IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice hmm tak to se někdo má Kréta musí být fajn, já teda holduji těm víc vyprahlejším, písečným destinacím, ale protože jsme se teď dva roky nikam nedostali, tak bych jela kamkoliv kde je slaná voda 😀 No uvidíme jak se budeme cítit po těch // 😉

malinka_02
25. kvě 2013

Holky tak vcera jsme sli s nasima vecer na festival jidla, zaclo prset tak jsme se presunuli do restaurace, ale.. Zaclo ve jakoby hrozne bodat v brise a dnes sem delala dalsi test a je slabsi.. :'(
Oba jsou mamatest ale vcerejsi byl starsi a dnes mam nejakou novou edici tak se utrsuju ze je to tim ale mam zas jen 2 tak sem zvedava jestli sezenu aspon zas tu novou aby se to dalo srovnavat..
Rikam si ze ovitrelle to nebude od toho sem 17 dni takze doufam ze to proste je miminko ale sem teda nervozni jako prase aby to nevzdalo ☹ Preci jen na 11 den 5 denni blasticky se mi zda slaby..Ach jo ted sou to vetsi nervy nez vcera..to tu uz jednou bylo..

malinka_02
25. kvě 2013
zimka
25. kvě 2013

@malinka_02 Neboj, to bude jenom testem. Bůhví jak starej dali do balení.... Drž se.

hhani
25. kvě 2013

@malinka_02 mám ty samé testy..dnes jsem 9DPO a mám úplně bílo..budou asi min citlivý a ten dušík je krásnej,neboj bude to dobrý..držim palce

kamisb
25. kvě 2013

@malinka_02 a kdy máš jít na krev? hlavně nepanikař ...musíme být pozitivní.
A jak píše @zimka, jsou to dva různé testy.

lucavka
25. kvě 2013

@malinka_02 - holka drž se. Hrozně ti přeju aby to nebylo jako v březnu u mě a nebylo to biochemický těhu ☹ . Zkus další test. Držím hrozně moc palečky. Já na tom byla stejně ale u tebe to snad dopadne jinak...

janice_opice
25. kvě 2013

@malinka_02 holka vydrž, já si fakt myslím, že ty testy z moče nejsou až tak určující.....kdy jdeš na krev??? to bude dobrý uvidíš!!!!! Zkus zase zítra, říká se že HCG stoupá každé dva dny, tak dneska mimís odpočívá a zítra se ti tam zase objeví!

malinka_02
25. kvě 2013

@zimka no prave ten vcerejsi je starej z minula s trvanlivosti do 05/2013 zatimco dnesni je nova serie do 11/2014..
@hhani no doufam ☹
@kamisb v utery.
@lucavka ja jsem uz jednou po ketu mela ducha a pak zmizel a myslela sem ze to je ovitrellem ale pokud by se to stalo znova tak by to taky mohlo byt necim jinym celou dobu..
@janice_opice na krav jdu v utery. No budu se modlit ale dnes uz ani nemam takovy hkad ☹

zimka
25. kvě 2013

@malinka_02 Do úterka neházej flintu do žita! A nesmutni, (rada za všechny prachy, co...) - ať mimko necítí smutek a nezabalí to. Odpočívat, poslouchat pozitivní hudbu... kdyby ti to šlo, tak se zkus na mimi naladit, představit si ho a zeptat se ho, co se děje.

kamisb
25. kvě 2013

@malinka_02: nezkoumat se a neztrácet naději !!! Drž se.
Moč může být různě naředěná, a zatím je ta hodnota nižší, tak nemusí být furt stejná.

jaka17
25. kvě 2013

@malinka_02 neboj, jednou tam byl, tak to ber, já jsem 10 den a mám úplně bílo a stejně doufám....

malinka_02
25. kvě 2013

@jaka17 no 11 den po 5 denni si myslim ze by meeli byt neco.. Drzim ti moc palecky!

martas14
25. kvě 2013

@malinka_02 taky si myslím, že to bude testem, že mají zas nějakou novější tvář, tudíž i citlivost, takže věř, hlaď bříško a úterý je za chvíli 😉

jaka17
25. kvě 2013

@malinka_02 díky, už se smiřuju s tím, že tam máme jednoho sněhuláčka, tak dostane šanci...holt to je život...všem ostatním přeju aby to vyšlo....

jaka17
25. kvě 2013

@hhani ahoj, tak už se nám to krátí, nás ani na krev nezvou, pokud test po 14 dnech nevyjde , tak je to uzavřený, máme to jen nahlásit sestrám... 😝

renca1978
25. kvě 2013

@malinka_02 cauky, na ty mammatesty si tady posledni dobou stezuje hodne holek..............zkus Pregnant 10, cena je stejna, hodne stesti.Vcera si mela krasnej test.............to se mi nejak nezda, fakt zkus jinej....

hhani
25. kvě 2013

@jaka17 ahoj..jj u nás je to podobné..mám zavolat výsledek a pak se domluvíme co dál...

hhani
25. kvě 2013

@renca1978 to jsem měla vědět tak jsem koupila jiný,kurňa..já se pořád spoléhala,že je NEJ....a na co si stěžují?

akdar5
25. kvě 2013

@brsh máme páreček Ares 9 let a Hetinka skoro rok .zrovna si tady vegetíme s tím starším a užíváme klidu,když tady není to mladší šídlo...:D

lucavka
25. kvě 2013

Ty stížnosti na mamatest sem taky dost slyšela. Je to na koníku celá diskuze o testování a různých testech. @malinka_02 opravdu bych si koupila i jiný druh testu. U prvního kluka sem měla asi 5 druhů testů abych si byla jistá. V tom březnu jsem měla asi 3 nebo 4. Zkus ten Pregnant 10 a nebo jestli ti není líto penízků tak asi nejvíc si holky chválí Clearblue.

renca1978
25. kvě 2013

@hhani ahojky Hani, na falesny vysledky, mockrat uz jsem o tom tady na konikovi cetla..pry jsou jiny nez driv..........ja osobne s nema zadnou zkusenost nemam, ja mela po celou dobu testy Pregnant 10............

hhani
25. kvě 2013

@renca1978 zase trochu více naděje..🙂 díky,určitě to vyzkoušime..

renca1978
25. kvě 2013

@hhani koukala si poradne?ja ho tam taky nemela hned, sla jsem ho nastvana vyhodit znovu se na nej podivala, ducha jsem mela rozhodne az po limitu...........

hhani
25. kvě 2013

@renca1978 Vim,že jsi to psala a mám ho proto ještě ted schovaný,kdyby náhodou 😀..já vim blbost

renca1978
25. kvě 2013

@hhani neni to blbost 😉

mispulina912
25. kvě 2013

@malinka_02 to je krásné at to sílí......

mispulina912
25. kvě 2013

@malinka_02 neboj to nic nebude... ale jak píší holky zkusila bych jiný testík ..... pevné nervíky a držím pěstičky......

brsh
25. kvě 2013

@malinka_02 Jenom se budu opakovat, Lauri - zkus jiný test a hlavně, zkus testovat i v jinou dobu. Nevím, komu to tam v dubnovkách vycházelo líp odpoledne... ale určitě není důvod k panice. Asi jsi někde venku, když nepíšeš a to je dobře. Sezením u netu ničemu nepomůžeš 😉

brsh
25. kvě 2013

@akdar5 Tak to chápu 😀 Lefty už má taky rád svůj klid. Jeho nej kámoš se jmenuje taky Ares 🙂 Je to cane corso.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru