IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
21. čer 2013

@absti Si myslím, že to bude v pohodě a je zaděláno na pořádný miminko 😀

lucavka
21. čer 2013

@absti - já u první syna měla dušíka od pátého dne s krásně sílil. Teď u biochemického sem měla ducha taky až asi devátý den a pak od 13 slábnul aniž by z něj pak byla dálnice...

absti
21. čer 2013

@meyryen
děkuji mooooc 😵 😵 😵

absti
21. čer 2013

@lucavka
no já měla minule 7 den ducha... 8 den byl stejný a 9 už slábnul...ale všechny dušíci něběhly na testu až tak po 10 minutách a nešli ani moc vyfotit jak byly pidi.

trefulka
21. čer 2013

@brsh ET včera nebyl, mělo by k němu dojít snad zítra, tj. 5. den kultivace. Každé ráno to jsou strašné nervy, než zavolají aktuální stav. Při minulém pokusu nám taky zůstalo pouze 1 embryo, proto k ET došlo už 3. den kultivace a bohužel to nevyšlo.

trefulka
21. čer 2013

@janice_opice Držím palce, abys dneska konečně dostala termín OPU ;) A konečně přestala píchat ten cetrotide, taky jsem ho minule píchala a fakt byl dost nepříjemný, akorát, že já ho píchala jen 3 dny.

jaka17
21. čer 2013

@meyryen Diky, snad se je ště dočkám,blbý je,když už si děláš naději a docela dlouho a pak prd.
@absti kon ečně skvělý zprávy, tak ať sílí 😀

ninahlav
21. čer 2013

Tak smermio je výborný, krev v pohodě, tak ještě čekáme na tu blbou genetiku, ach jo ☹

malinka_02
21. čer 2013

@orin77 drzim palce!!A dekuju!
@absti super krasny!! Tak at dal sili!

malinka_02
21. čer 2013

@ninahlav genetika je na dlouho..

jaka17
21. čer 2013

@ninahlav Neboj, to uteče jak voda, dokud má človék co řešit, je to dobrý.Pak už nic neovlivníš a čekáš na ortel přirody a náhody, nebo jak to nazvat.. 😀

janice_opice
21. čer 2013

tak holky pěkný prd :(

pavlina1976
21. čer 2013

ahoj holky, tak hlásím, že na každý straně 6 vajuch, 6tý den a jsou velký mezi 11-13mm, což je prý super, rostou denně v ideálním případě 2mm, jedu dál dávky které mám v protokolu a v po utz a uvidíme jestli ještě den dva, nebo neeee. Takže v po bych se měla dozvědět termín opu 🙂 . akorát ten pitomej fraxiparin mi prý zůstane ještě dál a ten zrovna štípe jak čert 😒

meyryen
21. čer 2013

@janice_opice Jak to?

pavlina1976
21. čer 2013

@janice_opice haloooo Jani, tak co???? Moc na tebe od rána myslím 😉

janice_opice
21. čer 2013

@meyryen nenarostli folíci:( jsou tam furt jen asi tři

janice_opice
21. čer 2013

@pavlina1976 tak grratuluju 😀 to ej super jo a flaxiparin mám taky

janice_opice
21. čer 2013

@pavlina1976 prostě se jim nechtělo asi no:( takže nedorostly vůbec......takže jsme se dohodly s doktorkou, že mi to udělají za cenu nativu..takže ušetříme....🙂 když jich mám tak málo....

meyryen
21. čer 2013

@janice_opice To je škoda, že ostatní nedorostly. Bude OPU alespoň těch tří?

pavlina1976
21. čer 2013

@janice_opice Zlato, tři stačí 🙂 , hlavěn když se budou krásně ve zkumavce dělit! A jak jsou velký? A kdy tedy jdeš na opu? Já se z toho zblázním!!!! 😠

jaka17
21. čer 2013

@janice_opice hele, jeden bojovník po mamce stací, víš jak to méla brsh.A nebo můžeš mít vajec jak o Velikonocích a je to na prd.Dám se na modlení, kvúli jelítku snad i islám... 😀

pavlina1976
21. čer 2013

@janice_opice Dnes jsem se ptala sestřičky na co fraxiparin, myslela jsem si, že je to prevence proti embolce, že ředí krev, ale je to prý proto, aby to tam uvnitř bylo krásně prokrvený a aby se jim tam víc líbilo 😀

jaka17
21. čer 2013

@pavlina1976 Kooonecné jednoznačné ok...super 😀

pavlina1976
21. čer 2013

@jaka17 🙂 děkuju, jsi moc hodná.

lucavka
21. čer 2013

@janice_opice - určitě to bude dobrý 😉 . Když je pořádnej bojovník tak stačí jeden. Já už mám takovýho dva roky doma 😀

janice_opice
21. čer 2013

@meyryen
@lucavka
@pavlina1976
@jaka17 holky jste zlaté, proto jsem se rozhodla, že to zkusíme a nestopneme to. V pondělí je OPU tak uvidím..... a hlavně pokud by to nevyšlo, tak tím, že ted ušetříme tam v září bych do toho ještě jednou naposledy fakt šla🙂
S tím flaxiparinem mi to dneska přesně říkala sestřička taky🙂 Hele, byla jsem si v lékárně pro léky - ten Agolutin toje hustý - takovejch krabiček i ten flaxiparin hustýýýýý :DDDDDD stříkaček mraky no prostě hustýýýýý:DDDD
Doktorka je zlatá, že mi to takto nabídla za cenu nativu - fakt jsou tam zlatý a dnesk ajsem se děla v sesterně a byly u mě tři sestřičky a kecaly jsme a vše mi vsvětlily už si tam přijdu jako doma - a v pondělí jdu v 9 na OPU a budu tam sama 😀 hele dokonce se mě ptala doktorka, jelsti chci anestezii nebo ne jsem čuměla jako vrána

janice_opice
21. čer 2013

@lucavka tys měla jedno vajucho?

kamisb
21. čer 2013

@janice_opice -a to znamená co, že nedorostly, jak jsou velký ty 3?

janice_opice
21. čer 2013

@kamisb jeden má skoro 22, další dva maj kolem 18 Jinak jich mám na levé straně asi dalších dvacet,ale malinké

alba1
21. čer 2013

@janice_opice to vyjde...nemusíš jich mít mraky....jeden bojovník stačí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru