IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 no budu ti držet pěsti moc at se zadaří!!

brsh
24. kvě 2013

@hhani jasná věc, znám 🙂 No vidiš, to je kousek. Tak nakonec budeme chodit plavat s miminama do Nera 🙂 Já jsem stejně víc na chatě než doma 🙂

martas14
24. kvě 2013

já když to tak čtu holky, tak jsme s jedním psem úplní břídilové 😀 vy máte doma snad malé farmy, né? My máme bílého boxera a taky byl u nás jak mimi, dokud nepřišlo to dvounohé, které jí nejradši terorizuje, ale teď už jsou parťačky jak blázen

lucavka
24. kvě 2013

Naše čubina je kříženka. Máma pittbulka a táta husky. Je to 32 kilo svalů ale je zlatíčko. Jen sílu má jak býk 😀 . Kocour je z nich všech nejstarší. Pořizovala jsem si ho ještě s bývalým přítelem. Tehdy sem měla jenom jeho, takže pořádně rozmazlenej spratek jak říká manžel. Ale co má hromadu dalších "sourozenců" tak se dost sklidnil.
Jinak mě manžel dělá od devíti ráno do sedmi večer prakticky každý den. Je zástupce vedoucího prodejny a zároveň logistik a prodavač. Občas bych byla radši kdyby byl pár dní úplně pryč a pak pár dní doma, protože večer přijde utahanej což chápu a stejně nadělá "bordel" a musím ho nakrmit. Říkám si že kdyby měl na nás vždycky pár dní v kuse tak bysme si ho užili víc...

lucavka
24. kvě 2013

Jinak co se toho našeho "zvěřince" týče (včetně synátora) sem hrozně ráda jak se k sobě všichni chovají a mají se rádi. Sou spolu úžasný. 😀 . I když teda synátor rád psici "terorizuje", ale jí to evidentně nevadí a oba se baví 😵

janice_opice
24. kvě 2013

@lucavka a v jaké sféře dělá? Myslím jako potraviny, stavebniny, elektro..🙂

janice_opice
24. kvě 2013

Jo jinak se mě tu někdo ptal kam se jedeme v létě válet tak na Krétu🙂
hhani: jo a já jsem klidně pro nějakej srazík🙂

jaka17
24. kvě 2013

@lucavka no je fakt, že se na to , až odjede někdy těším, pak si uklidím a mám oraz...a za dva dny už se mi stýská ..takže si nezevšedníme..jen nevím, jak by to bylo s mimčem, to by museli pomáhat starší sourozenci....skoro by to mohla mít dcera jako vlastní, je jí 22.

hhani
24. kvě 2013

@janice_opice no,ale zatim nikdo jiný nijak nereagoval..tak se jim asi nechce ☹

brsh
24. kvě 2013

@lucavka - já mám chlapa taky pořád pryč a není to ončo. Jsem raději, když pracuje v Praze a přijde mi večer orvanej, než když je od pondělí do pátku pryř a přijede orvanej stejně 😀 tzn. v sobotu po něm nic nechtít a jen oprašovat, v neděli nějaká pidi aktivita.

@janice_opice - závidim, Krétu mám moc ráda 🙂 S tím letadlem - naše kamarádka žila několik let ve Francii (2 děti). Pokaždý přiletěla rodit sem a po měsíci letěla zpět. Nikdy se nic nestalo a vše bylo ok. Ale druhá kámoška, co dělá letušku, mluvila jednou se svojí o mnoho let starší kolegyní a ta jí říkala, že by si nikdy gravidní do letadla nesedla. Je to hroznej nápor na tělo. No pak si vyber, viď?! Já letos určitě nikam, jestli se zadaří. A pokud jo, tak autem do Slovinska, který je naprosto úžasný 😉

janice_opice
24. kvě 2013

@hhani já myslim, že jo jen ted jak všichni čekaj a stimulujou...🙂)) v létě by to bylo fajn se sejít

janice_opice
24. kvě 2013

@brsh mno mě včera doktorka řekla, že to nevadí, jen to nesmí být těsně po ET 😀 a to by mě ani nenapadlo🙂

brsh
24. kvě 2013

@janice_opice @hhani - jo, určitě. Teď má asi každá z nás úplně jiný myšlenky a taky nejsou holky online všechny 😉

lucavka
24. kvě 2013

@janice_opice - elektro - okey.

Srazík v létě? Podívat se jak se nám stimulační pupky mění v těhu bříška? To zní dobře pokud bych zrovna mohla tak bych dorazila.

janice_opice
24. kvě 2013

@lucavka cha konkurence🙂))))))))

janice_opice
24. kvě 2013

ježiš já se dneska tak těším domů --mám jít na koncertík, ale teda nevim, jsem nějaká unavená...

malinka_02
24. kvě 2013

@jaka17 ne ja chute zatim nemam to sem jen Jane chtela priblizit jak sem myslela slintani 😀

zimka
24. kvě 2013

Teda já byla vždycky prsatá, ale TEĎ!!! A to je teprve 2. den po KET. 🙂))

jaka17
24. kvě 2013

@malinka_02 slintání je fakt unikátní příznak těhu 😀

jaka17
24. kvě 2013

@hhani jo, já jsem pro sraz, pronajmeme si nějakou nekuřáckou kavárnu pro těhule 😀 😀 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@jaka17 ja to malince taky rikala😉

malinka_02
24. kvě 2013

Tak holky my zvire nemame v panelaku bych ho nechtela. Ja bydlim ve strasnicich 😀
Ja bych teda tehotna po te dobe co se snazime do letadla nevlezla!!

Jinak muzu vam rict ze sem ted ze vseho poprdena..mame jit dnes na food festival a ja hned ze je to mhd daleko a jestli nebude zima..no najednou je to jiny..
Picha me bricho a uz se bojim!!

malinka_02
24. kvě 2013

@jaka17 abyste vedeli tak sem si hlad a slineni vcera hledala v Priznacich a maji to holky 😀 😀 😀

meyryen
24. kvě 2013

@malinka_02 Tak to jsme sousedky, já v Záběhlicích 😀

jaka17
24. kvě 2013

@meyryen no, tak já mám rodiče na Zahraďňáku...bydlím u Říčan...

sasanka033
24. kvě 2013

@meyryen a ja ve vrsovicich🙂

jaka17
24. kvě 2013

@malinka_02 jo, já tomu věřím, jen jsem to zatím neslyšela od nikoho konkrétního, že by to měl... 😝

akdar5
24. kvě 2013

@brsh jééé, to je stafbul,ne? my máme dva stafordíky... 😉

brsh
24. kvě 2013

@akdar5 je 😉 a mas pejsky, fenky nebo par?

janice_opice
24. kvě 2013

tak zkoumám ty léky které neznám a mám je v protokolu a už vím co je to ten Polygynax - to jsou antibiotika do pipiny před zákrokem,aby tam nebyly žádný zárodky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru