IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

visnu
30. kvě 2013

@margitam já beru Femobion - kyselina listová s dalšími vitamíny. Možná to bude něco podobného..?

visnu
30. kvě 2013

@margitam A samozřejmě tě vítám mezi námi! 🙂

hhani
30. kvě 2013

@margitam neboj..no ale to vypadá dobře..já mám zatim jen kyselinu listovou,ale tohle si taky pořídim na září..když to pomůže bude to super..fakt neni čeho se bát..já měla hrůzu z injekcí,že to do sebe nikdy nepíchnu a jednou jsem opravdu musela,protože nikdo nebyl poblíž a od té doby jsem to dávala jako nic..odběr vajíček je taky uplně v pohodě ani potom to neni vůbec bolestivý no a transfer je jako nic..ale potom začne to nejhorší na tom všem..ČEKÁNÍ..sama uvidíš,že to ostatní je proti tomuhle brnkačka..ty jo jsem se nějak rozepsala,ufff 😀

brsh
30. kvě 2013

@hhani - uvidíme, snad jo - jsem nohama na zemi. Ale nakoupila jsem testíky a bude čůrat každý ráno jak vo život až do utz 😀 Já se těším, že vypadnu na chatu. V Praze u mamky už mi hrabe. Je hodná a všechno ok, ale dvě ženský a pes v jednom bytě 2 kk - no už je toho dost :-P

@margitam - taky Tě vítám! 🙂 Bohužel s tímhle lékem nemám zkušenost, ale nějaká holčina určitě jo 😉

hhani
30. kvě 2013

@brsh tak to tě naprosto chápu 😀..jen hezky testuj a pak nám sem tu pěknou dálniční sadu dej at můžeme "závidět"..🙂 moc ti to přeju tak tfuj,tfuj,tfuj...... 😉

margitam
30. kvě 2013

@hhani jsi hodná......to čekání děsný je, já vím. Mně vyšly obě IUI.......ale obě byly zamklé těhu.....snad to při IVF vyjde.........chci si nechat prověřit geneticky i embrya před zavedením

martas14
30. kvě 2013

@akdar5 tak určitě na škodu vyloženě né, je to jen jedna z části pro sichr a když má těhotenství vyjít, tak určitě i bez utroše, zakouslí by měli být embrouši tak jak tak......toto by spíš mělo dělat jim pěknou peřinku na které se drží 😉

martas14
30. kvě 2013

@brsh jo jo taky už nespím dva roky, zvykej si 😀

martas14
30. kvě 2013

@jaka17 já když to po těch třech měsících vysadila, to bylo neskutečné bájo 😀 jsem ten poslední týden měla chuť odpočítávat a přelepovat ty samolepky ze skříně na skříň jak v Lucii postrach ulice 😀 😀

martas14
30. kvě 2013

@coralin taky ti moc přeji aby to tentokrát bylo na 100% pozitivní a bez problémů.....už je prostě čas i na tebe, věřím tomu...tak hodně sil a drž se holka, bojujeme ale určitě už to jde do jedničkového finále 😉

martas14
30. kvě 2013

@margitam taky vítám novou spolubojovničku ...takže dvakrát jsi viděla dvě // a pak z toho nic nebylo, to je taky hodně těžké ☹ tak snad teď když to pojistíš tím PGD tak to bude super bota a vyberou vám ty nejlepší borce 😉

amatyas
30. kvě 2013

Ahoj holky,
malinko tápu a hledám téma na ket zkušenosti.Tak nevím zda jsem správně třeba ano nebo mě prosím nasměrujte.
Mám syna po 1ivf vše hned prošlo na 🙂
Teď jsem ale už po třetí po ket a nevím.Hned první den jsem tak maličko pidi zabarvila a jsem nafouklá.
Synovi je 4.5 tak už si to moc nepamatuju jak to bylo po IVF bylo to horší po tolika hormonech a hned jsem cítila, že se zadařilo teď vůbec nevím,mám pocit ,že mi ty hormony chybí.Máme hodně mrázáčků tak mě čeká ještě několik pokusů než budu moct na nové IVF kterému více věřím.
Všem co bojujete moc držím palce sama 🙂

jednalucka
30. kvě 2013

Ahoj holky, vítám @margitam 🙂
Tak jsem byla dneska na ET, našeho jedinýho bojovníčka chválily i setřičky i pan doktor, tak mu snad budu sympatická a bude se chtít pořádně zahryznout 🙂 Tak i v CARu mi nalili optimismus do žil a věřím v // 🙂
Testík si mám dělat 16.6., už se těším 🙂 a říkala mi sestřička, že minulý týden se jim přihodilo, že měly maminky bílý testík (po 14ti dnech po ET) a krev měly pozitivní.... Tak jak psala @janice_opice hlavně neházet embryjko do žita....
a @brsh moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mispulina912
30. kvě 2013

@jednalucka přeji hodně štěstíčka ,já zítra jdu na uzv jak roste sliznice a snad příští tyden bude Ketík.....

. myslete na mě holky zlatý,mám docela strach................

jinak co jste těhulky tak hodně zdravíčka , ty co čekáte na testík tak at jsou dvě //.......

mispulina912
30. kvě 2013

@margitam i já tě tu vítám a neměj strach z celého IVF nejhorší je jen to čekání na ty vysněné dvě //......

sasanka033
30. kvě 2013

@martas14 ahoj, ctu to o tom utrosi - tohle treba o tom rika nas rezabek z apolinare, precti si tu predposledni otazku a odpoved...
http://www.porodnice.cz/poradna-MUDr.-Karel-Rez...
a co jsem vysledovala od holek, vsechny ze soukr. maji fakt utros celej prvni trimestr, u nas se to nedela.
no je to proste co car, to jinej nazor.

sasanka033
30. kvě 2013

@absti no ja jsem si proste o AH rekla a prijali to dobre, poradili se s embyrolozkou po telefonu, ta rekla ze po rozmrazeni uvidi, zda to bude mit smysl a kdyz ano, tak to udela. sami mi to nenabidli, ale je fakt, ze to pro ne asi neni uplne bezna procedura, kdyz to nemaj ani v ceniku 😀

mispulina912
30. kvě 2013

@sasanka033 ahoj díky za tuto zprávu zrovna na tohle jsem se zítra chtěla optat že bychom chtěli AH.....

sasanka033
30. kvě 2013

@margitam ahoj, jednak te vitam a pak - wow, vysla ti dve IUI? no tak to je skoro zazrak, skoda ze to nedopadlo:( jinak k inofolicu slysim jen samou chvalu, ja se na nej chystam v pripade, ze mi ted nevyjde ket a budu muset v zari zacit stimulovat na dalsi ivf - mam zvyseny fsh a tak trochu doufam, ze mi to pomuze, mela jsem jen malo vajicek.
tak ti drzim palce do boje🙂 za sebe musim rict, ze pro me bylo psychicky nejnarocnejsi to stimulovani, pac jsem se kvuli tomu vyssimu fsh straslive celou dobu bala, ze na OPU nebudou vajicka, nebo spatny..tak se mi pak hodne ulevilo a po transferu jsem byla relativne v klidu az do prvniho testovani🙂

sasanka033
30. kvě 2013

@mispulina912 urcite, zeptej, za to nic nedas. teda u vas mozna jo🙂) stoji to kolem 3.000 tipuju...

visnu
30. kvě 2013

@jednalucka jééé..sláva. 🙂 Přeji hodně štěstí, trpělivost a pevné nervy.

mispulina912
30. kvě 2013

@sasanka033 3500kč zítra dám vědět jak jsem dopadla....

sasanka033
30. kvě 2013

@mispulina912 jasne a drzim palce na zejtra!!! mas miit ket v nativu nebo se necim cpes?🙂

mispulina912
30. kvě 2013

@sasanka033 beru estrofem a aspirin a zítra uvidím co mi ještě přibude.... a ještě k tomu piju kontryhel čaj

brsh
30. kvě 2013

@hhani - děkuju, Ty jsi zlatíčko 🙂
@martas14 - já trpím nespavostí už asi 11 let - takovou, že málokdy vydržím spát celou noc. Vzbudim se a čumákuju třeba dvě hodiny 😀 Takže vím, o čem mluvíš - i když prcka nemám 😝

sasanka033
30. kvě 2013

@mispulina912 to si myslim, ze bys nemela...ten kontryhel, kdyz mas k tomu estrofem. radila ses o tom s nekym?

sasanka033
30. kvě 2013

@mispulina912 a aspirin??🙂
@brsh no to je sila s tou nespavosti, fuj, mne se to teda taky stava, ale tak jednou za mesic a vocumuju pak jen chvilku, nez se mi podari zabrat, do pul hodiny max. no a jinak huraaaa, carka sili, to je tak skvela zprava, kdyz jste davali dvoudenniho bojovnicka🙂 ten je silnej jako bejk🙂 akorat ted me napadlo, kdyby to byla holcicka... 😀 😀 😀

brsh
30. kvě 2013

@jednalucka - Děkuju moc a Tobě mooooc přeju, ať máš za 14 dní // jak blázen 😉

martas14
30. kvě 2013

@mispulina912 určitě budu držet palce, mě to samé čeká v sobotu 😉 tak tfuj tfuj ať nám roste slizna

brsh
30. kvě 2013

@sasanka033 Ty seš blbka 😀 žádnou krávu nečekám, hehe. Když to bude holčička, tak to bude........tadada, to už víme 😉 My jsme oba přesvědčení o tom, že budeme mít holku. I předtím, když jsme se začali bavit o miminku (takže někdy v pravěku), jsme byli vždycky přesvědčení o holčičce. Tak uvidíme. Teď hlavně to hcg, srdíčko atd 🙂 Btw: už je Ti líp? Já jsem dneska měla třikrát zatmění a kamarádka dokonce celej den proležela v posteli. Tlak asi fakt úplně na pikaču

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru