IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
9. črc 2013

@petulak1988 tohle je hrozný, já měla 11 vajíček z toho 9 embrií.. 3 umřeli pak mi zbylo 6, 2 mi zavedli a ve finále nám zbyl jen 1 mrazáček, ale nevyšlo nám bohužel nic:(

coralin
9. črc 2013

@petulak1988 naději si dělej.. ta umírá přece až poslední a pokud nemáš mrchu tak je pořád šance 🙂

petulak1988
9. črc 2013

@coralin jj ja vim ale myslim si ze ji drzi utros tesnu jeste ve ctvrtek nez pujdu do centra tim clear blue a uvidime,.. jdu tam pro papiry na lazne

malinka_02
9. črc 2013

@brsh no prave jak sem nabirala postupne rok tech 12 kg tak vsichni mysli ze tloustnu ale uz sem to pto prave nemohla zaprit tak sem to sefovi primemu radsi rekla a uvidime..predne lidi mysli ze sem tak v 5!!
@janice_opice to vis ze bude! Ja plasila do krve protoze carka fakt moc nesilila..taky proto sem testila tak dlouho! Sem chtela videt dalnice!

janice_opice
9. črc 2013

@malinka_02 tak to jsme na tom stejně, taky budu testit a aspon bude památka!! na krev si skočím asi ten čtvrtek to bude 14. den tak to už by šlo ne?

malinka_02
9. črc 2013

@akdar5 drzim palce! Me od vcera taky boli hlava!
@petulak1988 mrzi me to..me vysel az 5 transfer kdy sem uz neverila ze se deti dockame..
@go moc me to mrzi ☹

petulak1988
9. črc 2013

@malinka_02 ja mela ted treti transfer... mame jeste dva hrazene pokusy tak to dame

malinka_02
9. črc 2013

@janice_opice u nas v caru se chodi na krev 14 den tak super!
@petulak1988 to vis ze date! Dovcu doporucuji my se pred timhle pokusem vratili z Rima 😉

Holky prijde vam todle normalni? Ja kvuli mocaku nemuzu ani do bazenu a vy tu provokujete!! Za me teda nejkrasnejsi more v Tabe v Egypte, z Recka Thassos a na jidlo a krasny Italie Cingue Terre v Toskansku!!! Pristi rok jedu ! Italie v srpnu!! 😀 😀 😀

janice_opice
9. črc 2013

@malinka_02 😀 😀 😀 😀

janice_opice
9. črc 2013

@malinka_02 nic si z toho nedělej já taky nemůžu do bazénu....no my příští rok asi nepojedeme protože bude asi furt probíjat rekonstrukce chaty....tak letos jedeme na chatu na týden a na týden do Šiklandu tak snad bude pěkný počasí aspon...

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice ja jsem dnes 13. Den a měla jsem dvě pětidenní...🙂

pidisek
9. črc 2013

@petulak1988 a jaky mas car? Možna by ti měli dat jinou stimulaci , ja měla 11 taky, po krátkém protokolu, a přežilo jich 5 tehdy pred 5ti lety jich bylo 20 a přežilo 15...a stejne to bylo naprd... Pry musí byt kvalitni embryo, je to na štěstí, ale možna bych šla po tom, at ti řeknou jaka byla kvalita vajíček

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek jojo blastule jsi měla🙂)) ty jsou rychlejší🙂

malinka_02
9. črc 2013

@janice_opice tak my uz na chate byli a budem jeste v srpnu ale to vis more je more 😀 ale ted si ho rada necham ujit..

brsh
9. črc 2013

@petulak1988 - ja bych fakt vydrzela, 12ty den muze byt videt opravdu prd
@coralin - nevim, moc me to nenadchlo. Trebs Rhodes ol town a Lindos, tj krasa; ale jinak me to nebavilo.... Jsou lepsi mista v Recku😉
@orin077 - Slovinsko je nejvetsi pecka!!! Piran je nadherna, my bydleli u more v Portorozi, ale pobrezi ma jen 48 km, projedete vsechny mestecka jak nic. A v horach jsme bydleli u Bledu, coz je nadherny jezero s ostruvkem. Byli jsme v Lublani, na Lipicanech, v Triglavu a Bohinji, na jeskynich....je tam toho milion a vsechno stoji za to. Tam se vratime jednou stpro 😉
@malinka_02 - aspon se vyhneme tem pohledzm: je tlusta nebo tehotna 😀 😀
@janice-opice - ja dneska pichla 65ty clexane - voser! 😀

pidisek
9. črc 2013

Holky ja jsem malem usnula ve frontě v tescu....to je hustý......

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek já jsem taky furt ospalá strašně
hubu si můžu roztrhnout

janice_opice
9. črc 2013

@brsh hele taky u toho máš tak tupý jehly??? U toho Fraxiparinu jsou strašně tupý jehly.. Vůbec tim nejde probodnout kůže

janice_opice
9. črc 2013

@malinka_02 já takyýýý navíc jsme byli v únoru v tom Mexicu tak budu čerpat z toho🙂))) at je zdravé miminko a vše ostatní až potom!!

brsh
9. črc 2013

@janice_opice neni to tak strasny. Semtam tupa je, ale vetsina ok. Kdyz je tupa, stoji to za to - pak picham treba na petkrat... A ledujes?? Ja furt. Nemuzes si je.nechat vymenit? Na fraxiparin nadavaji vsichni...zkus to. Mas to.na.cely tehu + sestinedeli?

brsh
9. črc 2013

@pidisek pecu kure v remosce a musela jsem.si naridit budik - spim furt 😀

janice_opice
9. črc 2013

@brsh oni jsou přímo součástí té injekce přímo tak nevím jak to vyměnit🙂) asi to vydržím, no leduju občas, ale ty tupý jehly toje fakt úplně debilní teda. Ještě vůbec netuším na jak dlouho, prý zatím jooo a až půjdu na UTZ tak mi řekne doktorka🙂)

akdar5
9. črc 2013

ahojky všem, tak naše kontrola dopadla v pořádku a už máme i průkaz....🙂 ptala jsem se doktora na ty moje částé bolesti hlavy a on mi řekl,že v žádném případě brufeny (což všichni víme),ale ani paralen!!!!!! nevím,jestli je to kvůli tomu,že jsme na začátku,ale předávám dál informace....🙂 takže mi doporučil acylpyrin 🙂 takže jsem možná zachráněná...:D

pidisek
9. črc 2013

Holky tak jsem dnes testla znovu jen tak... Ty čarky jsou jiný než včera... Dam vám sem fotku....

janice_opice
9. črc 2013

@akdar5 jééé grtuluju k průkazce--a kolikátý týden jedeš ted??? nemáš totiž po jménem to zobrazování, že čekáš miminko🙂)) a kolikátý týden🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek jak jako jiný??? hlavně netestuj odpoledne jako já..

pidisek
9. črc 2013
pidisek
9. črc 2013

Ja i včera testovala v pět odpoledne.... Ta kontrolní je silnější to me proste mate

akdar5
9. črc 2013

@janice_opice dle ult jsem 9 a 1 - jsme troškku pomalejší,tak snad to dotáhneme...🙂 jojo, řikala jsem,že to změním až po třetím měsíci...🙂

brsh
9. črc 2013

@janice_opice- myslim vymenit fraxiparin za clexane 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru