IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
25. čer 2013

@mispulina912 - to mě mrzí, jako nás všechny tady - užij si dovču a pěkně nech tělo odpočinout. A nějakej ten mejdánek taky schvaluju 😎
@janice_opice - krása, Jani - jen tak dál a ať už je máš u sebe!!! 😉

Holky, mně je zase "bezvadně" 😀 takže nejsem schopná se vykopat a jet vyřídit pokutu za toho mýho šikulku....no musím

visnu
25. čer 2013

@coralin no tak prochazky s nasim ctyrnohym pritelem ted vubec nehrozi. Je priserne divoky, ma obrovskou silu a rozhodne na voditku nechodi ukazkove. Kdyz vidi psa nebo citi fenu, je docela narocne, ho udrzet.

mispulina912
25. čer 2013

@brsh děkuju moooc

janice_opice
25. čer 2013

@brsh tak to jsem sama ráda, že už je ti lépe🙂))))))) tak ted už jenom samé ňaminky a pohoda těhu🙂

brsh
25. čer 2013

@janice_opice to byla ironie, děvče moje. Já se asi protrápim až do února 😝 Ale co, nedá se svítit 😀
@visnu - a kdo Ti venčí? Docela s tím bojuju a jsem skoro pořád s pejskem na chatě ((kde je to relativně ok), ale v Praze mi venčí mamka (přítel celý týden maká mimo Phu)...

orin77
25. čer 2013

@brsh Tak vystrč bříško, možná to pomůže s těhotnou budou mít soucit při vyřizování pokuty. 🙂

coralin
25. čer 2013

@visnu no tak to nemůžeš to je pravda.. to by bylo nebezpečné.. my to střídáme.. někdy na vodítku a učíme se i bez vodítka, ale pak "miluju" ty lidi co ti na ní začnou mlaskat, aby si jí mohli pohladit.. tuhle jsem to vysvětlovala asi 45 letýmu chlapovi, ať mi na ní laskavě nemlaská, že je ve výcviku, tak koukal.... ale musej si to ty lidi uvědomit.... jaký bylo včerejší setkání s rodinkou?

visnu
25. čer 2013

@martas14 hele hele, jakypak odstrasujici pripad! Zadne brani do zajecich, ty jedna! Jsme na tom vsechny stejne a jedne to hold vyjde driv a jine pozdeji. By bylo divne, kdybychom tady vsechny otehotnely najednou. I kdyz by to bylo krasne. Jako ti musketyri, jasny!? 🙂 Vsichni za jednoho... A to testovani odsouvam minimalne na vikend.

coralin
25. čer 2013

@martas14 to čekání je dlouhý, to je pravda, ale kdo si počká, ten se dočká🙂... třeba tentokrát opravdu.....včera jsme se o tom bavili s mužem.. těch pár dní to už vydržíme.. vnitřní pocity mám dobrý.. tak uvidíme..........

coralin
25. čer 2013

@visnu vydrž, vydrž... kdyby tam ten malinkatej dušík nebyl, tak ať tě to nerozhodí..... mohl by tam bejt třeba potom 🙂držím palce.

visnu
25. čer 2013

@martas14 jé, ty jsi z Brna? Já pocházím z jižní Moravy, teď už tři roky žiju u Prahy, ale za týden se stěhujeme do Letovic, kde jsme koupili domek. V Brně mám spoustu známých.

brsh
25. čer 2013

@orin77 to nemusím vystrkovat 😀 Ten policajt, co to měl na starost mi volal, že omylem uzavřel můj případ, a že mám počkat jen na pokutu, co přijde z Magistrátu a dát ji uhradit tomu pánovi, co řídil (můj přítel 😀 ), takže nakonec nikam nemusím, hurá.

visnu
25. čer 2013

@janice_opice zkusím vydržet do víkendu.. Ale trpím strašně. 😀 Já bych zábavu měla, taky mám plno pracovních povinností, včera jsem byla ve škole, zítra jdu zase- tisknout vysvědčení, ze včerejška na dnešek u nás byli mamka s bráchou, kteří se vrátili z Paříže, tak líčili zážitky. Čtu knížky, koukám na filmy, navíc se za týden stěhujeme, takže začnu pozvolna balit. Sice by se mohlo zdát, že jsme si to pitomě naplánovali, ale já jsem si naopak říkala, že aspoň budu mít jiné starosti a nebudu furt řešit, jak to dopadlo. No a vidíš to, velký prd. 🙂 Nejraději bych si na týden nechala zmrazit mozek.
A co vaši bojovníčci?Jak jsou na tom? Už ti volali?

visnu
25. čer 2013

@brsh Bydlíme na chatě, takže hafan je převážně na zahradě. Na procházky chodíme s přítelem. Horší bude, až se přestěhujeme. Zatím tam nemáme plot. Ale přítel je ajťák a pracuje z domova, tak holt bude muset venčit v pracovní době.

orin77
25. čer 2013

@brshtak to je bezva. Můžeš pokračovat v dosavadní činnosti 🙂

malinka_02
25. čer 2013

@janice_opice je Jani super!!! Takze budou dvojky 🙂

malinka_02
25. čer 2013

@mispulina912 to me mrzi..dej dovcu a pak to pujde samo! Nam to vyslo po Rimu 🙂

orin77
25. čer 2013

@janice_opice Ahoj tak koukám jak Ti každý gratuluje, musela jsem zalistovat do historie co mi uniklo 🙂 Super 3 embryjka to je skvělé. Máš ještě čekat kdy Ti zavolají, že bude transfer nebo to už víš??

malinka_02
25. čer 2013

Holky ja sem fakt nemocna boli me v krku ze sem spat nemohla takze sem unavena..teplotu teda nemam ale trochu navaly horka..cucam septisan pry se muze..ale mam strach aby tohle vse miminko zvladlo..hadky, kliste, nemoc..ted jeste me strasila kolegyne jestli to neni z klistete ale za 2 dny to je moc brzo!

janice_opice
25. čer 2013

@visnu jasný volala mi ráno MUDr. oplodnili se nám tři mimísci tak doufám, že zabujujou a vydrží...... vysílám jim telepaticky sílu a chut do života!!!
Jinak taky už máme výsledky mužovýn genetiky a vše OK

orin77
25. čer 2013

@malinka_02 Kotě, hlavně odpočívej a nestresuj se to jenom nemoci zhoršuje. Pěkně v klidu, teple, dostatek tekutin... Zkus třeba zavolat doktorce co by Ti poradila.

janice_opice
25. čer 2013

@orin77
@malinka_02 no holky ješt ěneni nic jisté...zítra si budu volat jak se a jeslti se vyvíjí a pokud ano tak transfer nejspíše ve čtvrtek anebo v pátek......

janice_opice
25. čer 2013

@malinka_02 hele z klíštěte to neni, ted lítaj virozy - a půlku paralenu nemůžeš???? hlavně fakt vypni a mysli na sebe a na mimíska - to je ted to nejdůležitějšéí!!!! ostatní zatni zuby a hod za hlavu!!!!

martas14
25. čer 2013

@malinka_02 neboj holka je to jen nějaká blbá angína nebo tak něco, ono toto počasí si to hold vyloženě žádá, nejdřív vedra na padnutí, pak pro změnu o dvacet stupňů míň asi aby se nám dlouho neprášilo na zimní bundy ve skříní 😀
a víš jak se říká tělo bojuje s krkem a mímíška si nevšímá, on už si to všechno vybojoval, takže teď už se tě nepustí ani za nic......blbý je že si na to nemůžeš nic pořádně dát, já v těhu prolívala krk vřelým čajem, plus zábal a to mi pomáhalo nejvíc

lenkafel
25. čer 2013

@janice_opice hurá....tak hlavně, ať pěkně sílí

martas14
25. čer 2013

@janice_opice téééééda tři se oplodnili, vikingové budují flotilůůůůůů!!!! já se picnu, vyhlídky slabé, ale chytrá máma to nevzdala a za odměnu budou dvojičky a to dvakrát nejdřív na testu // a pak na UTZ 😀 😀 😀 a jako bonus, ti děvčičko slibuju, že tě pak ještě za dva roky až budeš s dvojkama z nejhoršího venku dokopu si jít pro toho třetího nanukááá 😉
mužíkova genetika taky super, no tak to má být, ještě že jsi na ni nečekala, hold děláš samé dobré rozhodnutí....dobrá vlna se vrací, cítím to 😉

jaka17
25. čer 2013

@malinka_02 Neboj, to přejde, hlavně vypni hlavu...to se lehko řekne ☹ zalehni a počti si nějaký časopisy, pohádky...hodně čajíku....a v teple.

malinka_02
25. čer 2013

@lucavka super tak se tesime na dalsi testiky!

martas14
25. čer 2013

@brsh neboj do února to holka nebude...já když byla těhu, což jsem byla tenkrát na ET začátkem července tak mi nebylo nic moc, vyvrcholilo to v srpnu třemi týdny masakrové migrény, kdy jsem v práci ležela hlavou na stole a bušila do něj (což byla sranda, bo v práci samozřejmě nikdo ještě nevěděl, že jsem těhu a podarovávali mě každou hodinu jedním ibalginem 😀 ), ale od září jako po mávnutí kouzelného proutku, my bylo úžasně až do velkého finále čtrnáct dní před porodem jsem byla ještě na horách a v divadle jak jsem si to užívala....takže neboj i na tebe čeká veget s bandaskou 😉

martas14
25. čer 2013

@pavlina1976 no jste moc hodné holky, já bych s váma hned taky někam vyrazila, ale aby jste pak nelitovaly, že co to je za vidlačku a vůbec není ani vtipná 😀 😀
a neboj @janice_opice kromě červenýho piju i jiný dobroty např. metaxu, tequilu, cuba libre....ale jo i ta káva by se mnou šla 😅.............no jak říká Pája, hold vy dvě s kočárkama a já s velkou bandaskou to nám musí dát někde přímo VIP koutek pro matky......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru