IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
28. kvě 2013

@jaka17 ja bych si to taky moc rada precetla prosim 😉

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani uz jen za ten tvuj pozitivni pristup si te miminko brzo vybere to viiimmmm 😉

hhani
28. kvě 2013

@janice_opice děkujuuuuu...to je hezkýýýý 🙂

hhani
28. kvě 2013

@jaka17 no nějak nevim co konkrétně máš na mysli...to s tim ohnostrojem?

brsh
28. kvě 2013

Tak to je určitě tenhle fotoblog - holky, to je hroznej úlet!!!! Já bych takhle dlouho asi nevydržela bojovat, před paní tedy klobouk dolů!!!

hhani
28. kvě 2013

@brsh tak to je pecka...ale nakonec se dočkali a o tom to je...musíme věřit a taky přijde ten správný čas a všichni si povezeme domu ten uzlíček ŠTĚSTÍ 🙂 🙂 🙂
..a vydržela by jsi věř mi ...

jaka17
28. kvě 2013

@janice_opice jasně, je to volně na koníkovi, určitě svědectví o velké trpělivosti a tom, že když neklesáte na mysli, štěstí sedne i na vola 😀 /pardon/

jaka17
28. kvě 2013

@hhani už jsi našla to správný, viď...dala jsem tam blbej odkaz asi

jaka17
28. kvě 2013

@brsh jo, dík, to je správně...

hhani
28. kvě 2013

@jaka17 jj Bára nám to sem hodila 🙂

malinka_02
28. kvě 2013

@aranel6 mrkni na moje 14 den po et treba mamatest je slaby.. A mas citlivost 10?

brsh
28. kvě 2013

@hhani No nevim, tohle už bych asi vzdala - takových let. Já už jsem teď v půlce stimulky stagnovala a brečela u každýho pigára 😀 Tedy nebrečela, ale když jsem začala píchat v 7 ráno Cetrotide, tak jsem byla už od šesti vzhůru a přemlouvala se k bodnutí 🙂

@jaka17 - byl to dobrej link, jen jsi se musela proštrachat do toho alba, kde to popisuje 😉 Díky za něj, inspirativní je to rozhodně!

hhani
28. kvě 2013

holky nevíte co stojí ten odběr krve na HCG když si ho budu platit sama?

brsh
28. kvě 2013

@hhani holky psaly něco kolem 190 Kč - tak to Tě nezruinuje 😀 a doufám, že mile překvapí 😉

Dobrou, holčiny - zítra jsem cd venku, tak nevím, jak se tu objevím. Páá

orin77
29. kvě 2013

Dobré ráno děvčata. Tak mi manžel včera koupil ty testy Dr. Max. Měli 2+1 zdarma. Dnes ráno kolem 2 hodiny jsem to prubla. Pravidelně se probouzím a chce se mi, tak jsem si říkala proč to rovnou nezkusit. Udělala jsem si zároveň 2 testy. Mammatest a ten Dr. Max. U Mammatestu se mi objevila jen taková šmouha, jakoby omylem u druhého Dr. Max se po minutě objevila zřetelnější čárka. 🙂 Tak jsem to zabalila a šla spát. Ráno jsem se opět na oba mrkla a už byly čárečky víceméně srovnatelné. Ale nevěřila bych tomu, jak můžou být 2 testy s garantovanou stejnou citlivostí tak rozdílné. Měly jste holky pravdu. Takže se v duchu trochu tetelím, ale na venek se bojím toho aby se ještě něco nepokazilo. Dnes budu volat na IVF clinic výsledek testu, tak uvidím co mi řeknou. Bohužel jsem v práci a nevyfotila jsem si testíky, abych je dala sem či do alba.

jaka17
29. kvě 2013

Ahoj všechny spolutrpitelky tady,
tak dnes budu volat do CARu, že mám //,přidala jsem dnes na profil tu ranní a pořád je poměřuju 😖 ale snad to všecko bude dobrý. určitě napíšu, co a jak, nikomu jinému než vám se s tím vším zatím moc nesvěřuju, vlastně to neví ani rodiče....jen manžel a děti...ale stejně nejlíp mne uklidníte vy, protože víte , o čem je řeč... 😀 😀 😝
@orin77 Super, jsem ráda, že to vychází stejně všem, já už mám jen Dr.Maxe...tak držím pěsti, kdy jdeš do CARu??

janinafox
29. kvě 2013

Ahoj holky,
všem co mají // moc moc moc gratuluji.

Já si budu muset ještě počkat, někdy během léta bude ket.... Teď se bohužel nezadařilo ☹

orin77
29. kvě 2013

@jaka17 Bezva, budu na Tebe myslet, ať to vše dobře dopadne. Budu čekat na zprávy. 🙂
No já tam budu dneska jen volat, tak uvidím co mi řeknou.

orin77
29. kvě 2013

@jaka17 Bezva testík, je vidět jak to den ode dne pěkně sílí. To bude pěkný bojovník. Je zakouslý a nepustí se 🙂

brsh
29. kvě 2013

Ahoj holky,
@orin77 - tak držím pěsti! Vidíš, že to bylo testem! 🙂
@jaka17 - budeš se objednávat na krev? 🙂
@janinafox - to mě moc mrzí ☹ říkala jsem si, že to asi nedopadlo, když nepíšeš.... Ale zase můžeš na KETík, to je paráda 😉 Příště to bude určitě na 1*

jaka17
29. kvě 2013

@janinafox škoda škoda, je to už definitivní??? 😢

orin77
29. kvě 2013

@janinafox To mě moc mrzí, asi si chce mimísek počkat až bude teploučko ☹

jaka17
29. kvě 2013

@orin77 já mám taky jen volat, napíšu, co mi řeknou, máme ráno v práci poradu, ale jsem v pokušení se na ní vyfláknout a jet kdyžtak na test. z krve...uvidím a napíšu, teď musím letět, jinak půjdu nečesaná a nemytá...

@brsh právě že nevím 😕 a nechci volat v 7 jak trubka 😀 😀

brsh
29. kvě 2013

@jaka17 Tak zavolej v osm 😉 Já budu taky volat 😉 😉 😉

jednalucka
29. kvě 2013

@janinafox 😖 Jani, držím palečky, aby to všechno v létě vyšlo.......... 😉

brsh
29. kvě 2013

Tak co, holky, mám se objednat na krev? 😉 Fotografka jsem zoufalá, tedy 😀

orin77
29. kvě 2013

@brsh No já tam vidím jasné //. Nebuď zoufalá. To je první poslíček dobrých zpráv a každým dnem se bude ozývat stále jasněji a zřetelněji 🙂

orin77
29. kvě 2013

@brsh Určitě se objednej

janinafox
29. kvě 2013

@orin77 teplomilné mimčo 🙂 vidíš, to je fakt 😀 to už budou zavádět dvě, tak snad bude větší šance...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru