IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 hele v rámci zachování tady toho diskuzního tématu ti na to snad ani neodpovím 😀 😀 😀 😀 😀 tak jinak a jaký jsi dneska měla den? 😀

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 no proto piju to červený, aby se mrcha ráno dostavila v plný parádě přeci a já mohla v sobotu začít s Gonalem 😀

janice_opice
6. čer 2013

@brsh já taky, zkusím mu zítra zavolat a všechno mu to vylíčit a uvidíme 🙂

jaka17
6. čer 2013

@janice_opice neber to vážně, na Krétu poletíte už 2v 1...to bude super

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 však jo, moc se na to těším, tam budu jen odpočívat a rozmazlovat mimíska...doufám 🙂

martas14
6. čer 2013

@janice_opice jen maluj holka, já jsem na naivní surealistické umění jak dělaná 😀
samozřejmě že doporučeně a urychleně, bo by to u vás v Praze mohli ještě zaměnit nebo s tím nějaký potrhlý pošťák jezdit dva dny v autě 😀 😀

jaka17
6. čer 2013

@janice_opice tak děvčata, dám uitroš a jdu do hajan, závidím vám to vínečko..tak ať se mrcha rozjede a zítra navi 🙄

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 😀 😀 no až uvidíš moje malířské umění tak to budeš teprve koukat!!! Když jsme hráli activity tak každej užasl nad mou kresbou ----kreslím jako můj syn ve školce 😀 ale zase na druhou stranu to každej poznal- sice dle indicií,které tam vůbec nebyly, ale přece se nebudu schazovat 😀 😀 jo a pošťák ten ode mě dneska nedostal dýýýžko a tak si mě musí nějak udobřit 😀

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 dobrou no a opatruj nám tu malou tlačenčičku 😲 😎 😉

jaka17
6. čer 2013

@janice_opice jasně, flek vpravo nahoře je už ospinkanej

martas14
6. čer 2013

@jaka17 já normálně radši frčím na bílem, ale prý je červené na sliznici, tak v rámci sebeobětování se hold jedu na sto procent 😀 😀 a i kdyby to nemělo vliv na ni, tak za tu super náladu co mám teď to stojí 😉 to víš my na jížní moravě, to máme místo vody na dobrou noc 😀 😀 ale samozřejmě doufám, že mi to brzy lékař zatrhne 😅

janice_opice
6. čer 2013

@jaka17 tak mu ještě řekni nějako pěknou pohádku 😉 😉 😉 o tetičce opičce a martasce14 a ostatních tetičkách, které tady čekají at přemluví ostatní mimísky, aby se u nich uhnízdili 😉 😉 dobrou noc

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no to si piš že sem musíš ty fotky nahodit....např. teď při té dávce v krvi kdybych to prohlížela, tak to mám snad 3D a jsem skoro tam 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 je to dobrý na sliznici jooooo????? no tak pojď mi HOP 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 @martas14 tak to ti moc přeju ty pražený kobylky 3D - jedny byly na chilli, druhý na česneku a třetí přírodní a mně chutnaly ty na chilli 🙂

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no a co se týče dnešního dne, tak bych ti ho zhodnotila asi tak......spala jsem do devíti, pak dvě hodinky zabralo než jsem zakrmila hladné krky ke snídani a mohla jít vařit oběd....to jsem se moc nepochlapila a bramborový guláš musel stačit 😀 odpoledne jsem se válelo-hrála a přemýšlela nad svým koprem k práci....bo jsem si říkala, že bych si dnes uklidila 😅 no nic však ono to neuteče 😀 dnes prostě byl odpočinkový den, ale včera večer jsem byla v Hradišti na koncertě Michala Davida a to jsem teda pařila až mi pot stékal do kalhóóót .... 😉

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 tak až na toho Michala Davida ti to závidím 🙂

martas14
6. čer 2013

@janice_opice no my jsme snad spřízněný 😀 já při activity měla nakreslit Harryho Pottera ...kruh s klikatou šipkou jakože bleskem na čele vstoupí do historie 😀 😀 a můj muž trýznění kinem do kterého jsem ho nutila jít se mnou na premiéru to poznal !!!! Takže od té doby ho miluju ještě víc 😅
tak to je dobře, že jsi s pošťákem jedna ruka, to se bude hodit až příjde zásilka z moravy ...škoda, že s těma dvojkama // nebudu moct poslat i flašu toho co piju 😀 😀 to by byl teprve balík plný zázraků 😀 😀

martas14
6. čer 2013

@jaka17 jak říká Jančas pěkně bublince řekni, že tetičky sudičky jsou moc rády, že se mamínce zaobývákovala a že už jí brzo pořídíme na kamarádění stejně hezké bublinky 😉

martas14
6. čer 2013

@janice_opice fůůůůjjjjj tak to nechcíííííí .....já jsem vegetariánka!!!! sice chápu, že na kobylkách toho masa moc nebude a ani se mi moc nelíbí, ale víš jak to je " nech brouka žít, tam dam tam dam" 😀 😀 😀

martas14
6. čer 2013

@janice_opice ale on je děsnej klasíkkkkk...poslouchám sice něco jiného, ale na jeho písničky dokážu metat kozelce a dělat ostudu jen co je pravda 😅

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 hele ted jsi me zahltila informacema 😀 jsme ocividne spriznene a to vegetarianstvi a Michala (ja ho fakt nesnasim)ti prominu a tu flasu si spolu dame az odkojime a dovezu rybicky s prdelkou.😉 😲 😀

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 mimochodem pro ty indiany jsou kobylky prirozena potrava a naopak se zivi tim co vypestuji a v kobylkach je hodne vitaminu. 😀

malinka_02
6. čer 2013

@janice_opice tak ja ti budu verit 😀
@martas14 asi mas pravdu 😉 a bohuzel dneska je to normalni- zenska je nepouzitelna.. Nejdriv budes mit deti tak si pro ne spatna, pak je mastak si spatna a pak si stara..
@brsh no nakonec ty budes v klidku a my nerviky 😉
A to vtipny holky ze mate obe utz 18.6. A ja ktera sem byla driv nez vy az 20.6. 🤐

martas14
6. čer 2013

@janice_opice dobrá dobrá na motosraze hold Majkl zrovna nezní, takže chápu tvou averzi 🙂 a jak říkáš jak odkojíme, tak tě tu s těma prdelatýma rybičkama čekám nato tata.....
teď jsem navíc našla nový trend " Young Me Now Me " to mě teda dostalo, zítra musím probrat fotky z mládí 😀 😀
http://prozeny.blesk.cz/galerie/pro-zeny-volny-...

malinka_02
6. čer 2013

@brsh s tim brichem to mam stejne.. Jak to resis??

janice_opice
6. čer 2013

@martas14 ja ho nemam rada od malinka co jsem byla vyprdnuta.a s tou navstevou te beru za slovo a clanek si prectu. Ted jsem nahnana od muze spat prej mam moc roupy 😀 tak Marti dobrou noc a pekne spi a at tva silnice sili!!!! 😀

martas14
6. čer 2013

@malinka_02 no to je teda vývoj špatná, špatná, stará 😀 😀 ještě, že nám to to mateřství vynahradí, protože to je nejlepší věc na světě 😉 😉

malinka_02
6. čer 2013

@martas14 bohuzel to tak je 😀

martas14
6. čer 2013

@janice_opice děkuju zlato, doufám, že si to vezme slizna k srdci......tak dobrou, taky půjdu betlit ať tu neplodím brakovou literaturu a zítra nemusíme snídat v jedenáct 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru