IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
25. čer 2013

@jaka17
@pavlina1976
Tak holky oplodnila se nám 3 vajucha....Zítra mám zase volat jak to vypadá a kdy¨bude transfer - asi to vypadá na čtvrtek nebo pátek

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice Janinko, náááááádhera 😀 . Mám fakt obrovskou radost! Tady je jasně vidět, že i když to nevypadá nic moc, tak podívej všechny tři oplodněný, teď se budou předhánět který bude hezčí 😀 , a necháš si dát dvě? A jedno zamrazit?

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 Pavlí, ještě nemám vyhráno🙂))) pokud vydrží všechny tři tak stopro to tak udělám, dvě ke mně a jednoho nanučka🙂 ale ještě fakt nemám vyhráno, ted musí bojovat oni...snad zabojují!!! 🙂

mispulina912
25. čer 2013

@pavlina1976 ahojky byla jsem včera na krvy a za dvě hodiny budu volat tak dám vědět ....... tobě at folíci rostou a začnětě holk y zas tu dvojčárkovou vlnu už se na vás těším až budete psát pozitivní zprávičky ....

mispulina912
25. čer 2013

kočky ta žmoužalína to nejsem já nebo jo..... hi hi hi

pavlina1976
25. čer 2013

@janice_opice Ty jsi fakt blázínek 😀 Prej jestli zabojují, mají to v genech!!!!! 😀 Všechny tři bojují už od začátku o sto šest. JJ vyhráno budeme mít až to za devět měsíců vyprdnem 😉

mispulina912
25. čer 2013

@janice_opice to je nádhera takové veliké drama to bylo do transferu a ted jak to krásně vypadá jen tak dál je vidět že to jsou bojovníci...

janice_opice
25. čer 2013

@mispulina912 : 😀 😀 já myslím, že drama to bude dál, ale fakt doufám, že budou o svoje místo bojovat stejně jako doteď!!!!
@pavlina1976 no už,aby to bylo viď? 😀 pak bude dlaší drama 😀

pavlina1976
25. čer 2013

@mispulina912 Tak jsem zvědavá, pak hned napiš ju 😉 . Jj rostou, ale trochu hlemýždím tempem....Dr se nijak nehroutil, ale o dva dny mám delší stimulku, tak zítra na posledním utz chci slyšet jen čísla nad 17 😀 , hlavně jedno krásný ke mě a dva mrazáčci a už mi ke spokojenosti nic nechybí 😀 . Drž se 🙂

pavlina1976
25. čer 2013

@mispulina912 😀 😀 😀 , žmoulalína je Jaka, neb drží tak place, že je má obr 😉

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd tak Miška může být šlapalína 😀 😀
@mispulina912

orin77
25. čer 2013

Dobré dopoledne děvčata. Tak to se jedná o pohádku O líné Nitce a prstýnku s rubínem. Jednalo se o 3 přadleny s kolovrátkem. Mžrouralína, Šlapalína a Žvandolína. Tak která jste která? 🙂

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 😀 😀 😀 😀 tři tetičky Žvandolína, Šlapalína a Mžouralína

mispulina912
25. čer 2013

holky tentokrát mi ten negativní test docela rozsekal,ikdyž jestě počkám na krev..... ale než já byl na tom hůř můj chlap ten mi oznámil že to už vzdáme že nám hold dítě není dáno tak jsem ani neměla sílu mu něco vyvracet ..... pak se tak za dva dny uklidnil....... tak si dáme pauzu měsíc a chceme odjet někam na dovolenou ,přemýšlely jsme o pálavě..... tak ted řeším dovolenou abych moc nad tím nepřemýšlela...... všem přeji kočky zlatý co čekáte na opu a pak na transfery aby ste nám psaly jen ty nejhezčí zprávičky.........

mispulina912
25. čer 2013

@pavlina1976 tak to jo to mi pobavilo........

mispulina912
25. čer 2013

@orin77 tak já budu čtvrtá mispulína jooo....

janice_opice
25. čer 2013

@mispulina912 Hele po dovolené to půjde určitě jako po másle neboj - my máme taky naplánováno, když by to nevyšlo tak dovolenou pořádnou hele a na Pálavě je krásně, přijedete odpočinutí a svěží a to prostě půjde!!!!

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 no jo ale zžmoulalínu bych nechala teda ta mi přijde dobrá 😀

janice_opice
25. čer 2013

@pavlina1976 jo jsem ti zapomněla odpovědět manža mi píchal Agolutin:D

mispulina912
25. čer 2013

@janice_opice máš pravdu jani už prostě potřebujem vypnout jak sůl......ale vy holky budete zas ta vlna pozitivní...

orin77
25. čer 2013

@mispulina912 Máte recht, chce to si odpočinout, přijít na jiné myšlenky a pořádně relaxovat.

visnu
25. čer 2013

@eviku52 je, to je krasne! Gratuluji. 🙂 Takze budou dvojcatka. At hezky rostou a vyviji se! Je hrozne, jak si s nami to telo nekdy zahrava.

jaka17
25. čer 2013

Hele, tak já žmoulám, co mi síly stačí, takže od Vás všech vyžaduju jen samé dobré zprávy a pokud ne, tak aspoń pozitivní myšlení/ te´d jsem napsala myšení- to je taky dobrý/

ninahlav
25. čer 2013

@janice_opice Ahoj, tak to je paráda 😀 Držím jim i tobě palečky, to budou dvojčátka 😉

visnu
25. čer 2013

@coralin Vim, ze to neovlivnim, ale byla bych mnohem klidnejsi, kdybych nasla malinkeho dusika. 🙂 No ale pokusim se teda vydrzet aspon do vikendu.

mispulina912
25. čer 2013

tak ted mi volaly z caru a potvrzeno že těhule najsem ,no, nedá se nic dělat ,čeká mi ještě uzv po ms a pak ta zasloužená dovolená.......... holky zlatý dávejte na sebe pozor já jsem občas juknu jak se vám daří a už žádný špatný zprávy .............. budu vám držet všechny palečky já mám ted už jen v plánu,jak nepiju alkohol, tak se pořádně zlískat......... aby mi z té hlavy šlo všechno ošklivý pryč....

janice_opice
25. čer 2013

@ninahlav děkuju no hele ještě není vyhráno, ještě nejsou ani u mě....

janice_opice
25. čer 2013

@visnu vydrž prťka vydrž najdi si nějakou zábavu - i když já jsem zvědavá na sebe - beru si neschopenku pokud tedy nakonec ten ET bude tak týden neschopenku :D tak to jsem fakt zvědavá co budu dělat!! 😀 😀 😀 asi hodně číst a konečně dodělám ty fotky z Mexika anóbrž mám i hodně práce do práce tak budu muset makat i na neschopence....tak snad se zabavím...Synátor totiž jede v pátek na týden pryč tak budu doma sama. Včera jsem mužovi řekla at mi jasně zakáže testovat a kdybych měla náhodou nějaký cukání tak at mi to prostě zatrhne!

brsh
25. čer 2013

@pavlina1976 a co s Tebou dělali - myslím léčbu? Čekáš na můj vkus moc dlouho 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru