IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
29. kvě 2013

@brsh jupíííí je tam, já ho vidím... 😅 musím jet, volat budu v 8

janinafox
29. kvě 2013

@jaka17 jj, definitivní... v úterý byl sice testík pozitivní, ale začala jsem špinit, tak nařídili ležet a že prý to může znamenat obojí... v pátek na testíku nic, v pondělí jsem byla na krvi, takže nic ☹

janinafox
29. kvě 2013

@brsh no, neměla jsem vůbec na nic náladu, teď už relativně dobrý... no ketík bude v létě a budou zavádět už 2, tak bude asi větší šance...

jinak mooooooc gratuluji ke // - to je super.... a jak ti je, všechno ok?

brsh
29. kvě 2013

Holky, děkuju, ale taky ještě není vyhráno. Zavolám a objednám se na krev. Doufám, že mě vezmou co nejdřív.

@janinafox - je mi to jasný ☹ Školí nás to tedy hrozně, jako by nestačilo, že musíme podstupovat IVF. Ale věř tomu, že když zavedete dva, tak to určitě vyjde. Vždyť víš, jak jsou na tom dubnovky, tam ty mimina sázej jak Baťa cvičky 😀
Jinak moc díky. Já včera večera bulela - na 99% jsem si myslela, že nic. Spadlo mi břicho, žádný prsa, prostě absolutně bez příznaků. Počkám si raději na krev, první utz, srdíčko, trimestr a porod 😀 😀 😀

janinafox
29. kvě 2013

@brsh a pak na první procházku s kočárkem, první bez kočárku, první den ve školce....... 😀 😀 😀
držím moc palečky, aby ti to potvrdili i z krve... jinak použiju slova mojí kamarádky - já bych ti tak moc přála aby ti bylo špatně (myšleno těhu nevolnosti).... jsme se u toho hrozně smály když mi tohle říkala... jsem jí na to odvětila že jí kdyby někdo slyšel (byl to telefonickej hovor) že by si myslel co mi to přeje hnusnýho.... ale tohle bylo fakt miloučký... 😀

orin77
29. kvě 2013

@janinafox jasně dvě jsou lepší jistota, budou se v říšku starat jeden o druhého. Nebude jim smutno 🙂 Uvidíš příště to bude perfektní od začátku až do konce

janinafox
29. kvě 2013

@orin77 moc děkuju..... no tak nebudeme troškařit, my prostě holt budeme mít dvě 😀 😀 to mi říká můj tatí od tý doby co jsem se vdala a změnila příjmení na Lišková (už je to víc jak 5 let) že se lišek v přírodě v jednom vrhu rodí víc.... 😀 jsme to pořád brali jako srandu, ale asi tatí netuší jak blízko je pravdě 😀 😀

brsh
29. kvě 2013

@janinafox 😀 no asi tak, hehe. Já doufám, že píchání Clexanu postačí a těhu nevolnosti se mi vyhnou, ale i kdyby ne, tak co 😀 Děkuju moc!

Teď jsem volala do Iscare a prý na krev nemám chodit, až v červnu na utz. Tak nevím, možná se nechám ďobnout u obvodní raději 🙂

janinafox
29. kvě 2013

@brsh 😀 dobrý viď...

nebo u tvýho doktora na gyndě? s tím že ti řekli že máš přijít až na utz a že bys to chtěla mít potvrzený.... nebo prostě věř testíku a užívej si to 😉 ale chápu tvé myšlenky, já bych to taky chtěla mít potvrzený ještě i takhle 😉

jaka17
29. kvě 2013

@brsh hele, já tomu taky nevěřím, obzvlášť v mým věku přes 45, ale budeme to muset nějak dát...v Iscare mi řekli, že na krev můžu mezi 8-18 , ale to jsem se zeptala, sami mi to nenabízeli...

@orin77 a co tobě???

brsh
29. kvě 2013

@janinafox - v CARu mě objednali rovnou na utz. Ale je to už příští týden, tak to snad nějak vydržim 😀
@jaka17 - tak já řekla, že mám pozitivní test a ona, že mám přijít na utz, že krev není nutná - že mi prej ta druhá čárka nezmízí 😀 Tak snad má pravdu. No dáš to, dáš - teď už to bude jen dobrý 😉

jaka17
29. kvě 2013

@brsh tak doufejme, že nezmizí, mám doma ještě plno testů, tak je užiju....dcera je snad ještě chvíli potřebovat nebude, tak by prošly 😀 😀 😀

hhani
29. kvě 2013

@brsh tak to urcitě ne..jen jsem přesně ten typ co platí všude kartou a v pěněžence ani na kafe 😀

coralin
29. kvě 2013

@hhani Držím pěsti i přes toho zamračenýho smajlíka. Takže sis dělala test?

jaka17
29. kvě 2013

@jaka17 jo a na UTz jdu 12.6. na manželovy narozky 😀

hhani
29. kvě 2013

@brsh ty joooo krásnýýý testík Baru tak at jen sílí,,hodně štěstíčka 🙂

coralin
29. kvě 2013

@visnu jj to je pravda. Knížky a filmy jsou fajn. Já budu vysazovat pilule a čekat na ms a 2 den jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, ale trochu jsem se uklidnila. Převčírem jsem využila toho, kdy pesinda spala a zacvičila jsem si taj ji a docela mě to pomohlo 🙂 Co čteš? Mně dneska čeká napsat jednu práci ☹ ale je to jen na tři stránky tak to snad bude hned.

janinafox
29. kvě 2013

@brsh tak aspoň tedy že ti řekli ten utz relativně brzo 😉

brsh
29. kvě 2013

@jaka17 - já musím dokoupit, byla jsem fakt přesvědčená, že nic, takže už mám jen jeden 🙂
@hhani -děkuju moc, Hani!!! Neboj, brzo budeme jezdit do toho Nera bazénu spolu 😒 Jinak u sebe taky věčně nemám ani floka, jen kartu 😀 klasika. Ale trpí tím i moje kamarádky 😀 😀

brsh
29. kvě 2013

@janinafox jdu už příští čvrtek, tak uvidíme 🙂

Holky, musím letět. Dneska mám pracák a návštěvu Kerska u babi a dědy - zdravím @kamisb 😉 Tak zatím, kočky a pěkně drbejte, ať mám co číst 😉

hhani
29. kvě 2013

@brsh tak konečně tady někdo prolomil tu zed neúspěchů....🙂..jen tak dál holky...

akdar5
29. kvě 2013

@brsh téda, tak to je paráda... 😉 tak hodně štěstí ,ať je vše tak jak má... 😉
já mám rozsudek zítra... 😒

hhani
29. kvě 2013

@akdar5 ..a testila jsi alespon jednou?..bude to dobrý neboj 🙂

akdar5
29. kvě 2013

jen 9 den, jinak se trochu bojím ☹ tak asi počkám až zítra na krev..

hhani
29. kvě 2013

@coralin jj,dělala bylo tam jen hezky bílo ☹ ...věřim,že 2.pokus bude úspěšnější a podaří se nám třeba i nějaké zamrazit..

hhani
29. kvě 2013

@akdar5 neboj..Barča to prolomila a ted už se to tady bude blýskat jen //.. 😉

coralin
29. kvě 2013

@hhani to mi moc mrzí.. drž se...druhej pokus bude určitě lepší..kdy do něj půjdete???

coralin
29. kvě 2013

@akdar5 hlavně se neboj.-) to bude dobrý

akdar5
29. kvě 2013

@hhani jenže já si myslím,že se to nepovedlo, tak si to jen nechci testem potvrdit...a zítra nemám na výběr.

akdar5
29. kvě 2013

@coralin to si v hlavě řikám celou dobu,ale tak známe to.... ale jinak děkuju za podporu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru