IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

visnu
26. kvě 2013

@janice_opice Ahoj, koukám, že do toho jdeme přibližně ve stejnou dobu. Měla bych začít se stimulací začátkem června. Euthyrox je na štítnou žlázu, že? Něco ti našli? Taky jsem ho chvíli brala.

visnu
26. kvě 2013

@brsh No jo, vím, jsem teď v jenom kole. Stále nějaké akce - výlety, besídky, spaní ve škole. V červnu už bude klídek. Ale myslím na vás pořád. 🙂 V jaké fázi jsi teď ty?

janice_opice
26. kvě 2013

@jaka17 já to vidím tak, že budeš držet palce ty mě, protože se ti tam ten mimouš určo zakousl ted🙂 ale kdyby náhodou ne(což nepředpokládám, tak červen je náš na plný čáře a budeme hlásit // 😉
@visnu no tak to bychom to měli tak o týden si myslím🙂 jo našli mi hodně vysokou hodnotu(snížená funkce ) štítný žlázy až mě to udivilo tedy a doktorka říkala, že i to bývá příčinou toho, že se nedaří....jak jsem psala---nechápu, že mi to nenašli už v březnu nebo v lednu:/// Jsem ráda, že sjem změnila CAR

@brsh no je to děs asi budu rozpíchaná na cimprcampr, ale když to vyjde tak to přece musím vydržet.......

jaka17
26. kvě 2013

@janice_opice díky, člověk má vždycky mít zadní vrátka, aby to tak neprožíval...a na něco se těšil...
@visnu koukám taky úča, to je nejlepší těhotnět o prázdninách...

janice_opice
26. kvě 2013

@jaka17 ba ba pravdu máš, jen si myslím, že pro tu,která už dítko doma má, je to něco maličko lehčí (i když jen o maličko) než pro holčiny,které nemají žádné dítko a nedaří se...vid?

jaka17
26. kvě 2013

@janice_opice jo jo, my už si to užily, proto je to vlastně jen takový bonus od života...ale byla bych v sedmým nebi jako každá...teď si uvědomuju, že to člověk bral tak samozřejmě....a na všechno spěchal...

brsh
26. kvě 2013

@janice_opice - máš tam proti mě navíc jen ten Agolutin (nač je?) a dalo se to zvládnout, i když musím říct, že už jsem se na konec stimulky těšila. Poslední den jsem injekce nechtěla ani vidět 🙂 Ale zvládneš to 🙂
@visnu - no všam my na tebe taky 🙂 Čekám na test, minulou sobotu jsem byla na ETu. Jen jedno vajíčko, naštěstí oplodněno 🙂

Holky, ve 168 je ta ženská, co čeká paterčata!

brsh
26. kvě 2013

Ještě doporučuju odkoukat Tep 24, co jde akorát na ČT24 - o neplodnosti, endometrioze atp. Pokud nestihnete, tak je to i na netu. Já to dneska pouštěla příteli, aby věděl, jak mi bylo při hormonální léčbě endošky 🙂 docela koukal, hehe

hhani
26. kvě 2013

@brsh akorát to skončilo,ale díky za tip 🙂..kouknu na net..

janice_opice
26. kvě 2013

@brsh Ägolutin je místo utrogestanu

brsh
26. kvě 2013

@janice_opice to je dost nefér, když si to musíš píchat a nemůžeš zavádět jako Utrouš 😒 No víš, proč to děláš a jakej bude výsledek 😉

janice_opice
26. kvě 2013

@brsh hele já jsem si ho zvolila sama....fakt..:D asi jsem blázen,ale jako placebo pro mě je každá změna dobrá

janice_opice
26. kvě 2013

@jaka17 úplně s tebou souhlas i když já toho svýho pubertáka mám taky přes IVF..ale brala jsem to, že mi to tenkrát vyšlo napoprvé taky celkem jako samozřejmost...

biolage
26. kvě 2013

@visnu kouka,ze to mame stejne. Taky jsem v utery dostala injekci a 4.6 budou prvni hormony. Tak snad to vsechno uspesne zvladnem ;)

jaka17
27. kvě 2013

Tak nevím, je tam něco, nebo mne šálí dušík???

brsh
27. kvě 2013

@jaka17 Jéééééééé, no je tam a sílí 🙂 NO vidíš 🙂 Tak ťukťuk a potichu gr........ 😉 Kdy jdeš na krev?

Já jedu do Iscare za chvíli, musím si pro recept na Clexane. Se mi tedy vůbec nechce do toho hnusnýho počasí ☹ Ale už aspoň nemám teplotu...

jaka17
27. kvě 2013

@brsh Tak je tam pozdravuj, snad to nezmizí... 😕 vyšel až po limitu, a bez brejlí jsem ho neviděla... 😀
a hlavně ať se objeví i u všech ostatních..
Na krev ani nevím, v pokynech je zavolat 14 den po testu, tak mi snad řeknou...

pa a dobře dojeď 😀

brsh
27. kvě 2013

@jaka17 No ještě jsem nevyrazila - čekám, až budou dospěláci v kanclech a děti ve školách, ať tam nejedu tři dny 😀 A Tobě dělala transfer přímo Jaržembovská? Je tam, o tom nemám pochyb tedy 😉

jaka17
27. kvě 2013

@brsh ne, chodila jsem k ní, ale přímo výkon mi dělala taková mladá s dlouhými vlasy a brejlema....jméno teď nevím...

hhani
27. kvě 2013

@jaka17 ...je tam 🙂..hlavně at se drží .. 🙂

brsh
27. kvě 2013

@jaka17 Tak to já taky ne, ani na stránkách není žádná mladá dlouhovlasá s brýlema 🙂 To je fuk - hlavně, že to je na dobrý cestě 😉

jaka17
27. kvě 2013

@brsh jo jo, kouknu se při kontrole, ale je tam teď nejvíc právě s Jaržembovskou, na prvním hovoru jsme byli u Hulverta a pak na operaci v září mne posílala do Podolí na G3 Musilová , byla jsem na odstranění velikého myomu, jinak nemělo mimi šanci,buď mne připravovali na to, že mi možná vezmou všecko a bude utrum, ale naštěstí se to povedlo a neskutečné přání, o kterém jsem se ani netroufala snít se moooožná 😕 stane....uffff 😀 😀 😀

jaka17
27. kvě 2013

@hhani díky moooc, samotná tomu nevěřím a přeju taky šťastnou ruku při testu.. 😅

zimka
27. kvě 2013

@jaka17 a já teda taky úča. 🙂 To máme asi z těch nervů... ☹

brsh
27. kvě 2013

@jaka17 Tak alespoň vidíš, že naděje umírá poslední - krásně Ti to zatím klape, tak jen tak dál 🙂 Já kam vlezu, tam mi něco najdou, tak už krom CARu nechodím raději nikam 🙂 Teď už se musím vypravit, ať se mě tam neleknou 😀

jaka17
27. kvě 2013

@brsh je dobrý, že to berem s humorem 😀 😀 😀 i když do smíchu nám leckdy není... 😅

jaka17
27. kvě 2013

@zimka no, mě se divěj, když to vidím, že chci ještě svoje 😵

kamisb
27. kvě 2013

dobré ráno, tak já začínám taky trochu panikařit, včera jsem začala lehce špinit, tak jsem zvědavá co se z toho vyvine :(
a to jsem teprve 9den po ET :( ale je to jen taový slabounký a jen světle hnědý (omlouvám se popis) 😠

kamisb
27. kvě 2013

@jaka17 - je tam dušík, tak jen ať sílí 🙂

janice_opice
27. kvě 2013

@jaka17 parada tak ten je tam jasnej.tak at sili!!!vypada to na pozitivni vlnu! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru