IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice dve vejce? s tvejma bolestma bricha pridej nulu🙂

sasanka033
12. čer 2013

tak jsem se ted rozbrecela mame do telefonu. uz to psychicky nedavam, jsem 7. den od ketu hatchujici blastocysty a nic mi neni a jsem uz na 99% presvedcena,ze to zas nevyslo. ja vim, jsem krava, ze to vzdavam, ale ja jsem strasne senzitivni a intuitivni a myslim si, ze bych to poznala. to fakt i minule jsem mela vic priznaku nez ted.

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 ale no tak, rozhodně nejsi kráva sakra!!! Je jasný, že to prožíváš, není to nic jednoduchýho.....hlavně,když se člověk sleduje pořád, že jo, protože mu to zkrátka nedá!!! Vydrž prťka fakt vydrž já jsem fakt při prvním neměla vůbec žádný příznaky kor ne takhle brzo!!!!!!!! Jdi si koupit něco dobrýho, opláchni si oči, koukni se na sluníčko, pohlad si bříško a řekni jitrnici,at tam pěkně zůstane!!!

brsh
12. čer 2013

@janice_opice . myslím, že to máme všechny dost obdobný. Oteklý z hormonů, bílý jak stěny (no co chtěj, když nesvítí půl roku slunce). My chodíme na Albertov, máme to všechny kousek. Jen já teď musím dojet od mamky z Proseka, ale zase nesmím pít,tak je to buřt 🙂
@sasanka033- ehe, takto ti nezávidim 😀 něco si vymysli - chřipka třeba?! 😉

Holky, jedu, pááááá a hezkej den a moc nežvaňte, kdo to má pak dočítat 😀

sasanka033
12. čer 2013

@brsh nojo, ale ja tam jet chci, odreagovat se, jedeme na vysocinu, je to tam krasny..🙂 tak pa🙂

orin77
12. čer 2013

@sasanka033 Neboj, určitě je to takový malý tichošlápek, který se ozve, když to budeš nejmíň čekat. Zatím se rozkoukává 🙂

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice no ja se asi rozervala jak jsem o tom zacla mluvit...jak to jde ven, tak se mi najednou zlomil hlas a uz to jelo. uz jsem zas ok. kurvadrat, nekdy je to fakt tezky.

sasanka033
12. čer 2013

@orin77 diky. a kdy ty jsi zacala tusit, ze se vam povedlo?🙂

orin77
12. čer 2013

@sasanka033 No já pár dní po ET ztratila veškeré příznaky, ta jsem si říkala, že je to asi konec. Tušit jsem začala až když jsem si udělala test a byl slabě pozitivní. Raději testuj až tak 13-14-tý den. 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 je to naprosto pochopitelný, myslím, že tomu tady rozumíme všechny...... jen to nevzdávej vnitřně!! 😉

sasanka033
12. čer 2013

@orin77 no ja nemam odvahu testovat vubec, tudle jsem tady nekomu psala, ze muj test bude az za 9 mesicu 😀 ne, vazne testovat nechci, az ten 14.den dle caru. ja jsem se malem po...kdyz jsem v dubnu po ET mela bilo 9.den.

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 to je rozumný pokud všechno klapne a dojde u mě na ET tak taky nebudu testovat dřív než podle CAR a nebo když přijde mrcha

janice_opice
12. čer 2013

teda mě ty vaječníky uplně přestaly bolet..tak nevím teda...

orin77
12. čer 2013

@janice_opice správný přístup 🙂

orin77
12. čer 2013

@sasanka033 jasně až příjde čas na testování tak se do toho pustit. Teď se jeď odreagovat pěkně mimo, zlepšíš si náladu, prokrvíš sliznici a zvýšíš pozitivní myšlení 😉

barakara
12. čer 2013

@akdar5 Dekuju. A kdy se ti OHSS projevilo?
Ja zatim musim zatukat jsem dva dny po OPU a jsem ok. Jen dnes teda trochu nafoukle bricho, coz muze byt ono, ale neboli me. Doktor rikal, ze se to muze projevit az po pozitivnim testu, ze prave hCG nakopava OHSS....

@visnu Tak jak kontrola dneska, doufam, ze vse je ok. Mas OPU v sobotu?
S tim oplodnenim IVF ja jsem myslela, ze dneska uz se to moc nedela a spis se praktikuje ICSI, ale embryolog nas presvedcil, ze je to lepsi kdyz sperma je dobre.

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice presne. bud ms a test, nebo cekacka do terminu testovani a pak test. a pak hura na krev nebo utz🙂
jani, to je jedine dobre, ze te prestaly bolet, bolest preci neni v poradku. zejtra uvidis, jak jsi slepice🙂

sasanka033
12. čer 2013

@barakara to je dobre, ze z vas netahaji penize. esli se to teda u vas hradi...? na ivf je super, ze se porad jeste da mluvit o evoluci - jen nejsilnejsi spermie oplodni vajicko. u ICSI tu spermii vybere clovek, takze tim ten prirozenej vyber vlastne kazi.

akdar5
12. čer 2013

@barakara já jsem teda trpěla hned po zákroku, břicho jsem měla teda pěkně nafouklý a na velkou jsem nemohla jít,takže s tím byly spojený i křeče....měla jsem teda asi 40 folikul a postupně jsem cítila tlak u kliční kosti,takže mi řekli,že to musím vydržet a hodně pít a když to přestalo řekli mi,že pak je možné,že právě po pozitivním testu přijde druhá vlna.Pozitivní test jsem měla a musím zaklepat,že už to tak hrozný nebylo....ale přežila jsem a to je důležitý 😉 tak ať tě to tolik nebolí a dobře to dopadne 🙂

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 neboj však příznaky už jsi slabé měla ty prsa a teď přišla už fáze útlumu, kdy je mimiš hryzlej a nepustí se, navíc pak jak se začne už normálně produkovat to hcg tak kolikrát nastoupí dost brutální bolesti hlavy, ještě budeš ráda vzpomínat na období bez příznaků 😉 já to teda tak měla 😅

jaka17
12. čer 2013

Ahoj vsechny ,přeju krásný den...
@orin77 huraaaaaa,to je skvela zprava 😀 😀 ja už zase nevypočítala prášky,tak jsem se preobjednala na zítra a doufam,ze tam bude taky 😕
@lolinek to dopadne,neboj ,doktor říkal, chovejte se co nejvíc normálně...to se lehce řekne'co?
@visnu no a tak to dobře dopadne se vším..
sasanice, prosím, nestresuj to mimco.... 😵 já byla v době po et na několika vyjezdních chlastačkách a toho,že mám před sebou birell si po třech pivech už nikdo nevšímal... 😀

martas14
12. čer 2013

@barakara taky to vidím holka pozitivně, jednak jste ušetřili penízky, které se budou hodit na mimčo a za druhé buď ráda, že manžel má ještě ukázkový spermiogram, což svědčí že je hodně happy a bez stresu 😀 😀

akdar5
12. čer 2013

@orin77 jééééééééééé, tak to je paráda... 😉 srdíčko 😉 krásná zpráva 😉 já jdu v úterý a už by tam taky mělo být 🙂

sasanka033
12. čer 2013

@martas14 diky, ale prave prsa me bolely uz od dne ketu, takze to je spis z utrose. bolely me i pri ET v dubnu, uz od OPU. to nebude z toho....no dneska je to spatny, je mi porad do place, jsem takova rozhozena jako pred ms. mimiiiii, bud taaaaam🙂
jak se mas ty?

barakara
12. čer 2013

@sasanka033 nehradi, mame to hrazene od pojistovny zalezi jen na nich jakou "lecbu" nam zvoli. Akorat nejaky leky si hradime a kdyz je to mimo plan tak je to pekelne drahy.
No takhle nam to vysvetloval, ze se jich nejspis oplodni min, ale zase je to prirozeny....
Jak se citis...tehotne?🙂

martas14
12. čer 2013

@orin77 tak to je super, že jsi byla na UTZ a viděla, že je vše ok a srdeční činnost už nastartovaná, to už jen chvíli a bude těhu průkajdáááááá 😉 😉

sasanka033
12. čer 2013

@jaka17 vidis, birell me nenapad 😀 mne moc nealko pivo nechutna 😀 no jet tam proste chci, je to tam naaaadherny, podle fotek. nechci se chovat jako blazen a lezet doma s nohama nahore. to neprospeje mimiku uz vubec, pac to budu totalne na budku🙂 takhle budu venku, v prirode (poleju se teda od hlavy k pate repelentem🙂)) ) a hlavne to cekani rychle utece.

sasanka033
12. čer 2013

@barakara no je to mozny, ze se oplodni min, ale je to proste prirozenej vyber, coz je super si myslim. my meli 4 vajicka, ale spatnej spg, tak nam doporucili 2 ICSI radeji. a oplodnila se vsechna! takze dve ivf, coz jsme meli radost.

sasanka033
12. čer 2013

@barakara no prave ze se tehotne necejtim ani trochu a uz vysiluju, rano jsem brecela mame do telefonu, mam na krajicku. stoji to za hovno, ty nervy sou desny, ale musime bojovat, co se da delat🙂

janice_opice
12. čer 2013

Jako vrchol tohle !!!!!!Před chvílí mi volala operátorka z Cetelemu s tím, že si mě našla v databázi a protože bydlím na Bělohorské ulici a volala mi proto, jestli neznám jinou klientku, která by na Bělohorské ulici údajně měla také bydlet že se jí nemůže dovolat a jestli bych jí předala kontakt?? To je snad legrace? Pracuji já pro Cetetlem nebo jsem pošťák?. to je vrchol.....Volat bývalému klientovi jen kvůli tomu, že se nemůžou dovolat jinému a zkoušet, jeslti ho dotyčný klient nezná??? velmi nevkusné a velmi obtěžující jednání. Co ochrana osobních údajů a jejich zneužití?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru