na jinou stranu pod gauč a postel 😀 jsou to blázni

lucavka
24. kvě 2013

Jinak dovču bych brala hned 😵

hhani
24. kvě 2013

@janice_opice a oni si určitě řekli...at už je tady to mimi a my máme klid 😀

lucavka
24. kvě 2013

@janice_opice u nás to funguje tak, že když chci vynadat jednomu, tak by mě zbytek smečky sežral 😀. Dítě, kocour, čuba, agama (a šneci) jak jeden gang... 😀

sasanka033
24. kvě 2013

@brsh tak to jsi dobra, ja bych se ustejskala.

sasanka033
24. kvě 2013

@brsh ty jsi z nusli?🙂 ja z vrso🙂

hhani
24. kvě 2013

@brsh tak to jo..my bydlíme kousek za Prahou u Neratovic takže jsme v Letňanech skoro pořád 🙂

hhani
24. kvě 2013

ale víte co mě holky napadlo..co kdybychom dali nějaké setkavčo at už dopadneme jakkoli,ale sejít se někdy..co vy na to?

janice_opice
24. kvě 2013

@lucavka jo tak to máme dost podobný 😀 taky nám přerostlo všechno zvířectvo včetně kraba, andulek a rybiček (o dítěti vůbec nemluvim) přes hlavu 😀

brsh
24. kvě 2013

A takhle mě hlídá to moje telátko 😀 Akorát jsme přijeli z blázince z prochajdy, tak hned zalezl do postele (si asi myslí, že je toho jeho pelíšek 😀 )

jaka17
24. kvě 2013

@janice_opice jo, tak to ti závidím, mám od puberty alergii na kočky, a přitom je tak miluju... 😠 máme jen 2 feny a králíka....no a manžel je přes týden taky pracovně mimo republiku..proto chodím do práce...

sasanka033
24. kvě 2013

@brsh no a mamu mam na strizkove 😀

brsh
24. kvě 2013

@hhani jo, a kde? Já mám chatu v Mlékojedech 😀
@sasanka033 - no jo, co mi zbejvá. To víš, že pořád láteřim 🙂 Ale zase někdy si řikám: ať už je pryč 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@brsh U Litoměřic?

brsh
24. kvě 2013

@janice_opice Ale nééé, u Neratovic 🙂 Dyk jsme si to psaly, ale je fakt, že už je to dlouho a je nás tu hodně 🙂 Jen přejdu most a jsem na Spanilé jízdě 🙂

jaka17
24. kvě 2013

@brsh stafordíky miluju...před dvěma týdny mi na poli u vesnice vběhl pod auto bulteriér a když jsem ho šla odehnat, tak si nastoupil, sežral mi na zadním sedadle rohlíky pro celou rodinu a odmítl vystoupit...Páníček nikde, noc na krku, tak jsem ho vzala domů a pak putovala do útulku, protože zjevně naše čuby by si dala k večeři...
Ale na lidi byla báječná, měla jsem olízanou i hlavu... 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@jaka17 mno to má kamarádka a nemůže k nám nai na návštěvu páč má velkou alergii na kočičí chlupy

janice_opice
24. kvě 2013

@brsh a jooo vlastně já toho mám nějak tenhle týden moc a dneska všechno v práci tlačim na sílu nějak nemůžu a proto se taky vykecávám tady 😀

brsh
24. kvě 2013

@jaka17 😀 😀 😀 haha, tak to jsi mě pobavila teda. No tohle je stafbull, nejsou tak tvrdohlavý jako bulíci - řekla bych, že v lásce k lidem je žádný bull plemeno nepředčí. Ale jsem na něj samozřejmě ujetá, protože je to moje miminko 😀

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice to je vás teda plná postel plyšáčků 🙂

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 no takhel to tam dost často vypadá, ale s tim bude konec,jelsti bude mimino!!!! 😀 😀 😀

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice jasný hned jak najdu dvě, tak je posílám i k tobě 😉

hhani
24. kvě 2013

@brsh Korycany..nebo Veliká ves to je asi známější...ty jo jak je ten svět malý 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru