IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
9. dub 2013

@visnu To já se na 2.IVF už hrozně těším, ty tři měsíce povinné pauzy utíkají hrozně pomalu 😢

meyryen
9. dub 2013

@renda12 FÍÍÍha, tak to je spousta peněz:(

visnu
9. dub 2013

@meyryen já čekám už rok... ale celkem to uteklo. Ovšem každý měsíc jsem doufala. Teď když vím, že jinak než IVF otěhotnět nemůžu, myslím stále na červen a čas se neuvěřitelně vleče 😖 . Asi není dobré se na to upínat, ale jak to dostat z hlavy, že?

meyryen
10. dub 2013

@visnu To znám, počítám svůj život od ms k ms a čekám, což by si teda zasloužilo za uši. Snažím se na to nemyslet, ale občas mi to nejde a propadám panice ☹

susanitademacho
10. dub 2013

@baby1984 ahoj, měla jsem to samé, při kontrole 10 dní před začátkem cyklu jsem měla cystu na vaječníku asi 4,5 cm... Škemrala jsem, abych mohla přijít na UZ 2. den cyklu, jestli tam ještě je a buď začnu stimulovat nebo ne. A nasadila jsem B vitamíny, jsou rozpustné, takže v maximálním množství a hle, ona tam 2. den cyklu nebyla!!! a To se prý vstřebává měsíc! Tak nevím, zda to byla zásluha začátku MS, vitamínů nebo psychiky nebo jen náhoda, ale klaplo to a ještě se IVF podařilo 🙂

baby1984
autor
10. dub 2013

@susanitademacho ahojky,ted si mi teda dala brouka do hlavy s tím sonem 2DC tak si tam možnám zavolám jestli by to taky šlo,ale myslim,že to neklapne,protože ještě nemám ani žádné papíry co a jak bude ani nevim čím budu stimulovat atd,takže by to bylo na mudr asi moc narychlo.Stále čekám MS a nic 😠 Tobě moc gratuluji že to vyšlo na první pokus taky bych si to moc přála .Kam si chodila do CAR??Ten B vitamín si měla rozpustný ve vodě a nebo normálně v tabletě??Zkusim ho pořídit taky,tím nic nezkazim.

janinafox
10. dub 2013

Ahoj, občas sem k vám taky mrknu, jo? 😉 Jsem v dubnové diskuzi, ale začala jsem teď se stimulací, mám dlouhý protokol, takže mě samotná punkce a ET čeká spíš začátek května...

baby1984
autor
10. dub 2013

@janinafox jasně,takže vlastně patříš do dubnovek i mezi nás 🙂 tím líp,protože asi budeš mezi prvními tady koho to čeká,takže nám budeš dávat informace 🙂

janinafox
10. dub 2013

@baby1984 děkuji za přijetí 😉 tak nějak - jsem na rozhraní - stimulka v dubnu od 7., s gonalem začínám 21., na kontrolní utz jdu 26.4. a pak se uvidí co dál 🙂 ale et bude vlastně určitě až v květnu, dr. říkal že test pak kolem 26.5. - věříš že to je takový hlavní bod co jsem si od něj zapamatovala? 😀

meyryen
10. dub 2013

Holky, nezkoušela jste některá užívat inofolic? Četla jsem zde na nějaké diskusi, že to snad někomu pomohlo. Mimo kyseliny listové by měl pomáhat ke zkvalitnění folikulů, ale v lékárně se na ty účinky, které proklamují v letáku moc netvářili....

baby1984
autor
10. dub 2013

@meyryen to vůbec nic neřiká já zobu GS mamvit s DHA+Prefolinem a manžel Vit E,selen,zinek to nám doporučili přímo v CAR tak snad to k něčemu bude 😉

susanitademacho
10. dub 2013

@baby1984 taky jsem nic neměla připraveného, pouze schválený cyklus IVF od pojišťovny a nabranou krev z předchozího cyklu, takže už měli hormonální profil a všechny ty potřebné testy a pod. Protokol mi doktorka vyplnila až ten 2DC, kdy se zjistilo, že cysta je fuč... Byla jsem v Gennetu a vitamín jsem brala myslim Thiamin (B1), ale to si přečti na netu, píší toho všude dost o tom co platí na cysty, ale byly to normálně tabletky.

baby1984
autor
10. dub 2013

@susanitademacho jéé ty taky chodíš do gennetu ju??Já taky k Mudr Vykysalý,hne di to B koupim.Moc ti děkuju 🙂

janice_opice
10. dub 2013

Kuku :D

janice_opice
10. dub 2013

Holky já se k Vám taky přidám a nezapomente na tu tabulku🙂

janice_opice
10. dub 2013

Já holky zobu Femibion 🙂

susanitademacho
10. dub 2013

@baby1984 tak ta je odpovědná za mé těhotenství🙂

baby1984
autor
10. dub 2013

@susanitademacho no tak to si mi vlila optimismus do žil,já si jí nemůžu vynachválit .Tak doufám,že budu moc taky brzy říct,že je zodpovědná za mé těhu 😀
@janice_opice tady ale tabulku Jani ještě nemáme 😅

janice_opice
10. dub 2013

@baby1984 heleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂)))) já jí nazvala fikaně...březen až.........................2013 ale jestli j chcete novou od května....... 😀

janice_opice
10. dub 2013

já chci taky, aby za mé těhu byl už někdo odpovědný po těch posledních třech pokusech............... ☹

baby1984
autor
10. dub 2013

@janice_opice no tak holky tady o ní neví tak sem musíme dát odkázek a enní probůém se tam jen připisovat,je asi blbost sem dávat novou

baby1984
autor
10. dub 2013

Holky kdo by chtěl napište se do tabulky,hezky vás to navede,dělala jí šikovná Janička opička 😀

susanitademacho
10. dub 2013

@baby1984 to jsem moc ráda, že jsem byla nějak užitečná a dodala pozitivní náladu, přeji vám všem, aby to klaplo!!! 🙂

janice_opice
10. dub 2013

@baby1984 ty určitě něco potřebuješ, že mě tak vychvaluješ🙂

baby1984
autor
10. dub 2013

@janice_opice nééé zatím ne,ale co ty víš kdy mě zase napadne nějaká tabulečka 🙂 třeba už s mírama a váhama našich budoucích dětiček 😉

janice_opice
10. dub 2013

@baby1984 tak tu udělám ze všech nejradši 😉 😉 😉

visnu
10. dub 2013

@meyryen A jak dlouho se snazite, jestli se muzu zeptat. My uz skoro ctyri roky. Panice zatim nepropadam, protoze verim, ze se nakonec zadari. A modlim se, aby nakonec bylo uz ted v cervnu..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru