IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lenkafel
27. kvě 2013

@kamisb byla jsem u svého, trvá to, protože jsem byla v pátek a bohužel mladík, který jim vozí krev odjel asi půl hodiny před mým odběrem ☹ , takže proto budou výsledky až dneska

lenkafel
27. kvě 2013

@brsh ráno jsem s doktorem mluvila a řikal, že zavolá a když do 14h nezavolá, tak mu pak zavolám já

brsh
27. kvě 2013

@lenkafel aha 🙂 Ježíš, to je napínavý, co? 😀 Bude to v pohodě 😉

lenkafel
27. kvě 2013

@brsh napínavý až moc, já bych vždycky všechno chtěla vědět hned, takhle se buď zbytečně těším a nebo se zbytečně trápím 😒

baby1984
autor
27. kvě 2013

Ahoj kočky,tak jak to tu vypadá??Máme tu už pár těhulek co jsem koukala do tabulky tak snad se budou // rozrůstat 🙂.Já jdu až příští pondělí na kotrolu jestli je tam cysta stále a nebo už se uráčela zmizet.Tak hned jakmile přijedem dám vědět,ale už ted je jasný,že to ani do konce čarvna nestihnu 😒 takže budu donucena udělat novou diskuzi a to IVF Červenec-srpen 2013. 😀

hhani
27. kvě 2013

@coralin já myslim,že neni co prodlužovat v pátek budu volat do caru jak jsem dopadla ☹

hhani
27. kvě 2013

@baby1984 no pro nás od Apolináře až září 😒 ... se laborce nechce pracovat přes prazdniny..

hhani
27. kvě 2013

@lenkafel ty jooo...14.10. tak jaaak? 😕

lenkafel
27. kvě 2013

@hhani teď jsem mluvila se sestrou, doktor to má v ordinaci u sebe a má tam pacientku, tak mám zavolat po půl.... ☹

baby1984
autor
27. kvě 2013

@hhani no to mi ani neříkej,jako že se tohle může dít??Já chodím do Gnenetu tak doufám,že tam pracují pořád a ne jen kdy se jim to hodí.

hhani
27. kvě 2013

@lenkafel ..tohle ti tedy opravdu nezávidim ...člověk si řiká,že to snad dělají naschvál..

hhani
27. kvě 2013

@baby1984 tady to bohužel tak je..pracují všichni jen laborka ne..taky nechápu proč,ale je to tak.. 😒

kamisb
27. kvě 2013

@baby1984 - myslím, žedělají i přes leto jen je kratší doba. Aspoň teda IUI mi loni v létě dělali.

hhani
27. kvě 2013

no mělo by to být od půlky července do konce srpna..

jaka17
27. kvě 2013

@lenkafel no to si dělají srandu... 🙄

lenkafel
27. kvě 2013

tak čekání bylo stejně k ničemu.....prej v krvi nemám vůbec nic

kamisb
27. kvě 2013

@lenkafel - já myslela že máš pozitivní testy z domova? a není třeba ještě brzo? kdy jsi byla na ET

lenkafel
27. kvě 2013

@kamisb brzo není na ketu jsem byla 9.5., tak ten test taky nechápu, tak asi to způsobily ty hormony no, nebo já nevim

hhani
27. kvě 2013

@lenkafel cožeee,to je nějaký divný,ne??? A ty jsi zkoušela testit nebo jsi to nechala rovnou na krev?

lenkafel
27. kvě 2013

@hhani test jsem si doma dělala a byl tam hodně slabej dušík no,ale když nic není v krvi, tak je to špatný

brsh
27. kvě 2013

@lenkafel - to se mi taky nějak nezdá :-/ dneska jsi si dělala test?

hhani
27. kvě 2013

@lenkafel zkus si ještě testnout...

jaka17
27. kvě 2013

@lenkafel tak to je divný....co na to říct... 😔 krev brali v pátek???

lenkafel
27. kvě 2013

@brsh nedělala, podle caru mám testovat až teď ve čtvrtek, tak to ještě zkusim, ale už tomu nevěřím
@hhani zkusim to ve čtvrtek ještě

lenkafel
27. kvě 2013

@jaka17 jojo v pátek

jaka17
27. kvě 2013

@lenkafel tak to už třeba může být jinak... zkusila bych zítra ještě test a třeba znova krev, když se cítíš tak ,jak se cítíš...

kamisb
27. kvě 2013

@lenkafel - hm to je divný, tak počkej ještě normálně do CARu no. Ale je to divný a dy by jsi měla mít MS?

brsh
27. kvě 2013

@lenkafel - no to mě moc mrzí, že To je takhle - nějak se mi to nepozdává. Ještě bych počkala do toho čtvrtka. A pak klidně ještě krev, jak píše @jaka17 - třeba to taky v krvi není hned, resp před termínem testování. Já tedy nevím 😒

hhani
27. kvě 2013

@lenkafel jak řiká Bára třeba na tu krev bylo ještě brzy...

kamisb
27. kvě 2013

Dost se píše, že po KETu se to všechno objevuje dýl, tak třeba natom fakt něco bude.

lenkafel
27. kvě 2013

@kamisb ms měla být už někdy 20.5., takže mám nějakých 7dní zpoždění
@brsh počkám do čtvrtka, udělám si test a i tak chci jet do caru na ultrazvuk a krev, ať mám jistotu
@jaka17

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru