IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
9. čer 2013

@martas14 nojo já jdu taky jsem nějaká unavená 🙂 a zítra do práce...tedy,jelsti budu mít kam :(. Ty jim hezky připrav pelíšek a zítra si napíšeme!!!! 🙂

Holky dobrou noc a všem sladké sny 🙂

malinka_02
9. čer 2013

@martas14 to je docela husty 😀
Ja jsem si pak rikala ze bychrada dvojcatka nez tohle absolvovat jednou znovu.. Ale dali jsme 1 abychom neprisli o 4.pokus. Ale poprve sme meli super embryolozku a mrazila mi po jednom no a ted sem volala nejaky 4.den a jina mi rekla ze uz je zmrazili a po dvou pritom sem v papirech mela podepsano ze po jednom a 4 nejlepsi nechali kultivovat a ja pak co bude s tema 3 kdyz zavedem 1 oni ze uz mi zmrazili 4 a ja nastvana sem rikala vite pri prvnim ivf mi nestacilo 6 perfektni kvality tak sem nohama na zemi a chci zachovat kazde tak mi po et nastvane rekla ze mi teda ty 2 blastocysty a 2 morulu jeste na me prani zmrazili ale dohromady, takze mam 7 embryy ale mrazene po hodne. Coz treba kdyz budem pak cwhtit jen jedno je dost na skodu 😠

kamisb
10. čer 2013

@janice_opice - děkuji snad to klapne ...;)

jaka17
10. čer 2013

Dobré ráno,
všem dnes držím palce a doufám, že se rozrosteme o nové tlačenky a brokolice, pochopitelně i //..

mispulina912
10. čer 2013

kočky které máte nějaké zákroky před sebou tak pevné nervíky a hooodně štěstíčka.......

mispulina912
10. čer 2013

@sasanka033 ahoj sasy jak se cítíš ....... já jsem bez veškerých příznaků nic mi není tak si říkám jestli je to dobře.........

sasanka033
10. čer 2013

@mispulina912 ahoj, no bohuzel ja taky nic necejtim...cejtim se stejne jako milionkrat predtim. kolikatej den jsi?

mispulina912
10. čer 2013

@sasanka033 jsem dnes 4den .... ale minule jsem to měla jiné to mi už od začátku pobolívalo v pobřišku a ted cítím jako panevní kost jako kdybych měla dostat ms,jinak nic......

sasanka033
10. čer 2013

@mispulina912 no je fakt, ze me v dubnu po ET bolel par dni podbrisek jako na ms a ted mi neni nic.

ninahlav
10. čer 2013

Ahoj, všem přeji dnes spoustu úspěchů 😉 Já jdu v pátek konečně na první konzultaci, doufám že výsledky štítné žlázy budou konečně ok. Jo a kdo bere Prednison doporučuji zeptat se na Plaquenil, je nový, má stejné účinky, nepřibírá se po něm a není po něm špatně. 😎

janice_opice
10. čer 2013

Ahoj holky tak cooo jak jste dnes @coralin a @martas14 dopadly??? Doufám, že OK.
Já jsem dneska třetí den stimulky a normálně mě bolí oba vaječníky jako blázen...tak snad bude vše OK 🙂

zimka
10. čer 2013

Ahoj holky, taky držím palce těm, co měly dneska den D!

jaka17
10. čer 2013

@sasanka033 @mispulina912 ahoj, já neměla pocity veškeré žádné, snad až na napětí v prsou, ale to jsem měla normálně každý měsíc před MS a při těch dávkách hormonů ani nebylo divu...no a taky jsem tomu moc nedávala šanci...vydržte 🤐 🤐 😉
Co orin a malinka , zimka ...a další // ??? Jak se máte, holky, čekáte, čekáte 😀

sasanka033
10. čer 2013

@jaka17 diky. ja mam taky bolava prsa, ale to jsem mela pri ET taky uz od OPU a ted to mam od vecera KETu, to neni mozny, aby to bylo z toho...

malinka_02
10. čer 2013

@janice_opice je to normalni, me taky boleli hnedka.
@jaka17 ja mam uz mene citlivy prsa a nevim jak preziju dalsich 10 dni 😀

zimka
10. čer 2013

@jaka17 čekáme čekáme, hodně se flákám na internetu a pracuju jen tak, aby se neřeklo... 🙂))))

janice_opice
10. čer 2013

@malinka_02 no mě právě posledně vůbec nebolely a předminule taky ne a to předtím si vůbec nepamatuju🙂 ale tak asi dobrá známka, že se tam nějaké líhnou třeba🙂 Ale je fakt, že předtím jsem 3 x měla Puregon, ted mám gonal, tak nevím, třeba na něj reaguju jinak, i když...

sasanka033
10. čer 2013

@malinka_02 ty prsa, ty jsi popisovala, ze to je jakoby ze strany ta bolest, vid?

sasanka033
10. čer 2013

holky moje s dvouma // prosimvas, pokud vas nejakym zpusobem boli/citite prsa, muzete to zkusit popsat? a od kdy nez jste zjistily // to mate?

jaka17
10. čer 2013

@sasanka033 no dalo by se říct, že hlavně po stranách, třeba když jsem vstávala z lehu a natočila se na stranu...a při podebrání odspodu- jako když si oblíkáš podprdu.. 😀 😀 no od kdy, to si neuvědomuju...ale orin zase myslím psala, že jí nebolely ke konci vůbec...
@malinka_02 teď už to je taky lepší, začala jsem nosit větší košíčky a jak jsem doma, tak jsem asi víc v klidu...
@zimka no tak jen tak dál...nějak to musíme přečkat, trochu mi otrnulo, už mne břicho nebolí a začíná se mi stýskat po nějaké činnosti, doma akorát furt vařím a žeru... 😅

zimka
10. čer 2013

@sasanka033 Mě to dělá i někdy před MS - spíš jako z vnější strany, nebo když zvedneš ruku. Hlavně třeba když si večer sundáš podprdu. A měla jsem to už před //. 🙂

zimka
10. čer 2013

@jaka17 No já mám taky zas větší, z čehož radost moc nemám, i předtím mi to stačilo AŽ AŽ! 😀 A to jsem na začátku... to by bylo, aby mimi nevydrželo, když už vypadám jako symbol mateřství. 😀

sasanka033
10. čer 2013

@jaka17
@zimka
ja to mam stejne. to, ze to boli pri sundavani podprdy, hlavne vecer. a na stranach. a mam prsa zvetseny. ale mela jsem to stejne u ET v dubnu a nic to neznamenalo. navic pred kazdou ms mam citlivy prsa. je fakt, ze ale jinak.

orin77
10. čer 2013

Přeji krásné slunečné odpoledne spolubojovnice 🙂

sasanka033
10. čer 2013

@orin77 ahoj, ty jsi na nejaky planete, kde sviti slunce?🙂

zimka
10. čer 2013

Tady u nás (Brno) taky občas přes den vykoukne! A víkend - jedna báseň. 🙂

zimka
10. čer 2013

@sasanka033 Asi ty příznaky nevykoumáš 🙂, tehdy s Klárkou, to bylo přirozené, tak snad měsíc jediný příznak byly citlivé bradavky, ale hrozně, jak kdyby byly odřený. A teď to vůbec nemám. Jinak žádné nevonosti, dloubání píchání a roztahování dělohy, nic.

orin77
10. čer 2013

@sasanka033 Ve Šternberku svítí a svítí 🙂

sasanka033
10. čer 2013

@zimka ja vim, ze nevykoumam🙂 ale zaujalo me to s tim, ze dost holek tady zduraznilo, ze prsa boli po stranach. to me ted taky boli. tak jsem si chtela dat nejakou nadeji🙂

sasanka033
10. čer 2013

@orin77 krasa🙂 v praze chcije a chcije 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru