IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani já to chápu, nemusí to byt zrovna moře, ale spíš věřím tomu,kdy bude odpočinuté tělo i mysl ta to prostě musí vyjít 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani za chvili se oklepes, neboj....po tech bilejch testech je to chvili dost blby no, clovek se cejti hrozne, ale pak to preboli a dovolena je na to podle me idealni. my si taky planujeme na srpen, at uz ket vyjde nebo ne.

lenkafel
29. kvě 2013

@hhani nejhorší je, že když jsem loni byla na prvním ivf a hned se to povedlo, tak jsem si myslela, že se to povede i tentokrát, takže jsem si to naplánovala s kamarádkou, že budem pěkně těhotnět spolu a ona už má půl těhotenství za sebou a já jen smutně koukám, jak jí roste bříško.Samozřejmě jí to přeju a mám radost za ní, ale mrzí mě, že já pořád nic....je to pech no.....si pořád řikám, jak je to možný, takových vyšetření a léků a stejně nic ☹

hhani
29. kvě 2013

a tady jsem našla nějaké hodnocení mé pani doktorky ..to je hodně smutný http://www.toplekar.cz/lekari/1222662-blahova-k...

jaka17
29. kvě 2013

@sasanka033 jasně, právě proto aˇto tam napíše, každý si to pak může přebrat po svým....já před návštěvou CARu taky googlovala, ale pak jsem dala na bezprostřední zkušenost...

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 máš pravdu, jen i v tom CARu byly pak problémy s těma penězma - to mi psal nějakej ten financ takový mly, že jsem nestačila valit oči - jako nejen, že jsem řešila fakturaci mezi gyncentrem a \Iscare a furt a přišlo mi to tam už jako kusová výroba a sestra tam byla pěkně protivná ta jedna na lůžkovym a pak jsem tam měly s holkama ještě jeden takovej pěknej zážitek a tak nějak sjem cítila, že prostě musím znovu a jinam víš.....

hhani
29. kvě 2013

@lenkafel
@sasanka033
@janice_opice
já vim,že to tak je a jsem s tim smířená....prostě tomu věřim,že příště to vyjde 🙂...moc děkuju holky 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@jaka17
@sasanka033
JJ já jsem vlastně zjistila, že jsem v tom CAR zůstávala jen protože se povedlo u nich 1.IVF a i když sídlí jinde a jsou tam jiní doktoři tak jsem prostě měla pocit, že tam musím z nějak loajality zůstat i když jsem si nebyla jistá , že je to to správné tak ted jsem se rozhoupala a fakt si myslím, že jsem udělala dobře i když to třeba nevyjde - za to nemůžu vinit CAR,když vím, a budu mít pocit, že pro to všechno udělali, to je jasný

hhani
29. kvě 2013

mě prostě jen zaráží,že já jí dostala na celý cyklus a holky z našeho caru pomalu ani neví kdo to je...musim si prostě prosadit toho koho chci..

meyryen
29. kvě 2013

@janice_opice Jo přesně tak, vkládala jsem do toho obrovský nadějě. I Dr mi říkala, jak nám to pěkně šlape, že se jí to líbí víc než ten první pokus no a pak bác a je z toho prd....další tři měsíce čekat....

jaka17
29. kvě 2013

@janice_opice hele, je to hodně o pocitech a je jasný, že se v CUBE starají, mne tam poslal můj gynekolog se slovy, že v současnosti jsou nejlepší, ale my vloni ještě nebyli rozhodnutí na 100%, tak nám to pak bylo blbý tam jít znovu, když jsme to tehdy nepodstoupili...tak jsme šli jinam, ale ty tam určo otěhotníš a bude... 😀 😀 😀

lenkafel
29. kvě 2013

@hhani taky věřím, že jednou určitě ano

lenkafel
29. kvě 2013

ženský za jak dlouho se může po nepodařeném ketu znova na ket???Máte některá zkušenost???

janice_opice
29. kvě 2013

@meyryen to je přesný taky mi furt říkali jak je to krásný a tutu nunu a pak prd - holka to zvládneme!!! a tentokrát už to vyjde uvidíš!!!
@jaka17 no hele já mám prostě dobrej pocit a takovej pocit jako, že si váží klientů a není to jen o prašulích- to mi vadilo hodně v Iscare, že jsem složila prachy a oni mě furt kontrolovali, jeslti mám zaplaceno - kdybych s sebou neměla potvrzení o zaplacení tak jsem měla pocit, že mě z toho sálu pošlou pryč:( jako,když to zkontrolují jednou tak to chápu, ale při příchodu na OPU na lůžkový mě kontrolovala sestra znovu a pak i při příchodu na ET znovu- tak jako to mě dost uráželo ještě navíc,když jsem samoplátkyně a zapaltila jsem to s předstihem a v pohodě

aranel6
29. kvě 2013

@janice_opice Jak jsi se ptala na ten jód, tak jód můžeš normálně - u snížený funkce (taky ji mám) ani nemusíš v těhu vitamíny bez jodu, prostě euthyrox a žádný problém 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@aranel6 děkuju moc tak já jdu hned pro uzenýho pstruha do lednice 😀 😀 😀 😀 Euthyrox taky beru právěě🙂

janice_opice
29. kvě 2013

Holky a fakt nemáte někde nějaká tip na gyndaře v Praze? at nejdu naslepo 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@lenkafel kety nejsou omezeny, muzes jit hned dalsi cyklus, pokud bude na utz vsechno v poradku.

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani ale je tam negativni hodnoceni jednoho pacienta a dalsi jsou ok, ne? nebo jsem to nejak blbe precetla?

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice no vidis a my se dneska rano v caru smaly s doktorkou i sestrickou, ze nebudu za AH platit, pac nejsou schopny schvalit cenik🙂 plus mi zapomneli nauctovat zamrazeni embrya a PK je tam taky zdarma, proste bude to potrebujes nebo ne🙂 takze treba z hlediska financi mi to prijde uplne legracni a ty se musis s iscare hadat, hnus.

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani zkusila jsi tu dada074? fakt myslim, ze o blahovy neco psala, ale mozna se pletu. no je ale divny, ze jsi ji mela na vsechno, pac se tam ty doktori stridaji.

lenkafel
29. kvě 2013

@sasanka033 aha, tak to je dobrý, nechci moc dlouho čekat

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 no přesně já to ted počítala a tady ušetřím tak asi zhruba 15.000 a to je hergot rozdíl

lucavka
29. kvě 2013

Ahojky, snažím se vás trochu dočíst. Sem měla teď dost práce.
@brsh - gratuluju 🙂

Tak dnes první den stimulace 😀. Snad všechno klapne

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 ne to máš pravdu,ale ten se ve spoustě věcech shoduje s mými pocity..
Holky já prostě potřebuju aby v tomhle na mě byla ta doktorka milá a já se jí nebála na cokoli zeptat..Jednou jsem se Bláhový zeptala už nevim na co,něco ohledně injekcí a ona mi řekla:"tak tohle si snad řešte se sestrou"a proto nevim vlastně vůbec nic..protože už jsem se nikdy raději na nic neptala 😒

sasanka033
29. kvě 2013

@lenkafel no ja treba na ket jit nemohla hned po ivf, pac jsem mela rozhozenej cyklus - cysta, sptna slilznice a zadnej folik. tak me ted dalsi cyklus na ket stimulujou. ale jde to proste hned, pokdu to bude v nativu tak tim lip.

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani tak je to krava a to bych ji vyrvala!!! ty voe!! no jak rikam. ja si proste uz hlidam, ke komu me objednavaji a tim jsem to vyresila. jdi k jirsovy, ta je uzasna a je tam docela hodne.

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 u mě ne,byla na všechno..UTZ,OPU i ET vždy jen ona..jj psala jsem ji,ale zatim neodepsala,ale ted mi psala ještě jedna holčina..a taky nic moc dobrýho...

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice no to je kurwa rozdil🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@hhani tak to se na ní vyprdni, musíme doktorům věřit a mít pocit, že je zajímáme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru