IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
27. kvě 2013

@kamisb to snad nic nebude, odpovídá to těm popisům, že naopak mimísek se zavrtává...a přitom můžeš špinit ...držím palce 😅

jaka17
27. kvě 2013

@janice_opice díky, potichoučku se pokouším to moc neprožívat...no červnovky budou taky bombáááá 😲

janice_opice
27. kvě 2013

@brsh je tam fakt hnusne my ted jedeme s muzem na stavebni urad na chatu a pak sup do prace a kolem 17 jedeme na skoleni do Vsetina tak to se moc tesim na tu cestu v tomhle pocasi po D1.

janice_opice
27. kvě 2013

@jaka17 doufam,ze se obcas zastavis nam fandit.Potrebujeme fanclub,ktery nas bude podporovat :D

kamisb
27. kvě 2013

@jaka17 - taky trochu v to doufám, ale prostě to hlodá no ☹ a to jsem si říkala, že bych chtěla vidět trochu zašpinění, jako že se zavrtává, jen jsem si myslela, že to bude o pár dní dřív ☹ jsme cvoci, co naděláme tohle čekání je náročný ...ale ještě že je nás tu takhle víc, mě to teda rozhodně mooooc pomáhá 🙂

janice_opice
27. kvě 2013

@kamisb je to tezky co? Ale dulezity je myslet pozitivne co nejvic to jde.Byla tu holcina,ktera normalne dostala mrchu silnou a predstav si je tehule😉ale je to fakt indiv. Kazda jsme jina.drzim ti moc pesti

jaka17
27. kvě 2013

@janice_opice jasně, je to lepší než detektivka...hlavně obdivuju ty dobrý konce...zatím si zakazuju přemýšlet... 😀

janice_opice
27. kvě 2013

@jaka17 to chapu,clovek se radsi drzi pri zemi.Detektivka je dobry prirovnani. Mne to osobne spis pripada jako Acta-X 😀

kamisb
27. kvě 2013

@janice_opice - jj já vím, ale 🙂 známe se ...utěšit jiný umíme, jen u sebe sama to jde hůř ...snažím se být pozitivní ..jen teď mám asi slabou chvilku ...snad to přejde ...děkuji

jaka17
27. kvě 2013

@kamisb dej si něco dobrýho na zub a udělej si radost.... 😀

janice_opice
27. kvě 2013

@kamisb myslim,ze ti tu rozumime uplne vsechny.Vsadim se ze tak to mame uplne vsechny.Preju ti at to vyjde !!!

lucavka
27. kvě 2013

Zdravím holky. Tak jedem se synátorem na návštěvu k tetě. Aspoň se rozptýlím při čekání na mrchu. Mám ještě do pátku brát utroš, tak sem zvědavá kdy dorazí. Doktorka říkala že může už ke konci braní utroše nebo hned po dobrání.

Hrozně moc gratuluju těhulkám!!!! Teda krásně se to tu chytá. Snad se my červnovky taky přidáme. 😀

hhani
27. kvě 2013

Tak jsem si holky pustila Tep24 ze včera co doporučila @brsh ,koukněte na to je to opravdu hodně zajímavé 😉

hhani
27. kvě 2013

@jaka17 děkuju 🙂..

zimka
27. kvě 2013

@janice_opice Doufám, že se na ní taky svezu! 🙂 Jinak přeju!!!

lenkafel
27. kvě 2013

@jaka17 gratuluji já měla taky dušíka asi jako vy ten 10den.....

jaka17
27. kvě 2013

@lenkafel super, díky všem tady jsem si udržela naději a doufám, že to všechny taky tak kladně nakopne 😀 i když vím, že jásat je předčasný

jaka17
27. kvě 2013

@lenkafel jo a co vlastně dneska, jaké nové zprávy??? 😵

lenkafel
27. kvě 2013

@jaka17 bohužel budou výsledky až po 13h a do té doby se asi zbláznim.....

jednalucka
27. kvě 2013

Ahoj holky, vůbec to nestíhám dočíst, jste strašně "ukecané" 😀 Byla jsem v pátek na kontrolním UTZ a pro neúspěch včera znovu a po přidaných dávkách mi narostlo pár dostatečně velkých folíků- doteď jsem se vůbec nebála a teď začínám.... Mám kolem těch 20mm jen 2 vlevo a 2 vpravo, pak jich tam pár zvětšených ještě mám- sice se mě dr snažil podpořit, ale stejně je mi z toho tak jako smutno.... Zítra nás čeká OPU, bojím se, bojím.. ne teda samotného zákroku, ale tak celkově.....holky, na co mám myslet? A prožívaly jste to taky tak?
A co nového? V práci máme blázinec, tak to nestihnu ani pročíst... .☹

jednalucka
27. kvě 2013

@lenkafel Až po 13h? Jejejeje, ale to už je jen 2,5h... moc moc TI to přeju!!!!!!!!!!!! 😉

lenkafel
27. kvě 2013

@jednalucka normálně jen 2,5,hodiny, ale v tomhle případě nekonečně dlouhé 2,5hodiny ☹ a výsledek pořád nejistý, ale pořád doufám, že to bude dobré a ty se neboj, bude to v pohodě.....myslet jak jinak než pozitivně 🙂 jako my všechny tady, nemůže to dopadnout jinak než dobře 🙂

coralin
27. kvě 2013

@visnu moc děkuju. Jsem ráda, že jsem ti pomohla. Budu muset začít, abych nebyla v takovým napětí. Bojím se, je to poslední možnost..... a blíží se to.... a jak to s tebou vůbec vypadá?

coralin
27. kvě 2013

@martas14 máme už poslední. Unavená jsem po metypredu.. jsem už rok na lékách, kvůli imunologii. takže z toho. Na ms mám nějakej noretisteron nebo jak se to jmenuje a mám pocit, že cítím tu únavu i po něm. Víno už nepiju vůbec, i když si dám třeba jen 2 skledničky, je mi pak děsně blbě v kombinaci s těma pilulema, takže už raději nic. Ty dvě jsou dobrý rozhodnutí, taky jsem do toho šla, je větší šance. A kam chodíš do caru? Chápu, že chceš mít všechny pro sebe... přijde mi to taky děsný, že by pak řekli, že se třeba málo vyvynuli a nevydržej rozmražení. Ta naše by měla, ale je to dvojková blastocyta..... tak snad....ale tohle naštěstí vůbec neřeším, spíš jen to, že nejsem v klidu..
Se sliznicí to bude taky zajímavý, protože sama od sebe ne ms.

coralin
27. kvě 2013

@hhani jj to máš🙂 držím pěsti ... tak ještě 4 dny, nebo budeš trochu prodlužovat?

coralin
27. kvě 2013

@janice_opice to bude dobrý, to zvládneš🙂 je to teda pro tělo dost záhul, ale co bysme pro miminko neudělaly🙂člověk se pak diví, že na to normálně nepřijou, že?? taky to někdy nechápu....

brsh
27. kvě 2013

@janice_opice - Tak hlavně opatrně, je to všechno podmáčený - fuj 😒

@jaka17 - už jsem zpět. Koukala jsem na fotky ze srazů rodičů a dětí, je to hezký 🙂 Tak tam snad jednou budeme viset na fotce (myslím tedy nás, co chodíme do Iscare) 😀 Ptala jsem se, jestli už nemůžu testit a prý mám fakt počkat...achjo, to nevydržim 😀

@kamisb - holčina z dubnovek špinila taky docela dost a šup, čeká mimino 🙂 Klídek, to může být fakt ze zavrtávání.

zimka
27. kvě 2013

@jaka17 a jakže jsi dlouho po KET?

jaka17
27. kvě 2013

@zimka já jsem 12 den po normálním ET, pětidenní kultivace, takže hoooodně pozdní dušík 😝 bojím bojím, jestli vydrží 🙄

jaka17
27. kvě 2013

@lenkafel vydrž,dnes jen samé dobré zprávy 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru