IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
12. čer 2013

@martas14 hele, aby si brokolice nezavolaly na linku bezpečí 😀 😀
@sasanka033 no já sjela chudáka pošťačku tak, že už k nám asi přestane chodit...
@orin77 no já to s tím strachem vidím taky tak, ale zase si můžeš jeden děs odškrtnout--ťuká mu to tam 😀 😀

martas14
12. čer 2013

@janice_opice tak teď seru magi v kostkách jak se u nás říká 😀 😀 😀 to nemá chybu s tím metrem, takže jsem úplně v klidu, protože to je jasnýýýýýý, když oni chudáci musí začínat od píkyyyyy 😀 😀 😀

martas14
12. čer 2013

@jaka17 no hele zatím mě tak bolej, že si asi zavolám na nějak linku brzo já 😀 😀 😀 ale to jsou prostě ty nezbedné brokolice, to by hodná tlačenka neudělala viď 😀

hhani
12. čer 2013

Ahoj holky..Vítám nově příchozí 🙂..Snažila jsem se dočíst,ale je toho tolik to se nedá..jste strašně užvaněný 😀 .. @janice_opice @brsh a @akdar holky jak na tom jste?

akdar5
12. čer 2013

@barakara taky to hrozný bylo,ale možná to i pomohlo k pozitivnímu výsledku - někdo to tu i psal.. 😉
tak nechci to zakřiknout,ale zatím držíme... 😉 už máme i první fotečku pidimidi miminka a v úterý by to mělo být i se srdíčkem,tak snad to dobře dopadne.
já třeba šla kvůli tomu OHSS na neschopenku a jsem na ní furt - což je docela otrava,protože vycházky teda nic moc 😒

akdar5
12. čer 2013

@hhani Ahojky ztracená paní... 😉 já to taky vůbec nestíhám číst , holky to tu slušně rozjíždějí - teda hlavně večer u sklenky vína...:D
my už máme první fotečku a v úterý jdeme na ult a to by mělo být i se srdíčkem,tak snad to dobře dopadne...

janice_opice
12. čer 2013

@martas14 :DDDDD no od píky no 😀
@akdar5 hele,ale to nebyla jen jedna sklenka,ale to už mám po srandě martaska už nemůže a já nejsem alkoholik 😀 abych lemtala sama 😀
@hhani ahoooooj Haníííííí - já jsem 5tý den stimulace a zítra jdu na UTZ tak uvidím co mi řeknou jak na tom jsem

Úplně mě přestaly bolet ty vajčníky tak snad tam pár folíků bude ..škyt...

janice_opice
12. čer 2013

@hhani a ty tedy srpenec?🙂

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice ja zmrzlinu nejim🙂 zrovna jsem ted na ceste z obeda tohle tema resila s klukama, ze muj strop jsou tak 2 misove rocne 😀

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 no tak si kup třeba jitrnici no ta taky pomáhá, každopádně budeš mít aspon pěkně promaštěnou hubku 😀

hhani
12. čer 2013

@akdar5 tak to moc gratuluju 🙂... Musela jsem naskočit do pracovního procesu tak už neni tolik času,ale snažim se sem alespon juknout 😉 ..Už se tolik těšim na to září,že si to nikdo neumí představit,ale to je ještě dlouhá doba... Určitě to bude v pohodě uvidíš,moc ti to přeju vlastně všem tady ... Zrovna opakují serial Zázraky života na,který jsem fakt nikdy nečučela a ted si hlídám každý díl a řikám si,že jednou to určitě taky dopadne 🙂

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice no to taky nezeru 😀 😀 este do tyhle skupiny patri ananas a houby, jinac zeru vsechno🙂 jo a sladky moc nemusim🙂 ja jsem po prvnim transferu jedla kinder vajicka, prislo mi to takovy hezyk symbolicky 😀

hhani
12. čer 2013

@janice_opice nzačátkem srpna se objednám a koncem bych měla začít stimulku už aby to začalo 🙂..A co ty už jedeš stimulku nebo jak dopadla ta genetika?

hhani
12. čer 2013

@janice_opice koukám,že jsi mi odpověděla nahoře..jsem to nějak přehlídla 😀

hhani
12. čer 2013

@janice_opice koukám,že se tady i pěkně bumbá podle toho co psala Ráďa @akdar ..jsem asi o hodně přišla 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 helee ty jsi strašně rozmazlená sasanice poslechni 😀 😀 😀 😀 já zase nemusim tlustý maso a hrachovou kaši :DD joooo chíííí já je taky jedla na kila - vždycky jsem je jakoby koupila Kubovi a půlku jsem jich sežrala,ale je fakt, že hlavně kvůli té hračce uvnitř 😀 😀 😀 Miluju Kinder Joyce s těma kuličkama🙂

janice_opice
12. čer 2013

@hhani hele Akdar5 tlačí mimískovský hormůnky na mozeček žádný chlastání čéééččče to jsou pomluvy akorát jednou jsme se tady s @martas14 rozšouply 😀 😀 😀
Hlavně si přes léto pořádně odpočina načerpej síly!!!!! 😉 😉 😉
JJ já čekám co zítra vypadne na UTZ a jestli půjdu na OPU a kdy.... 🙂

akdar5
12. čer 2013

@janice_opice tak já jsem chtěla být hodná a né tu naspat,že to pijete po flaškách...:D :D

akdar5
12. čer 2013

@hhani tak určitě to dobře dopadne 🙂 užiješ si dovču, pospíráš hodně energie a pozitivního myšlení a bude to raz dva.... 😉

janice_opice
12. čer 2013

@akdar5 😀 😀 😀 ted už néééééééééééééé ta je těhotná a já stimuluju 😀 ale hodná jsi to zasejc joooo
@jaka17 halooo to je tísnová linka?? Tady brokolice- prosím vás maminka nám hledá prdýlky a my nemáme čas na hloubení metra 😀

akdar5
12. čer 2013

@janice_opice ani už psát neumím 😀 no, bylo to jednou a všichni si to určitě pamatujeme... 😀 člověk by si dal hned taky,ale mě by položila i jedna sklenka vína,protože ho nepiju.....a to by se mi ta písmenka ještě víc motala než teď,když mi ty hormůnky tlačí na mozeček... 😀 😀 ježiš, to je dobrý 😀 to budu řikat doma mužíčkovi... 😀 😀

hhani
12. čer 2013

@janice_opice to mě mrzí,že jsem tady u toho nebyla,sakra.. :.-) Ty jo tak hlavně dej vědět..nekoukáš na ten serál Zázraky života?..Jsem si u toho na tebe vzpoměla ted při dvou dílech šla snad po 5 na ivf už uplně bez naděje a v dnešním díle jí to vyjde ..a Tobě taky věřim tomu 😉

hhani
12. čer 2013

Máme tu někoho z Brna a nebo nechystáte se tam někdo? http://www.forfertility.com/

hhani
12. čer 2013

@janice_opice Jani ty jsi si něco dala ,ne? 😀 😀 😀

janice_opice
12. čer 2013

@hhani 🙂 nekoukám a dneska to běží??? Kouknu na to ráda 🙂 🙂 🙂
Já jsem si ráno dala akorát Euthoryx, kolem 9 hodiny jsem si píchla 150 jednotek Gonalu a před chvílí kyselinu listovou - tak možná to je na mě silná trojkombinace 😀 😀 😀 Jo je fakt, že do toho piju i nějakej bylinkovej utrejch 😀
ale stejně si myslim, že to je sluníčkem a Vámi tady páč je tu prča 😀 😀 mě včera rozsekala @jaka17 😀 😀 😀

janice_opice
12. čer 2013

@akdar5 mnoo dyk je to pravda jsi hájená a nemůžeš za to 😀 😲 😀

janice_opice
12. čer 2013

@hhani @martas14 je z Brna

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice jsem rozmazlena, ponevadz mam doma chlapa, kerej me rozmazluje a tak to ma bejt🙂 ted se mi chce po obede desne spat, snad se nevzbudim na supermana s poslintanou klavesnici🙂

hhani
12. čer 2013

@janice_opice 😀 ještě,že to tady máme... Jj běží na prima love od 14.20hod..copak provedla @jaka17 ?

hhani
12. čer 2013

@janice_opice tak přemýšlim,že bychom tam zajeli,ale nevim jestli by se člověk dozvěděl i něco jiného než co víme..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru