IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
10. črc 2013

@aranel6 Tak jsm si ted dělala ten digitest znovu a je negativní takže je jasno:((((((((((((((((

malinka_02
10. črc 2013

@janice_opice vidis krasny!! Tak zbytecne nestresuj fakt!!

malinka_02
10. črc 2013

@janice_opice pockej pqr dni a nesil!! Hcg je jeste nizko.

sasanka033
10. črc 2013

@janice_opice zlato!!! co bys rekla ty kterekoliv z nas, kdyby se tahle situace odehravala nam? urcite bys nas podporovala, verila, drzela palce a nechtela, abychom to vzdavaly. sama vis, ze je na slzy jeste cas, vydrz to jeste chvili, nadeje tam evidentne je! ty testy sou proste posrany, krev je krev. posilam ti srdicko, strasne moc si ho zaslouzis a to ne ze soucitu, ale protoze TY jsi vzdycky, v jakymkoliv momente vsechny holky tady drzela. ted je cas ti to vratit!

aranel6
10. črc 2013

@janice_opice Budu dál držet pěstičky-nechce se mi tomu věřit že by se hodnota snížila tak rychle. Budu doufat,že zítřek přinese lepší zprávičky. Vím,že je to těžký - držet si naději,když to vypadá že je to v háji. Posílám pozitivní energii.

janice_opice
10. črc 2013

@sasanka033
@malinka_02 holky jste hodný, ale tenhle pocit už znám, vím, že je něco špatně a je to pryč...už se s tím musím prostě smířit. VOlala jsem ted do CAR a mám sice počkat na krev, ale je to prý divné...a já už to cítím, že se neco podělalo... ten digi taky ukazuje negativní...kdyby ak ta je aspon něde doušek, ale ne bílo..prostě to zase nevyšlo, už s tím stejně nic neudělám a fakt to cítím.....ten pocit dobře znám. do dvou dnů to dostanu...
Holky všem vám tu moc držím palce at se vám daří krásně a hezky těhotníte a vše je v pořádku!!!

pavlina1976
10. črc 2013

@janice_opice Janinko, co to je tohle? Já ti prostě nemůžu ani nic napsat....Jsem z toho úplně hotová 😢 😢 😢 . Taky mám blbej pocit, dnes mě vůbec nebolí břicho, ještě včera jsem byla přesvědčená, že to je dobrý a dnes mám taky náladu na nic a ještě tohle. Chtěla jsem testnout už zítra, ale vydržím to do po. Moc na tebe myslím a přeju ti moc aby se překvapení dobré konalo zítra 😔

malinka_02
10. črc 2013

@aranel6 ja furt mam pocit ze i ten paralen je v 1. Trimestru blby a bojim se..

akdar5
10. črc 2013

@malinka_02 jééé, tak to je mi hrozně líto...:( mě bolelo celý čelo a když jsem ležela bylo to dobrý ,ale sebemenší pohyb byl teda utrpení....můj doktor mi řekl,že paralen v žádném případě a řekl mi,že acylpyrin a tam je i napsáno,že se nesmí pouhé tři měsíce na konci těhotenství.....a musíš hodně pít,tak min. ty tři litry a moc nechodit na sluníčko, což jde asi těžko,když chodíš do práce...:( tak snad tě to brzo přejde...drž se.

lenkafel
10. črc 2013

@janice_opice Jani já vim, že se nám to snadno radí, ale opravdu zkus vydržet do výsledků krve, třeba tě to ještě mile překvapí.....po tom všem co jsi vydržela pro mimčo, se přece jen tak teď nevzdáš......zavrtej se do peřin a prospi se, třeba potom bude líp......myslim na tebe

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice :-* :-* :-*

aranel6
10. črc 2013

@malinka_02 Tak mě můj gynekolog acylpyrin výslovně zakázal, ale asi teda spíš proto že beru léky na ředění krve a tam je to kontraindikace, takže ten já v žádném případě nesmím
četla jsem i několik studii o paralenu a při krátkodobém užívání by miminku nijak škodit neměl-mě Dr. řekl, že třeba pokud bych měla horečky vyšší než 38,tak paralen uškodí méně než ta horečka

coralin
10. črc 2013

@petulak1988 u imuno záleží kam půjdeš.. v Podolí dělají testy u chlapa i u ženy.. zkoumají reakci bílejch krvinek ženy na spermie muže. Maličková, řeší jen ženu a bere krev, ale je skvělá... manžela pak posílala taky na spermiogram, ale jinam... když to bude dobrý a nic nenajdou, je to super, když ne, nasaděj ti prednison nebo jiný léky. Genetiku si už nepamatuju, to nám snad brali jen krev.. ještě to zkusím, jdu 18.7. na kontrolu do caru, tak uvidíme, je fakt, že by mi mohli napsat zprávu a na pojišťovně to pak můžu zkusit uhrát.

coralin
10. črc 2013

@janice_opice Jani, já už myslela, že jsi po testu z krve, tak to ještě počkej a nevzdávej to.. držím palce, ať je to v pohodě

petulak1988
10. črc 2013

@coralin jj super takz by mi akorat nasadili dalsi hormony kdyby neco a muzu do dalsiho IVF to je fajn

akdar5
10. črc 2013

@aranel6
@malinka_02 já bych řekla,že při teplotě je lepší ten parelen,ale když ta teplota není,tak bych zkusila ten acylpyrin...jak se v tom pak člověk má vyznat,když každý dr. řiká něco jiného... 😒

brsh
10. črc 2013

@janice_opice aranel to napsala presne mne z duse...vydrz do zitra, Jani. Moc na Tebe myslime.vsechny a drzime palce :-*

jaka17
10. črc 2013

@janice_opice ahoj, a´t je to jak chce, myslím na tebe a držím dál všechny palce, máme to těžký, holka, ale všechno se nějak ustojí... 😕 😕

barakara
10. črc 2013

@janice_opice Drzim moc moc palce! 😵

hhani
10. črc 2013

@janice_opice jani drz se...je to hrozny,ale uvidis zitra..nevzdavej to jeste!!!!! ☹

malinka_02
10. črc 2013

@akdar5 a co ti pomohlo? Me nepomaha lezet, pit nic 😠
@aranel6 no tak tyhle leky mam taky takze nic..

janice_opice
10. črc 2013

Holky děkuji za srdíčka jste moc zlaté, já celý den prořvala, mám teplotu a vodový výtok, takže mrcha je na cestě.. Srdíčka holky rozposílám at přinesou štestí aspon Vám
@jaka17 já ví, však ty to víš taky moc dobře, já jsem si jen po tolika letech a pokusech myslela, že jsem k tomu okýnku došla na trochu delší dobu...děkuju za podporu
@aranel6
@barakara
@coralin
@lenkafel děkuju holky, já vím, mám Kubu, milujícího manžela a jsme všichni zdraví, někdo nemá ani to a jsou na tom lidi mnohem hůř, ale fakt mě to vzalo, bolí to no,lae tak to je normální, dneska jsem byla v lékárně pro vitamíny a byla tam paní a měla tam holčičku v kočárku a ta se na mě tak smála a dělaly jsme na sebe KUKU a já se jí schovávala za kočár tak se smála úplně šíleně.....tak jsem pak vyšla ven a bulela zase, nevimm, prostě to bulení ze mě jde tak jako samo.
No tak poletíme k moři a konečně zhubnu. O víkendu se se sousedama strašně opiju...co mě mrzí, ženám nezbyl ten mrazáček.....zkusila bych ho po dovolený.......ale jít zase do dalšího IVF a pak tohle tak na to nemám sílu.... 🙄

janice_opice
10. črc 2013

@hhani každopádně mě mrzí, že jsem tě tak navnadila na tu dovču:((((((( zítra ti zavolám.... nebo napíšu bojim, že když s tebou budu mluvit tak se rozbulim, ještě nejsem v pohodě.. Furt hrdinka a hrdinka, ale asi to se mnou není tak dobrý...

janice_opice
10. črc 2013

Dneska dávaj na MGM film Vikingové..................

akdar5
10. črc 2013

@malinka_02 tak u mě je to asi trošku jiný,protože já jsem doma a fakt ležím,když mě bolí palice....zatím jsem si dávala studený na hlavu...

janice_opice
10. črc 2013
janice_opice
10. črc 2013

Holky nevíte jeslti ty léky na ředění krve - Fraxiparin neovlivní nějak výsledky krevních testů?

hhani
10. črc 2013

@janice_opice to vubec neres my alespon nakonec taky dame more misto moravy pekne jsi nas navnadila tak vyrazime 🙂 ...zitra klido jen pisni,nevolej vim jak ti musi byt,ale porad verim,ze krev bude dobra a jestli ne tak potom tam nahore nikdo neni,protoze by tohle vsechno nikdy nemohl dopustit,takovou nespravedlnost...zivot proste neni vubec fér :,-(

jaka17
10. črc 2013

@janice_opice No, ořvat se to musí...tomu jsem se taky nikdy nebránila, blbý je, když to člověk neumí zastavit ani na veřejnosti, ale já zatím pořád vidím naději...no a kdyby ne, na Krétě je nádherně, my byli loni...a srdíčko si nech, aspo\ń do zítřka... 😀

go
10. črc 2013

Krasny vecer holciny, docitam, ze nalada spatna, ale ja verim , ze zitrek prinese same krasne zpravi, hlavne pro Janicku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru