IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

orin77
10. čer 2013

@sasanka033 Ty příznaky jsou určitě hodně individuální. Já od 10-tého dne nemám na prsou příznaky co se týká bolesti, jen mám v poslední době bradavky citlivé na dotek. Možná záleží i na velikosti prsou, kdo ví. Spíš se mi začaly zdát děsivé sny 😒

zimka
10. čer 2013

@sasanka033 Naději máš, neboj! Co bys neměla. Jen to čekání je děs.

jaka17
10. čer 2013

@zimka no tak to by v tom byl čert, aby Věstonická Venuše nezabřezla..a nedonosila... 😀 😀 já mám tady prsa malý, ale stačí to i tak...u nás v Praze pro změnu leje jak z konve...
@sasanka033
myslím, že každej příznak, kterej potěší je dobrej.

zimka
10. čer 2013

@jaka17 Taky si říkám! 😀

aranel6
10. čer 2013

@jaka17 Ahojky mamko, tak jak válčíte. Mě pomalu začínají těhu nevolnosti-zatím teda nezvracím,ale pálí mě žáha a je mi blivno. Tak vždycky přemýšlím,zda to jídlo mám sníst nebo radši ne.
Jinak ty bolesti bříška jsou prý normálka-Dr. mě na ně zvlášť upozorňovala, že se nemám lekat.

orin77
10. čer 2013

Holky tak jsem to zakřikla. Nad fabrikou se nám teď zatmělo a je černo, jak o sabatu

sasanka033
10. čer 2013

@orin77
@zimka
@jaka17
no proste jsem tehotna a basta 😀

jaka17
10. čer 2013

@aranel6 jé, díky za podporu, já už to zas viděla černě, ještě jsem malinko zašpinila a měla jsem nerva jak blázen...
Já mám žaludek na vodě, hlavně po ránu, ale jídlo mi to spraví..takže žeru nonstop... 😀 kdyžtak to svedu na Prednison, po tom se prý přibírá 😀 😀
Bereš ještě nějaký léky??a vy ostatní holky s // taky ?? já Utroš 222 a Estrofem 222 , 1 prednison a anopyrin..zdá se mi to dost, ale dr. snad ví, co dělá...

zimka
10. čer 2013

@sasanka033 Právě, je to přesně tak. Ještě týden vydržet s testováním? 🙂

zimka
10. čer 2013

@jaka17 Já mám utroš 222 a Estrofem 111 (nespletlas to? 🙂 ) a pak už jen listovku. Ale nebyl to ET jen KET.

jaka17
10. čer 2013

@zimka jo, estrofem mi snížila...máš pravdu 😅

sasanka033
10. čer 2013

@zimka no minimalne. asi budu fakt testovat az 14.den, pokud neprijde ms.

jaka17
10. čer 2013

@sasanka033 tak to bude už dálnice, neboj...

coralin
10. čer 2013

@janice_opice já jsem chtěla taky na chatu, ale nedá se tam bejt.. neschopenku si vem, budeš unavená a alespoň si odpočineš... na druhou stranu, jestli tě moc v práci nestresujou.. tak bych tam i byla, abych nad tím tak nepřemejšlela. Na druhou stranu je fajn, že tě zabaví syn🙂 Jinak jsme dělali kousek od sebe...🙂

coralin
10. čer 2013

@zimka dík, přijde mi to naprosto hrozný, hlavně ty doplňovací cvičení .. nesnáším to🙂

aranel6
10. čer 2013

@sasanka033 moc držím pěstičky a to že nemáš příznaky to vůbec neřeš-hele já do 8.dne po ET vůbec nic-jasně prsa mě trochu bolela ze stran-jenže to bylo spíš z utroše-protože mě boleli už před transferem, pak najednou 8.den šílená bolest ve svalech a MS křeče-celý den jsem bulela a byla si naprosto jistá, že mrcha dorazí do večera a že je po nadějích, 9.den křeče slaběji pokračovaly a 10.tý den jak když utne-nic žádný příznak, pak znova MS křeče,ale už slabší v den kdy měla dorazit ofiko mrcha a pak cca kolem 13.tého dne po ET se mi modře zvýraznily žilky na prsou a 15. tý jsem se konečně odhodlala testovat a byly tam dvě

aranel6
10. čer 2013

@jaka17 Jo nechala mi všechny léky - prý až do konce 10.tého týdne-já doufala,že se aspoň toho prednisonu zbavím, ale prostě to vydržím.
Takže moje lékárna je teď Euthyrox 50 1-0-0(štítka); Prednisone 1/2-0-0, Utrogestan 2-0-2 a Clexane 0,2 injekce 1-0-0-a k tomu těhu vitamíny a hořčík s B6-prostě když si to ráno vyskládám na stůl tak leckterá důchodkyně hadr 😀

sasanka033
10. čer 2013

@aranel6 jezis, to je pribeh🙂 diky moc, tak snad je jeste brzy a neco na me prijde🙂
@coralin tak co? bylas na utz?

coralin
10. čer 2013

@martas14 tak to je dobrý.. proč já si myslela, že až v srpnu??? no a jak?? já jdu v pátek na transfer

coralin
10. čer 2013

@martas14 já v to moc věřím a doufám, že to tak bude🙂 🙂

coralin
10. čer 2013

@janice_opice sasanka033 ahoj holky, tak sliznice je 8,5 mm a na transfer jdu v pátek🙂 doufám, že se povede rozmrazení, je to 2 blastocyta.

aranel6
10. čer 2013

@martas14 - tak dnes hodně štěstíčka a ať se mrňouskům u mamky líbí

@sasanka33 - to víš že se nějaký ten příznáček objeví a bude jen tvůj 🙂 a když budeš testovat až 14.tý den tak už budou krásný čárušky jak červeným vínem malovaným

@janina_opice - tak jen tak dál-ať folíčky rostou a ve čtvrtek je tam pěkná úrodička

Jinak holky čekatelky na srdíčko - já myslela jak budu v klidu po srdíčku a byla jsem asi tam 2 dny-teď už zase začínám vyšilovat, co další UTZ ukáže-prostě ty obavy už prostě neskončí - budeme se strachovat pořád

aranel6
10. čer 2013

@coralin Tak budeme držet pěstičky a v pátek už budu brouček u maminky a z tebe bude další čekatelka na // 🙂

janice_opice
10. čer 2013

@coralin no právě, že poslední dobou je tady stresu až až a ráda si odpočinu, vždycky jsem jela na plný plyn,ale cítím, že potřebuju hodně spát a fakt si udělat čas sama na sebe a dodělat spoustu věcí doma - myslím jako papírově a tak uklidit externí disk a počítač a tak🙂 a taky musím vidět hodně filmů🙂)) a kdepak jsi dělala?

coralin
10. čer 2013

@aranel6 moc díky, těším se na něj, nebo na ní🙂 nejhorší bude to čekání... škoda, že je tak hnusně:(

zimka
10. čer 2013

@aranel6 Nestraš! Já zatím mám metu UTZ. A že pak už to bude v pohodě.... 😀

coralin
10. čer 2013

@janice_opice to se nedivím, takovou potřebu jsem měla na začátku roku, jak už byla dlouhá ta léčba a chodila jsem do práce tak jsem byla úplně hotová... no a teď už bych zase šla, ale nemá smysl rušit PN.

aranel6
10. čer 2013

@zimka no tak já se tě tam tři dny po UTZ se srdíčkem zeptám-jo? 😀
Ale třeba jsem fakt plašan jen já 🙂

brsh
10. čer 2013

@kamisb Tak paráda, to vám to vyjde s Hančou skoro stejně 🙂 Držím moc palce, ať můžeme lítat po Sadský s kočárama příští rok 🙂

janice_opice
10. čer 2013

@coralin tak silnici máš krásnou, tak super!!!!!!!!!! Moooc držím pěsti!!!!!! Já jsem taky moc zvědavá na čtvrtek,jeslti se mi tam tvoří nějací folíci, i když mám tak malou dávku GOnalu...jsem z otho trochu nervozní furt,ale doktorka asi ví co dělá... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru