IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
10. čer 2013

@brsh ahoooooooooooooooooooooooojjjj tak coooo? jak válčíš?

orin77
10. čer 2013

@aranel6 Holka nevyšiluj. Máš krásného mimíska, kterému bije srdce jako zvon. mimochodem úžasné oznámení pro babičku. Mysli pozitivně, vše je a bude v nejlepším pořádku. Stresováním bobíškovi moc nepomůžeš 🙂

aranel6
10. čer 2013

@janice_opice Mě sestřička poradila,ať vždycky když dojíždím perko, tak ať nastavím o 25-50 více,abych ho vypotřebovala celé,že tam je většinou trochu více Gonalu - tak jsem to dělala a folíky rostly ukázkově 🙂

aranel6
10. čer 2013

@orin77 Já to vím - snažím se být v klídku a furt si říkám,že když už mě je zle,tak je jasné že je miminko v pořádku a pěkně si tam dělá pohodlíčko, ale asi tím jak se ten druhý UTZ a první návštěva u mého gyndaře blíží tak nervíky trochu pracujou

brsh
10. čer 2013

@janice_opice Ahoj Jani, no já přijele dneska z baráku. U nás na zahradě je provizorní kemp, jsou tam karavany a bydlíme tam s vyplavenou famílií, takže celkem na hlavu 😀 Včera u nás padaly kroupy jak golfový míčky, chaty jsou pořád pod vodou, čerpadlo zapadlo do pole...no a tak furt dokola 🙂 Jinak mě bolí prsa a rostou, mám je takový plný a břicho velký...jináč nic. Čekám do 18/6 na utz. A co Ty, roste Ti pupík s folíkama??? Mně taky alkohol nechutnal po hormonech, ani nealko pivo jsem nedokázala vypít. A to jinak, hmm. MňamMńam 😀

zimka
10. čer 2013

@aranel6 😀

janice_opice
10. čer 2013

@aranel6 no mně asi nakonec zbyte ta 150 jednotek si myslím, tak taky můžu připíchávat, nicméně oni se u mě asi bojí OHSS, protože mně málo funguje pravej vaječník po těch operacích a srůstech a levej si asi dal z aúkol makat i za pravej 🙂 tak uvidíme, kdyžta si těch 25 připíchnu🙂 Děkuji za radu a ty bud v klidu, srdíčko má ten tvůj bobek úžasný ne?? tak ho nestresuj 😉 😉 😉 😉

janice_opice
10. čer 2013

@brsh no jako cítím obě dvě strany, ale pořád mám silnou mrchu tak to tak nějak beru, že to jako je s tou ms, i když to je blbost, zrovnas etu strachuju, že mám malou dávku Gonalu,ale doktorka asi ví co dělá, ale po tom minulým pokusu už mám strach, tak si asi tak připíchnu sem tam těch 25-50 :D. Uvidíme.... musím to vydržet do čtvrtka...
To je tedy pěkný a furt leje co?:(((((((( My jsme tu vybírali u nás na divizi prachy a před chvílí jsme byli s kolegou nakoupit všechno možný od lopat a smetáků po dezinfekční prostředky, prášky na praní , hajzlpapíry, dětský pleny, repelenty, sava a tak......

brsh
10. čer 2013

@janice_opice a kolik, že pícháš? Já měla 300 celou dobu a stejně to bylo málo 😀 no a hele. S tím připícháváním nevím, teda 😀 no jak myslíš... Jste hodný s tou pomocí, určitě to lidi ocení. U nás se nedá zatim nic dělat, tj největší problém, takže se čeká a to je hrůza s těma chlapama. Počkej, nahraju ti sem kroupy ze včera - to jsem ještě nikdy neviděla 😀

brsh
10. čer 2013

@mispulina912 @sasanka033 - holky, já byla v sobotu na ETu, do čt jsem cítila břicho a pak prd.......ani ň.........a další středa // 😀 Tak nepřemýšlejte a buďte v klidu, bude to dobrý!!!

zimka
10. čer 2013

Ufff tak teď jsem valila na záchod, že určitě přišla MS, ale byl to jen rozpatlanej utroš.

jaka17
10. čer 2013

@aranel6 tak díky za uklidnění, lékárnu tu asi mají s obměnama všechny...bohužel to taky vidím , že pokaždé se po nějaké překonané překážce objeví nová...někde jsem četla, že čekání je údělem ženy... 😝 😝
@coralin no sliznice krásná, tak to další snad taky....držíme pěsti...a v pátek je to tam 😀 😀
@brsh ahoj těhule, tak snad všecko dobrý 😅
@janice_opice hele po zabijačkovejch hodech se musí vždycky odpočívat....tláča chce svý...
@zimka neplaš, já si koukám do kalhot co 10 min...

sasanka033
10. čer 2013

@brsh diky. ja necejtim ani to bricho:/ jen ty prsa a to ale uz od dne ketu.

sasanka033
10. čer 2013

@coralin mne se rozmrazeni povedlo, takze tobe taky!🙂 drzim palce!

coralin
10. čer 2013

@janice_opice moc díky.. doufám, že bude vše v poho.. 🙂 to dej ve čtvrtek vědět, jak dopadneš. Musíš jí věřit, že ví🙂 My se pojedeme asi mrknou na chatu, protože v pátek už nebudeme moc, abychom skoukli, co dělá ta voda, a jestli se to zase nevylilo ze břehu, když tak prší...

coralin
10. čer 2013

@jaka17 @sasanka033 holky vy jste zlatý.. já doufám, že bude v pohodě...těšíme se. Teď jsem si zacvičila tajji, protože Duffy chrní a mám chvilku klidu

sasanka033
10. čer 2013

@coralin bude, dyt vis, jaky nervy jsem z toho mela ja a i nase zabrzdena blastocysta to rozmrazeni zvladla!🙂

coralin
10. čer 2013

@sasanka033 a jak se hezky uhnizďuje🙂 viď ?

aranel6
10. čer 2013

@janice_opice Dr. určitě ví co dělá a když občas připíchneš zbytek z perka,tak budou ve čtvrtek folíci jak bobulky vína, tak pak už jen dozrát a hurá na OPU 🙂

janice_opice
10. čer 2013

@brsh no to je to , že jsme každá jiná, já asi reaguju dobře právě kvůli tomu, že ten levej vaječník přebral funkci toho pravýho tak uvidíme,hlavně,aby tam něco bylo a bylo to zralý to je důležitý..🙂 JJ prdni sem kroupy, nějaké fotky jsem viděla,ale to byli jak křepelčí vajca
@coralin no snažím se,ale jak mě doktoři zklamali tak je to moc těžký🙂 ale jinej CAR lepší CAR 😀
my jsme naštěstí na chatě na kopci takže úplně v pohodě!!Máme chajdu na Křivoklátě 🙂
@jaka17 no já doufám, že se tam uhnízdí aspon jedna jitrnička🙂))))))

janice_opice
10. čer 2013

@aranel6 jojo a halvně oba ty vaječníky cítím, dokonce i ten pravý, takže se tam asi něco tvoří doufám🙂 🙂

coralin
10. čer 2013

@janice_opice tak to jsi kousek cca 25km od nás🙂

aranel6
10. čer 2013

@jaka17; @zimka - to jsem ráda,že plašánkujeme všechny - mimískové to s náma musí vydržet, že o ně máme a budeme mít strach už celý život 🙂

coralin
10. čer 2013

@janice_opice to je jasný, nedivím, se, ale důvěra je potřeba a nemůžeme všechny doktory házet do jednoho pytle. Já taky odešla z jednoho caru, protože jsem jim už přestala důvěřovat a nemohla jsem tam ani strčit nohu... no a jinde je to o úplně jiným přístupu a podpoře všech🙂 ale zase je fakt , že mi to tak jako tobě nepodělali....

aranel6
10. čer 2013

@janice_opice Já mám slabouška vlevo-vždycky začal konat tak jednou za 4 měsíce a při stimulce jsem ho taky cítila fest a nakonec udělal krásné 4 folíky, takže jak je cítíš takhle brzy tak rostou jak mají

janice_opice
10. čer 2013

@coralin už zaseee?? 😀 😀 😀 a kde jste vy?

janice_opice
10. čer 2013

@coralin pravdu máš, proto jsem těm doktorům dala ještě jednu šanci!!!!
@aranel6 no doufejme, že máš pravdu, protože oba vaječníky cítím docela fest takový kako tlačení a to si fakt nevybavuju, že by mě to takhle tlačilo třeba posledně🙂

sasanka033
10. čer 2013

@coralin nooooo, o tom nak nedava vedet🙂

martas14
10. čer 2013

@malinka_02 no hustý to je 😀 ale tak ona to už byla druhá svatba, takže jednou jsme si to už užili dost ve velkém o sto lidech a toto mělo taky něco do sebe, nemuseli jsme řešit šaty, vlasy, dary atd. atd. 😀 😀 😀
takže to znamená, že máš teď ještě zamrazeno na tři KETy, sedm embryí? a při KETu taky platí pravidlo, že musíš zavádět jen jedno abys nedošla o pokus? já myslela, že to je jen při ET...
já při prvním transféru, taky hrozně toužila po dvojčatech, ale to jsem ještě nevěděla co to vůbec je mít dítě 😀 i když i tak by se to zvládlo, protože ono to opravdu hrozně letí u těch dětí, ale spíš mě děsí co jsem pak o tom všechno slyšela ...ty jejich zdravotní komplikace ze začátku atd. to je pak opravdu těžké ....takže buď ráda za bojovníčka 😉

martas14
10. čer 2013

@coralin to teda netuším jak tě napadl srpen, ale tak ono se toho tu děje tolik, že člověku to občas splyne, to neva 😀 😀 takže transfér v pátek to je supééér, budu držet co mám 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru