IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
26. kvě 2013

@martas14 všechno má svůj čas a jestli to ted nemá vyjít tak to má určitě svůj důvod 🙂..a vyjde to příště 😉

jaka17
26. kvě 2013

@aranel6 Krááása.... 😀 tak hlavně i dál štěstíčko a zdravého mimíska..

jaka17
26. kvě 2013

@lucavka tak pokud se ten náš rozmrazí, jdem do toho co nejdřív, i když i teď si říkám, že třeba 14 den to tam bude...ale pochopitelně už jsem nahlodaná 😝 ...

jaka17
26. kvě 2013

@hhani já dnes netestovala, mám doma už jen jeden mamma a ten chci prubnout zítra ráno...ale myslím, že už by tam něco včera mělo být, to jsem měla jako ty 10, den po.ale naděje umírá poslední, neee 😎 tak vydržím a sama si zajdu ve čtvrtek na krev, než vysadím léky...

jaka17
26. kvě 2013

@malinka_02 Je dneska taky venku pěkně hnusně, proto ty deprese.a migrény...zítra to bude lepší a třeba tam bude zas //. testovala jsi dneska? 😕

janice_opice
26. kvě 2013

@aranel6 moooooc gratuju 😉

janice_opice
26. kvě 2013

@malinka_02 tak super vidis jak jsou ty testy zaludny

janice_opice
26. kvě 2013

A vsem ostatnim drzim moc pesti

aranel6
26. kvě 2013

@malinka_02 Co to je za test nevím-kamarádka si vždycky objedná pytel ovu-testů za pár kaček z Číny a přišlo ji s nima i pár těhu,tak mi jich 5 poslala 🙂. Jeden jsem dělala den před transferem-abych věděla jak mizí hcg z pregnylu-byla tam slaboučká čárka a druhý přišel na řadu dnes 🙂- a čárka na něm miminkovská 🙂

Ale o mama-testech jsem teď slyšela,že se hrozně zhoršili,že ukazují blbě. Tak mě kamarádka radila koupit pak kdyžtak nějakou jinou značku.

aranel6
26. kvě 2013

U nás se na krev nechodí-v papírech mám napsáno-28.5. udělat test, když pozitivní objednat se na 4.6 na UTZ,takže se v úterý snad budu moct objednat 🙂

akdar5
26. kvě 2013

@malinka_02 tak já dofám,že je ještě moc brzo,ale taky jsem četla,že někdo už třeba viděl ducha , tak jsem doufala i já....ale tak uvidíme 🙂

akdar5
26. kvě 2013

@martas14 děkuji 😉 tak přece to někdy musí vyjít,prostě musí.......díky za podporu. 😉

janice_opice
26. kvě 2013

Holky ja uz bych taky chtela,aby se zacalo konecne neco dit.

janice_opice
26. kvě 2013

@akdar5 vyjde uvidis!

akdar5
26. kvě 2013

@janice_opice všem to musí vyjít,ať jsme zdravé a spokojené 😉 děkuju 😉

lenkafel
26. kvě 2013

@lucavka si zase řikám, že takovej mega pupek snad nemůžu mít jen z prášků, vždyť já nic neoblíknu.... a podprsenku mám teď o číslo větší

lenkafel
26. kvě 2013

@malinka_02 snad ne, snad je to těhu, dneska jsme s manželem koukali na fotky z minulého víkendu, co jsme byli na svatbě a sám mi řikal, že tam mám takový těhu bříško, tak snad zítra od doktora uslyším pozitivní výsledek

brsh
26. kvě 2013

Tak já jsem nastydlá a mám zvýšenou teplotu, žáby. To bych se picla 😒 Tak si koupim stopro šťávy a nevím, co dál...

malinka_02
26. kvě 2013

@jaka17 jo jo a na mamatestu sotva duch a na rapiclear pekna carka takze mama se teda dost zkazili.. (doufam!)
@janice_opice no to teda..Neboj ted uz ti to utece a za chvili bude mimi!!
@brsh se divis kdyz snezi?? Zachumlej se a dej si ovoce, med a zazvor!

jaka17
26. kvě 2013

@malinka_02 já si koupila clearblue, ale ten má citlivost od 25 mmol a mammma od 10, tak nevím...nějak to dopadne... 😀

jaka17
26. kvě 2013

@brsh to je smůla...dej si teplou slepičí polívku s česnekem, tím mne vždycyky léčila babička a zabírá to, fakt.Jen je potřeba to fakt vařit aspoň hodinku a česnek dát vcelku a pak ještě nakonec, než se to dovaří utřený...

janice_opice
26. kvě 2013

@brsh to je mimnkovska teplota 😉zalezt a odpocivat a hodne pit.

coralin
26. kvě 2013

@lenkafel počkej do toho testu, nech se překvapit.. MS si nedostala? mě bolelo břicho a prsa jsem měla taky nalitý, ale ... každej to může mít jinak 🙂 😉

coralin
26. kvě 2013

@malinka_02 Držím palce..

coralin
26. kvě 2013

@brsh to máš jako na potvoru viď, když to člověk zrovna nejmíň potřebuje...

lenkafel
26. kvě 2013

@coralin nene ms nikde, no počkám, zítra se to dozvím, ono mi taky nic jiného nezbude, jinak prsa nalitý a břicho nafouklý a normálně mě před ms bolí a te´d nic, tak snad to bude dobré znamení

coralin
26. kvě 2013

@lenkafel to je určitě dobrý znamení.. mě to pak začalo pomaličku a modlila jsem se, aby se to nerozjelo a zůstalo tam alespoň jedno..takže když není ms, je to super a ostatní je k tomu docela v pohodě a dobrý znamení. Držím palce. Kolikátej máš pokus? nebo je to ket?

coralin
26. kvě 2013

@aranel6 já bych šla na test, i kdyby byl výsledek testu negativní. Může být negativní test a pak můžeš bejt těhotná.. kde je to u vás?

coralin
26. kvě 2013

Holky, já pořád nevím jak s tím ketem, jak se to blíží tak jsem čím dál nervóznější.....

lenkafel
26. kvě 2013

@coralin jsem po ketu, byla jsem 9.5., no snad to bude dobrý no, jako cítim se tak jinak, ale při množství všech hormonů a prášků asi nejde dost dobře poznat jestli je to tou chemií a nebo těhu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru